גבר מזל בתולה - אדיש או רגוע?

גברים שנולדו בין ה23 לאוגוסט עד ה22 בספטמבר - נחשבים מבין המושכים והרגועים ביותר! תכונות יכולות להיות מעולות לעתיד, אך עלולות לעיתים עלולות להתפרש - על ידי בני או בנות זוג פוטנציאליים - כאדישות או חוסר עניין. נשים וגברים, כמו גם מנהלים ובני משפחה: אוהבים שיש לצידם אנשים אנרגטיים, נלהבים ונמרצים. לכן גבר אדיש או רגוע מידי - יכול להסתמן כבעייתי. אבל מה התכונות הנוספות של גבר מזל בתולה? ואיך מתמודדים עם האדישות? הכול בהמשך. 

גברים מזל בתולה נשלטים על ידי יסודות האדמה, בזמן שגלגל המזלות מגדיר אותם כאנשים אינטליגנטיים, אמינים ופרקטיים שנחשבים, על פי האסטרולוגיה, לעמוד השדרה של גלגל המזלות ולחזקים ביותר מבין כל המזלות האחרים. 
אנשים אלה, ידועים כבעלי אינטליגנציה ענקית והם נוטים להיות ביקורתיים או אדישים למי שלא מעורר בהם עניין. גבר מזל בתולה, יהיה אמין מאד דווקא בשל האדישות שלו, שאינה מושכת אותו לריגושים אחרים מאלה שכבר יש לו. לכן הוא אהוב על ידי נשים וגברים המחפשים קשר רומנטי יציב. 
עם זאת, השיפוטיות של הגברים והאדישות שלהם - יכולות להפוך אותם לעיתים למעצבנים ולא מובנים, בעוד שרוגע - גם במצבים מלחיצים - עלול לשדר תדמית של אנשים שאינם מודעים לסביבה שלהם, או שאינם שמים לב לאחרים. 
לצד האדישות, קיים רצון גדול לשפר, לרצות וליצור...

חשוב לדעת, כי לצד האדישות של גבר מזל בתולה, קיימת עוצמה רבה ויכולות ענקיות לבצע שינוי לטובה בעולם, ברמת המאקרו והמיקרו. הפרפקציוניזם של בני הסימן היציב הזה מניעה אותם לשאוף מעלה, בזמן שחוכמה טבעית, חוכמה גדולה, ביקורתיות שאין לה סוף, ופרפקציוניזם - מניע אותם מעלה! בני המזל יכולים באמצעות תכונות אלה, לכבוש כל מטרה! 

גבר מזל בתולה נשלט על ידי מרקורי ממש כמו אישה מזל תאומים שמסתדרת עם בתולה טוב מאד. השליטה של מרקורי בבתולה הופך גברים כאלה לחכמים, מאורגנים, שנטמעים בין חברים ובני משפחה בקלות, בעוד שהם יכולים להיות מהירי תפיסה ותקשורתיים. לכן רבים מהם בוחרים בתחומי קריירה שנוגעים לטכנולוגיה, תכנות, מדע ומחשבים. 

קיאנו ריבס - גבר מזל בתולה קלאסי והורס

סלבים במזל בתולה הם מבין האנשים המרשימים ביותר שיש, זאת בשל הארשת האדישה אך גם הקשוחה וטובת הלב שלהם. השחקן קיאנו ריבס (ההורס!) הוא גבר מזל בתולה קלאסי. קיאנו חינני וטוב לב, דומיננטי ושקט: דבר שמעלף נשים וגברים. עוד נהנים מתכונות אלה; השחקנית קמרון דיאז שמאפשרת שילוב של יופי והומור, כמו גם בלייק לייבלי וביונסה. 
אחת הסלביות שעשו מהפכה בתחום איכות החיים, היא מארי קונדו היפנית - אישה מזל בתולה קלאסית - שניחנה בצניעות שקטה ובד בבד ביכולת לייצר שינוי ענק בחייהם של אחרים. קונדו, מסייעת לרבים להשליט סדר בביתם - מה שיודעים בני המזל לעשות באופן נכון וכזה שמשפיע על אחרים לטובה. 

מספר תכונות המאפיינות גברים ונשים מזל בתולה

לאנשים שנולדו בין התאריכים ה23 לאוגוסט לבין ה22 בספטמבר, יש כמה תכונות אופי בולטות:
הישגיות - בני הסימן המיוחד, נחשבים מאד הישגיים והם חותרים להצלחה בצניעות, ללא משיכת תשומת לב מיותרת. 
צניעות - מדובר באנשים צנועים ובעלי בטחון עצמי גבוה, לכן הם נתפסים כרגועים או כאדישים (הרי הם לא צריכים להוכיח את עצמם באמצעות רעש וצלצולים).
שליליות - לעיתים, נשים מזל בתולה או גברים בסימן האמור, נוטים להיות שליליים. כדי להוכיח להם שמשהו מוצלח או יעיל: יש לעבוד לא מעט, בזמן שגם לאחר ההוכחה כי המוצר טוב, או שהעצה שלכם יעילה - הם עדיין יגלו אדישות וספקנות מרגיזה. 
חריצות - הבתולים שלנו אוהבים לעבוד והם חרוצים מאד, אך יפעלו לאט ובהתמדה כדי להגיע ליעדים. 
שתלטנות - זכרו! מדובר באנשים מאד שתלטניים. לכן לא יהיה להם קל במערכות יחסים מזדמנות או במקום עבודה שאין בו יציבות. 

גברים במזל בתולה - אוהבים פינוקים ויחסים

מלבד הרוגע והאדישות עליהם כבר פירטנו, יש תכונה אחד שצריך לשים אליה לב, והיא הצורך בפינוקים. בני המזל ידועים באהבה שלהם לאוכל טוב, לשתייה איכותית, לשופינג ומותגים יוקרתיים, והם ימשכו אל יחסי מין מעולים שמלווים במערכת יחסים בטוחה. 
גבר מזל בתולה, יחפש את האחת שמתאימה לו במיטה, ולאחר מכן לא יסתכל לצדדים, שכן הוא מצא התאמה מושלמת. מי שמתאימות לגברים מסוג זה, הן נשים במזלות שור וגדי שיכולות להכיל את הצרכים שלהם, תוך הנאה מיחסי מין מעולים!

החברים הקרובים של גברים במזל בתולה הם בני מזל תאומים, שילוו אותם בכול צעד וייהנו מהרוגע של החבר הטוב, כמו גם מהאדישות והצורך של אנשים אלה למצוא את הטוב ביותר ולהגיע ליעדים, ללא יותר מידי רעש או חיפוש אחר תשומת לב. 

אפיון אופי של מזל בתולה

הצד האפל של מזל בתולה