גבר מזל מאזניים - למה הוא מרחף?

גברים שנולדו בין ה23 לספטמבר עד ל 22 באוקטובר: שייכים לאלמנט האוויר של גלגל המזלות. כך גם בני מזל קשת, תאומים ודלי. סימנים אלה בגלגל שנשלטים על ידי אלמנט האוויר: יוצרים אנשים אשר נוטים להיות מחושבים, שכלתנים ומקסימים, אבל בעיקר מעופפים (ולא רק במובן השלילי של המילה). 

גבר מזל מאזניים טיפוסי הוא כזה שיסלול את דרכו מעלה בקלילות והומור תוך פיקחות שמקנה לו את הלוק הלא מתחייב - לפחות על פני השטח. הסלחנות שרבים מגלים כלפי גברים כאלה ( על חוסר הרצינות שלהם בנושאים מסוימים) שווה בהחלט, משום שגבר במזל זה מקסים, שנון, רגוע, ומשתלב מעולה בכול סיטואציה: מה שהופך אותו למסמר הערב, גם אם הוא לא הגיע לחגיגה בזמן. 

מהם המאפיינים של גבר מזל מאזניים?

גברים שנולד בין ספטמבר לסוף אוקטובר ,הם המזל השביעי בגלגל המזלות שמושפע לא מעט מכוכבי הלכת מרקורי וכוכב הלכת אוריינוס. אוריינוס הוא כוכב אשר משפיע מאד על אישיותם לטובה. גם כוכב וונוס שכולל את השפעתה של אלת האהבה, מקרין זוהר מבני המזל הזה, בעוד שהיופי הפנימי של בני המזל משפיע בצורה נהדרת על החיצוניות שלהם. 
מי שנולד בחודשים אלה שבין הקיץ לסתיו, מושפע מאד מהחודשים הנעימים שאינם קרים או חמים מידי. בכך גבר מזל מאזניים ניחן בהרמוניה עם העולם, הוא אוהב נחת ושלווה, הוא אידיאליסט ואפילו פציפיסט, בעוד שתכונות האופי מאופיינות בגמישות, שלמות, אופטימיות ויצירתיות. 

חשיבה נכונה ומאוזנת

אחד המאפיינים באישיותם של אישה מזל מאזניים או גבר כזה, הוא החשיבה ההרמונית והמעשים השקולים שמבצעים אנשים אלה. בכך חשיבתם הופכת לנכונה תוך ביצוע פעולות מאוזנות ולא מתפרצות או חסרות אחריות. היכולת של גברים ונשים כאלה לראות את הנולד ולא להתרגש משינויים או קשיים: הופכת אותם למאוזנים בצורה יוצאת דופן, ולעיתים אפילו שלווים מידי - לכן רבים חושבים כי מדובר במעופפות או בחוסר תשומת לב. בגדול, גבר מזל מאזניים ידע לפצות על חוסר הרצינות שבו על ידי היכולת שלו להיות זה שתמיד מגשר בין אחרים, זה שמפשיר את האווירה ומי שיש לו סגנון אישי והומור שקשה לעמוד בפניו. 

מה אוהבים גברים מזל מאזניים לעשות בזמן הפנוי שלהם?

גברים כאלה, תאמינו או לא, נמשכים לעיתים לתחום המוזיקה והריקוד. השילוב בין גוף ונפש חשוב להם מאד! לכן הם תמיד ירקדו, ינועו, יבלו במסיבות, יזרמו לכול מקום כיפי וישדרו רוך חמלה ופתיחות. דייט טוב עמו:  יתחיל בערב עם חברים ויכול להסתיים במסיבה טובה עם ריקודים עד אור הבוקר. לכן בני או בנות זוג חברותיים וזורמים יהיו עבורם התאמה מושלמת. 

מי מסתדר עם מזל מאזניים?

בין האנשים שיתסדרו עם ילידי ה23 לספטמבר עד ל 22 באוקטובר - תמצאו את מזל שור, דלי ותאומים שיהיו חברים מעולים עבור גברים ונשים מאזניים. הנלהבות של אנשים אלה הכימיה והרצון להנות מהחיים - יחברו יחד את שלושת הטיפוסים הנעימים האלה. עם זאת, הרגישות של בני מזל שור ושל הדליים - עלולה לגרום לחוסר תקשורת. לכן על הקשר להיות תקשורתי מחייב וגלוי. כדי לכבוש את ליבו של בחור כזה כדאי לשדר קלילות, אבל עם הזמן גם מחויבות, שכן כמו שאתם רוצים להיות במערכת יחסים עם בחור מקסים וטוב לב, כך גם הוא מחפש אחר אהבה וקשר רציני. 

ומה לגבי מחויבות של גברים מאזניים?

בחורים אלה, על אף המזג הקל שמשדר חוסר רצינות - מתחייבים במאת האחוזים למי שמעניין ושובה את ליבם. כאשר הם מתאהבים הם לא מביטים לצדדים, ממש כמו שהם אוהבים רק מילקשייק וניל או מוזיקה קלאסית. מי שיכיר אדם כזה ייהנו מההיגיון והמחויבות של בן המזל, כמו גם מהקלילות והאווירה הנינוחה שבה תתנהל מערכת היחסים. 

בנושא של זוגיות, יסתדרו הרחפנים שלנו עם גברים ונשים במזל טלה, בעיקר משום שהמיניות והיחסים במיטה אשר יהיו לוהטים בין השניים. ראיה לסקסיות של טיפוסים אלה, ניתן למצוא בשני סלבים לוהטים במזל מאזניים, ביניהם השחקן זאק אפרון והשחקן טיילר פוזי. שני טיפוסים שקשה לעמוד בפני הסקס אפיל שלהם המעורב בקלילות הומור והמון חן. 

חשוב לדעת! גברים מזל מאזניים, בשל הקלילות שהם משדרים, מרשים לעצמם להתפנק בפריטים יקרים ואיכותיים כמו נעליים ממותגות, תיקים מעור, מצעים מכותנה איכותית במיוחד, כמו גם קפה טוב וכדומה. גם בני או בנות הזוג של גברים אלה צריכות להיות מטופחות ומודעות, אוהבות את החיים הטובים ואת האיכות, בכול דבר. 

לסיכום, תכונותיו של גבר מזל מאזניים הן בסך הכול מעולות! אם שמים בצד את הריחוף וחוסר הרצינות (שנראה רק כלפי חוץ) אפשר להנות מחבר נפלא, אדם אופטימי, בן זוג טוב ומחויב שכיף לבלות עמו תקופת חיים שלמה.

מזל מאזניים? גלו על עצמכם דברים שלא ידעתם!

ניתוח מעמיק למזל מאזניים