איפה תמצאי את בן הזוג האידיאלי לפי המזל שלך

את בוודאי מכירה את זה, את עושה הכול כדי למצוא את האחד! את רוקדת בצורה מושכת במסיבה, נראית כמו פאם פאטל הורסת כשאת יושבת עם משקה על הבר, ובצעדים מושלמים את צועדת אל כול פעילות חברתית שם את מפגינה את חוש ההומור שלך ואת אופייך המושלם. ובכול זאת, ההכרות עם בן הזוג המושלם עבורך, לא באמת מתרחשת. 

אם נמאס לך להשקיע זמן כסף ועיצוב שיער על בילויים שאין בסופם את התוצאה הדרושה  - כדאי שתדעי לאן כדאי לך לצאת, ואיפה כדאי לך לבלות כדי למצוא בן זוג על פי המזל שלך. 


מזל טלה - הוא כבר יבוא אלייך.

נשים במזל טלה ידועות ככאלה שיעשו הכול כדי למצוא בן זוג. הטליות שלנו נמרצות וממוקדות ורוצות לחוות תשוקה בכול פעם שהן פוגשות בחור במסיבה. עממה? דווקא תכונה זאת אצל נשים במזל טלה יכולה להבריח את בני הזוג הפוטנציאליים, שכידוע נבהלים מתנועות וצעדים מהירים מידי. לכן מומלץ לבת מזל טלה לא להתרוצץ יותר מידי ולחפש, אלא לחיות את החיים בכיף, בעוד שבן הזוג כבר יגיע אלייך. 

מזל שור - צאי ולמדי

בנות מזל שור אוהבות את החיים, וחיי חברה תוססים- מציתים בהן את האושר. נשים במזל שור נחשבות חושניות, אוהבות אינטימיות, מסקרנות וחברותיות. החושים מבחינתן הם חלק בלתי נפרד בבחירת בן זוג, לכן יציאה למסיבות, לחוגים, ללימודים ולשאר פעילויות תהיה מעולה עבורן להכרות עם גבר החלומות. 

תאומים - מקומות אינטימיים בלבד 

אינטימיות עבור תאומים זה הדבר החשוב מכול! לכן נשים כאלה יכולות למצוא גבר מושלם דווקא במפגשים קטנים, במסיבות על חוף הים ואף בחדר הכושר או באימון יוגה. נשים במזל תאומים, ימצאו את אהבתן בחללים סגורים שמכילים מספר קטן של משתתפים. מה שמקנה להן בטחון ותחושת רחם נעימה. 

סרטן - לכי לאן שהחושים מובילים

בנות מזל סרטן יכולות לחוש ממש את הדרך אל אהוב ליבן. לכן אין הנחיות ספציפיות או מקומות ברורים שאליהם כדאי לבנות מזל זה לצאת או להגיע. העצה שלנו היא ללכת לפי החושים ולא לוותר על מגע עם אנשים שנראה לכם שיובילו אתכן אל גבר החלומות. 

אריה - את זאת שתמשכי אותו

אם את בת מזל אריה, הרי שאת לא צריכה להתאמץ. הבטחון שלך, האנרגיה והכריזמה הטבעית שלך ימשכו אלייך בני זוג פוטנציאלים בכול מקום, גם בין מדפי הסופר וגם בבר שכונתי אפלולי וקטן. 

בתולה - חוגי יצירה ואומנות

נשים במזל בתולה נחשבות יצירתיות במיוחד, לכן מומלץ - עבור איתור אהבה וגם עבור התפתחות והגשמה עצמית - להירשם ללימודי אומנות, או לחוגים וקורסים שעוסקים ביצירה. בחוגים יצירתיים תפגשי אמנים בנשמה כמוך, תוך יצירת זוגיות פורייה ושלווה. 

מאזניים - גירויים חזותיים

בנות מזל מאזניים זקוקות כל הזמן לגירוי חזותי מה שמניע אותן לחפש את הגבר המושלם. נשים מזל מאזניים יוכלו להכיר בן זוג פוטנציאלי בחדר הכושר או בים, שם הגוף חשוף יותר וישנה אווירה אינטימית יותר שתיצור שיחה שתוביל לזוגיות חזקה. 

עקרב - בילוי במסיבות אפלות

בנות מזל עקרב מחפשות את המקומות בהם היצרים מתחילים להתעורר. לכן בילוי במסיבות אל תוך הלילה יהיה מעולים להכרות חדשה. נשים כאלה שרוקדות בחופשיות ברחבה: ימשכו אליהן מגוון רב של גברים בעוד שהחושניות שבמסיבה, האלכוהול והאווירה יספקו את התפאורה המתאימה לבנות מזל עקרב. 

קשת - הכרות במקום העבודה

מי שנולדה בסימן קשת, ידועה כאישה קרייריסטית וכריזמטית. בשל כך, הכרות במקום העבודה תהיה מעולה! מי שעובדת בארגון גדול תוכל למצוא פרטנר מושלם שחולק איתה את האהבה לקריירה ואת האופי ההישגי של אנשים קרייריסטים כמותה. לכן חשוב להגיע 'מתוקתקת', נשית ושמחה אל מקום העבודה. 

גדי - סדנאות ומעגלי שירה

בנות מזל גדי הם נשים חושניות ורגישות, לכן הן מחפשות מקומות בילוי שיספקו את העוצמות הרגשיות שלהן. מי שתגיע אל סדנאות העצמה, אל מעגלי שירה או שאר פעילויות שקשורות לנפש ולרוחניות - תמצא את בחיר ליבה שיהיה גם כן רוחני ורגיש כמותה. 

דלי - הכרות דרך אפליקציה

מי שנולדה בסימן גדי תוכל להכיר בן זוג און ליין בקלות. אפליקציות הכרויות, רשתות חברתיות, ושאר ערוצים און ליין: יספקו בני זוג מושלמים ודייטים לוהטים. לכן הכיוון הוא חיפוש אהבה און ליין. 

דגים -  צאי אל הטבע

בנות מזל דגים פורחות והן במיטבן כשהן יוצאות לטיול בטבע ובמרחבים. בשל העובדה שאישה מזל דגים נולדה סמוך לעונת האביב, היא תמיד תעשה רושם טוב יותר על בני המין השני כאשר היא תשוטט בין פרחים, ציפורים ועצים. 
אז זה הזמן לצאת אל העולם, לחוות את הטוב ואת המושך, ולהכיר אנשים טובים בכול מקום ובכול שעה.