אישה מזל בתולה - האם היא באמת כזאת פרפקציוניסטית?

מי שנולדה במזל בתולה נחשבת פרפקציוניסטית במיוחד, בעוד שאלמנט האדמה הופך אישה כזאת ליציבה ומעשית. אנשים שנולדו בין ה 23 לאוגוסט עד ה 22 בספטמבר - מושפעים מאד מסימנים של כדור הארץ ובעיקר בשל הגדרתם על פי האסטרולוגיה - כעמוד השדרה של גלגל המזלות. לכן הם פרקטיים, יציבים, אמינים ובעיקר שמים לב לכול פרט! מה שהופך אותם למנהלים קשוחים. 

חשוב לדעת כי אישה מזל בתולה או גבר כזה, קיבלו מתנה מאמא אדמה, אבל גם סוג של מועקה, שכן הם אלה שתמיד מקבלים את מלוא האחריות ואת האישור לניהול כול סיטואציה. לכן הם נוטים למלא ולעסוק בתפקידי ניהול ומפתח בכול ארגון. מה שעלול להוות עול ואחריות גדולה מידי עבורם. האינטליגנציה הענקית שלהם, כמו גם הביקורתיות, שיקול הדעת הנבון וכושר התפיסה החד - מהווים עבורם כלים מעולים להישגים והצלחה - אך בה בעת עלולים לגרום להם לקרוס כאשר יש יותר מידי אחריות או משימות שנוחתות על הכתפיים שלהם. 

אישה מזל בתולה - מדוע היא כל כך ביוקרתית וחדה? 

אם אתם מכירים נשים חזקות: בדקו אם הן נולדו בין התאריכים 23 לאוגוסט עד ה 22 בספטמבר, משום שגברות אלה, מטרתן העיקרית היא כבישת יעדים בהצלחה. נשים בסימן זה יהיו מנהלות בכירות, רופאות אחריות, עורכות עיתונים, פוליטיקאיות ובכלל: תמיד בעמדות מפתח ואין זה משנה אם הן נמצאות בארגון גדול או מנהלות עסק פרטי. 
הפרפקציוניסטיות של אישה כזאת מגיעה ממקום של שיפוטיות כלפי עצמה וכלפי הסביבה, תוך הפעלת מצפון פנימי ורצון לעשות את הדברים כמו שצריך ולא בשום דרך אחרת. יכולות ההנעה שלה מעוררת הערצה, בעת שיש לה מוטיבציה שרק אפשר לחלום עליה. הנשיות, האלגנטית, תשומת הלב לפרטים וחיפוש אחר שלמות - מגיעים לביטוי גם בקריירה המצליחה שלה, וגם במראה החיצוני המוקפד והמטופח של אישה מזל בתולה. 

כוכב מרקורי ובתולה

חשוב להבין כי ההישגיות המפותחת מגיעה גם בשל השפעתו של מרקורי על בתולה. ההשפעה הגדולה של הכוכב ששולט גם במזל תאומים - הופך את בני הסימן לחכמים, מאורגנים, תקשורתיים ומהירים. הסימנים הקלאסיים של אנשים אלה הם נראות טובה, מתן דגש על מצוינות, והקפדה בכול דבר שהם עושים - בין אם מדובר בבישול מנה מעולה, עד ליצירת שיח תרבותי - חברתי.  
מפורסמים בני מזל בתולה הם קיאנו ריבס, קמרון דיאז, ביונסה נולס, ובלייק לייבלי. התכונות של בני המזל, על פי הצהובונים: תמיד נוגעות לפרפקציוניזם והקפדה על פרטים. בסרטים של קיאנו ריבס - גבר בתולה מושלם - תחשפו אל פרטי פרטים בכול סצנה, גם אם מדובר בסרט אקשן וגם אם בקומדיה רומנטית. 

האם ידעתם כי גברים ונשים במזל בתולה הם אנשים צנועים?

עובדה מפתיעה אודות בני הסימן החזק הזה, היא כי מדובר באנשים צנועים. ההפתעה מגיעה לידי ביטוי בכך שמי שמצליח ודואג לכול פרט: בוודאי ירצה לקבל מחמאות או הוקרה. אבל עם הבתולים - זה לא ממש דרוש. עבור אישה או גבר מזל בתולה - תספיק העבודה כי הם עשו כל מה שדרוש כדי להגיע לשלמות. 

על פרפקציוניסטיות וקדושה

בשל החריצות והדרישות של פרפקציוניסטים אלה, לא יהיה קל לעבוד או להסתדר עם הבתולים, משום שהם רוצים כל הזמן להוכיח את ערכם. אנשים אלה אוהבים לעזור לאחרים; אבל מי שיעבוד איתם או תחתם לא ילקק דבש. 
עבודה עם נשים וגברים שנולדו בין התאריכים 23 לאוגוסט עד ה 22 בספטמבר - קשה ומפרכת. למעשה, מדובר בבוסים שהם פריק קונטרול של ממש! מי שיתמיד בעבודה עמם יקודם גם הוא ויזכה להוקרה והכרת תודה. ובכול זאת, צפו למבטים של קדושים מעונים מאותם בוסים שאפתניים שתמיד יוסיפו לעצמם משימות, גם אם מדובר בהשלמת המשימה של מי שכפוף להם. 

מי מתסדר הכי טוב עם מזל בתולה?

אוקיי, "להסתדר" זאת מילה גדולה...כי רבים לא באמת מסתרים עם נשים וגברים בסימן הקשוח הזה, בזמן שרבים פשוט נאלצים להשלים עם קיומם. ובכול זאת מי שמצליח לעמוד בדרישות של אישה מזל בתולה - הם שוורים, או גברים ונשים מזל תאומים. בני מזל דגים לעומת זאת, לא יסתדרו אפילו דקה עם הבתולות! משום שמדובר בדגים יצירתיים ומעופפים שאינם סרים למרות או לפקודות. 

חשוב לדעת כי הרושם הראשוני של נשים כאלה יכול להטעות, משום שהן חביבות וחינניות. אבל מתחת לחזות הנעימה, מסתתרת בוסית קשוחה. לכן מעטים ישרדו את העבודה או את מערכת היחסים איתה. 
לסיכום, אישה מזל בתולה נחשבת חסרת מעצורים, הישגית, שנונה ופרפקציוניסטית, והיא תעדיף יציבות בכול מערכת יחסים או מקום עבודה. הפרקטיות והנחישות יובילו אותה להצלחה, בעוד שאם היא תמצא את החברים הנכונים ובני הזוג המתאימים - היא תנסוק מעלה ותגיע מהר מאד להצלחה.

אפיון מלא למזל בתולה
7 אמיתות שאתם חייבים לדעת על מזל בתולה