כל מה שצריך לדעת על אישה מזל גדי

אישה במזל גדי נולדה בין התאריכים ה22 לדצמבר עד ל20 בינואר. יסוד האדמה ששולט על סימן זה - בגלגל המזלות - מאפשר שליטה בחייהן של הגדיות, כמו גם פרקטיות וחריצות שמאפיינת טיפוסים שסומכים רק על עצמם. כוכב אוראנוס ששולט על אישה מזל גדי, שם אותה לסמכות במגוון סיטואציות, בעוד שהכוכב הופך אותה גם לחברה אמיתית, אבל גם כזאת שנהנית מבילוי רגוע ולא ממסיבה פרועה. אז מה צריך לדעת על בנות המזל?

בראשית חשוב להבין כי אישה כזאת נשלטת מלבד כוכב אוראנוס גם על ידי כוכב שבתאי שהוא הכוכב השישי במרחקו מהשמש והשני בסדרת כוכבי הלכת שמשפיעים על גלגל המזלות. בשל כך, נערות ונשים כאלה, ניחנות בדרך כלל בחומריות, מעשויות, יכולות סדר וארגון, הן חששניות ושומרות על עצמן בכול סיטואציה ותמיד הופכות לאחריות בתחומן. עם זאת, גם גבר מזל גדי וגם אישה בסימן זה, נחשבים אנשים פסימיים שתמיד מנבאים שחורות בכול הנוגע לסביבה שלהם, ולעולם בכלל. 

דרך המחשבה של מזל גדי

אנשים אשר נולדו בחודשי הקרים, הם אנשים מעשיים שרואים דברים כטוב או רע, כשחור או לבן. ובעצם אין להם אזור אמצע או אזור אפור- לכן הם לא מוכנים לשמוע תירוצים בשום נושא. אישה במזל גדי מאוד מפוקסת על המטרה שלה והיא מחושבת ומתוכננת לא בכדי. זאת משום שהיא מתבוננת ורואה את החיים בצורה ראלית ללא גינונים של אמונות טפלות, אנרגיות מסתוריות ושאר דברים שנחשבים כתעלומה או שלא ניתן להסבירם. כך גם אם מישהו יחזור מעולם המתים ויתאר את גן העדן או את הגהנום, הדבר לא יעזור, משום שהגדיות שלנו מפקפקות בדברים שלא ניתן להסביר באופן מדעי. 

מזל גדי וקריירה

בשל תכונות האופי של הגדיים שסובבות אחר מקצועיות נאמנות, תכנון מראש, הקפדה על כול פרט, ואופיים הניהולי של נשים וגברים אשר ניחנו בסימן הזה - אפשר למצוא לא מעט נשים שמנהלות קריירה מצליחה ונחשבות חלק חשוב בצוותים ובמקום העבודה. יכולותיה של אישה כזאת, שמות אותה ממונה על עובדים וצוותים בעוד שהאתיקה המקצועית שלה, הקפדתה על איכות, והרצון להניע צוותים קדימה- הופכת אותה לכל כך נחוצה במערך העבודה ובמקום בו היא עובדת. 

חשיבותה של הצלחה בקרב הגדיים

טיפוסים אלה מאד שאפתנים ויש להם ערך בלתי מבוטל להצלחה. הם תמיד ירצו להגיע לטוב ביותר במה שהם עושים, ולעיתים הם דורשים פירגון רב כדי להבין כי הם טובים במלאכתם. חשוב לדעת כי גבר מזל גדי כמו גם אישה כזאת, צריכים מסגרות ויהיה להם קשה מאד לנהל לבד עסק או לעמוד בדרישות שאינם בתוך מקום עבודה מסודר כמו של שכירים. עם מסגרת נכונה פירגון ותכנון נכון - הם יכולים להפוך למנהלים בכירים! 

סלביות מזל גדי

בואו לא נשכח שיש כמה סלביות מרשימות שהפכו לדמויות נערצות בקרב אנשים בכול העולם, שכולן מושפעות מכוכבי הלכת אורניוס ושבתאי, לכן תכונות האופי שלהן דומות. מישל אובמה היא מזל גדי, כמו השחקנית קייט מידלטון והזמרת דולי פארטון. דמויות אלה שאפתניות חזקות ומצליחות - כל אחת בתחומה. 

חיי אהבה

כדי לעצור לרגע ולהבין את חיי האהבה של הגדיות, חשוב לדעת כי זוגיות אינה המטרה הראשונה שלהן. מי שתבחר בסופן של דבר בזוגיות: תעשה זאת בהתאם לצרכים כלכליים, התאמה, יוקרה של בן או בת הזוג ומעמד. אהבה, עד כמה שהיא חשובה בעיניה, לא תמיד תהיה המרכיב הראשון בחיפוש אחר בני זוג. בכול הנוגע ליחסי אישות, יבחרו הגדיות לקחת את המושכות הידיים ולהוביל את המין השני אל חוויה בה הן בשליטה מלאה. לעיתים, למרות דחף מיני עז - היחסים לא יצאו משליטה. 

כמה תכונות אופי בולטות של אישה מזל גדי

לאישה בסימן זה יש מספר תכונות אופי בולטות, כמו אינטליגנציה, כשרון בכול תחום, יכולות ללימוד עצמי, תפיסה מהירה, יצר ציד ונחישות, יצירתיות ויכולות הנהגה. מי שנולדה בין ה22 לדצמבר עד ל20 בינואר - לא תרפה עד שהיא תכבוש מטרה והיא חייבת לקבל את הגושפנקה שמעידה על כך שהיא הצליחה בכול מעשי ידיה. 
חשוב לדעת כי אנשים אלה ניחנים גם בחוש אסתטי מפותח, הם זורחים כשהם מחייכים או צוחקים, והם מרשימים במראה החיצוני שלהם. למעשה ניתן לומר כי מי שנולדה בחודשים האמורים היא נסיכה של ממש, שפועלת כדי להראות טוב ולהתאים את הטוטאל לוק שלה לסביבה. 

מי מתסדר עם נשים מזל גדי?

אוקיי, כאן ישנה בעיה קלה משום שלא הרבה מהאנשים מצליחים באמת להבין או להכיר לעומק את הגדיים. אנשים כאלה אינם מסמר הערב והם לא אלה שיעמדו במרכז בתוך מעגל שסביבו אנשים שצוחקים ומרותקים לכל מילה. טיפוסים אלה, הם אנשי עבודה שזורחים בעיקר בזמן היצירה שלהם ובזמן שהם פועלים עבור מטרה. מי שיתסדר טוב איתם הם דווקא השוורים הרוחניים והאומנותיים שאין להם בעיה לתת במה או מרחב לאותו חבר, בן משפחה או בן זוג - כאשר הוא זקוק לו. 
לסיכום, אישה מזל גדי היא נפש יציבה ראליסטית וקשוחה. לכן היא תמיד תנהיג אנשים ותעשה זאת באלגנטיות ובחוכמה.