גבר מזל גדי - מדוע הוא איש צוות מעולה?

גברים במזל גדי נולדו בין התאריכים ה 22 לדצמבר עד ל20 לינואר. אנשים אלה מושפעים מאד מיסודות האדמה שמייצגים את הסימן בגלגל המזלות. הם ניחנים ביכולות ניהול מעולות והם אנשי צוות שתמיד יגדילו ראש ויזכו לתשבחות מהמנהל. גבר מזל גדי סומך על עצמו באופן מלא, הוא שאפתן ובעל חוש הומור ויש לו רגישות חברתית גבוהה - לכן הוא איש צוות מעולה. אבל מה צריך לדעת על בני סימן האדמה שהפכו לבולטים בתחום הניהול והארגון? כל הפרטים, בהמשך. 

הגדיים שלנו נחשבים לאדוני ניהול המשימות, בעיקר משום שהם נשלטים על ידי כוכב הלכת אורנוס. שליטתו של הכוכב מאפשרת לבני המזל להפוך די מהר לאנשים שאפשר לסמוך עליהם, ולכאלה שיכולים לאגד את כולם יחד במקום עבודה או בתוך המשפחה. עם זאת, גבר מזל גדי לא יהיה מסמר הערב במסיבה, משום שהוא תמיד ישים דגש על פרטים טכניים וניהולם, ופחות על חיי החברה שלו. 

סלבים במזל גדי

כדי לקבל מושג אודות תכונות האישיות הבולטות של נשים וגברים כאלה, חשוב להכיר מספר סלבים מזל גדי, ביניהם: קייט מידלטון, מישל אובמה, דולי פרטון, בראגדי קופר, זיין מליק וליאם המסוורת'. אנשים אלה הם כוכבים הוליוודיים ואושיות פוליטיות שנראות (כלפי חוץ) בטוחות בעצמן, אסרטיביות וייחודיות. מישל אובמה למשל, הייתה אשת נשיא ארה"ב למופת ופעלה באסרטיביות לקידום מטרות. כך גם השחקן בראדלי קופר ההורס! שמוציא לפועל כל חלום או פנטזיה שלו, החל ממשחק עד לשירה. גם גבר מזל גדי ממוצע ושאפתן נחשב הישגי, אסרטיבי ובטוח בעצמו. 

תכונות של גבר או אישה מזל גדי

לאנשים שנולדו בין 22 לדצמבר עד ל20 לינואר יש כמה תכונות בולטות והן:

כשרון - אנשים אלה נחשבים כישרוניים ביותר והם אוטודידקטים מעולים שיכשירו עצמם לכל עבודה או משימה. בכך למשל, אפשר למצוא לא מעט עובדי כפיים אמנים ויוצרים במזל זה. 
ראליסטיות - הגדיים ראליסטים מובהקים ואינם מאמינים במיתוסים, באמונות תפלות או באגדות. הם יודעים שמי שעובד קשה מרוויח, והם לא נתפסים לתירוצים כמו מזל רע, או גורל. 
פרקטיות - גבר במזל גדי נחשב פרקטי מאד. הוא אינו סבלני כלפי מי שעובד באטיות ואין לו כוח לטיפשות. ובכול זאת הוא יגן על חברי צוות שנמצאים בשוליים או בתחילת דרכם, ויפרוס עליהם את חסותו. 
כבישת יעדים ומטרות - חשוב לדעת כי אנשים אלה הם ציידים של ממש, אשר שמים להם מטרות וכובשים אותן, גם אם הדבר דורש ימים רבים וסבלנות אין קץ. אם מישהו יכעיס את אותם, הוא יצפה לתגובה קשה אבל לא ידע מתי היא תגיע. משום שבני המזל הזה סבלניים וימתינו עד שפעולת התגמול תתבצע בצורה הנכונה ביותר. 
יצירתיות - בני אדם אלה נחשבים יצירתיים מאד! לכן הם עוסקים פעמים רבות במקצועות העיצוב הבנייה והאומנות. את היצירה הם יבצעו בעיקר בבית או בחדר עבודה - מרחבים בהם הם מרגישים בטוחים. 
נאמנות - חשוב לדעת כי גבר מזל גדי ואישה בסימן הזה ידועים כאנשים מאד לויאליים גם לבני זוגם וגם למקום העבודה שלהם. עם זאת הם זקוקים לתשבחות וחיזוקים על מנת להחזיק מעמד בצוות וגם במערכות יחסים חבריות או רומנטיות - כדי להמשיך להשקיע את מרצם וזמנם בייעול מקום העבודה או במערכת היחסים. 

מי מסתדר הכי טוב עם גבר מזל גדי?

בכול הנוגע ליחסים בין אישיים, נשים, גברים וילדים בני מזל גדי - יסתדרו עם אנשים  ששייכים למזלות האדמה, כמו בני מזל שור שמשדרים על אותו הגל שלהם. שוורים וגדיים מחזיקים בערכים דומים, הם חולקים סדרי עדיפויות דומים, הם חומריים, קשוחים, בעלי תיאבון ואהבה לכסף מעמד ויצירה. למעשה, נראה כי מדובר בטיפוסים דומים מאד - אבל השוורים מונעים מהרגש, בזמן שגדי פועל בעיקר מהשכל. 

אהבה, חיי מין וריגושים

בכול הנוגע לחיי האהבה של גבר מזל גדי, מדובר בטיפוס שמתאהב בקלות אבל לא תמיד חושף את ההתאהבות. עבור חיי מין טובים ויחסים מופלאים, הוא יחפש מאהבים כמו בני או בנות מזל סרטן שיוצרים ניגוד ואנרגיה לוהטת בכך מטפחים יחסים אוהבים ומעניינים. גברים בסימן גדי, מעריכים מאד נאמנות ומי שיפר את אמונם: יסבול מדרך ארוכה וקשה בה יעבוד קשה כדי להחזיר את האמון שאבד. 

חשוב לדעת כי מה שמרגש את טיפוסי האדמה המציאותיים זה אוכל טוב, אלכוהול משובח, מוזיקה טובה, וחשוב מכול: רעיונות ותוכניות שנרקמות יחד בצוותים. לעיתים ירצה הגדי להישאר לבד, משום שהוא אדם מאד סוליסטי שצריך מרחב. אבל אנחנו אוהבים את בני המזל אותם בכול מקרה, ויודעים שמי שירצה מערכת יחסים טובה איתם, כדאי שידע לספק להם את המרחב הדרוש כדי להתגעגע, ליצור לפעול ולגבש תוכניות מעולות! 

מזל גדי: בואו לגלות מדוע אתם כל כך מיוחדים...

אפיון האופי של מזל גדי