גבר מזל דגים - מה הופך אותו לכזה רומנטי?

גבר מזל דגים: מדוע הוא כל כך רגיש? סימן זה בגלגל המזלות - נחשב אומנותי, רגיש ואמפתי. אבל האם גבר מזל דגים הוא באמת כזה רגיש? כנראה שכן. הנה כמה סיבות לכך שהדג הזה הוא דג עם לב זהב! 
בני מזל דגים נולדו בין 19 לפברואר לבין ה 20 במרץ (לערך). מי שנולד בין התאריכים האלה שייך ליסודות המים.

יסודות המים על פי גלגל המזלות, כוללות עיסוק מסיבי ברגשות בעוד שליבם של אנשים בסימן מזל דגים, נחשב טוב ונקי מרבב. 
גבר מזל דגים ימיס כול אחת ואחד עם הרגישות שיש בו, בעוד שאנשים אלה נשלטים על  ידי כוכב הלכת נפטון הקרוי על שמו של אל הים הרומי הרגיש, החזק והמושלם. בכך מגיעים לידי ביטוי כל העומקים המימיים של האדם, בעוד שנפטון נחשב הקוסם של מערכת השמש - המייצג אשליה, דמיון, יצירתיות וכישוף. 

האל נפטון אשר משפיע באופן ישיר על אופיים, מייצג מעורבות רגשית עמוקה של בני המזל בזולתם, ומכניס באנשים אלה את הצורך לסייע לאחרים תוך שהוא נותן להם כישרונות רבים. בכך נפטון מאפשר להם להיות מעולים בכל התחומים ההומניים, כמו: דרמה, מחול, שירה, טיפול בהתמכרות, טיפול בהיפנוזה, ועיסוק במלאכת יד. 

גבר מזל דגים נחשב רגיש במיוחד משום שהוא עוסק באופן כמעט אוטומטי בפעילות אומנותית. כדי להיות אמן צריך להביא רגש עז ולהיות מחובר לאני הפנימי. לכן גברים כאלה וגם נשים מזל דגים - יהיו סופר אמוציונאליים, רגישים לזולת וחשופים למחשבות הכמוסות ביותר שלהם ושל הסביבה. 

אמנים מפורסמים בני מזל דגים

האמירה כי אנשים שנולדו בסימן המימי 'רגישים ואומנותיים' מוכחת ומבוססת על לא מעט דוגמאות מעולם המוזיקה והמשחק. אחד האומנים הגדולים של המאה העשרים, הוא קורט קוביין (מוזיקאי מוכשר ורגיש ששם קץ לחייו). קוביין נחשב מבין היוצרים החשובים ביותר בתולדות האנושות שהותיר אחריו טקסטים ושירים יפיפיים ומלאי רגש! גם ג'סטין ביבר המוכשר הוא דגים, כמו גם השחקנית דרו ברימור והזמרת ריהאנה היפיפייה. כול אלה הוכיחו כי לצד כשרון גדול, קיימת גם רגישות אדירה לסביבה ולעולם. 

תכונות אישיות אופייניות למזל דגים

מספר תכונות בולטות של בני מזל דגים הן:

אמפתיה - הדגיגונים אמפטיים מאד בעוד שהחברים שלהם - כמו גם בני המשפחה שלהם - יזכו מהם לטיפול מסור. אנשים אלה בעלי אמפתיה גדולה לסביבה והם תמיד יהיו הראשונים לבקר אדם בבית החולים, או אלה שיגישו עזרה לקשיש. רבים מהם עוסקים בעבודות התנדבות ועובדים בתחומי הריפוי, כמו בריפוי בעיסוק המעולה לשיקום קשישים. 
 

רגישות - דגים נחשבים רגישים מאד והם עלולים לבכות בקלות. אם הם לא יבכו, הם יתרגשו מאד מסרט דרמה טוב או מרומן מעולה, ואף ישוחחו על הרגשות שעלו בהם בעת הקריאה או הצפייה. 
 

רוחניות - גבר מזל דגים, ימשך מאד לרוחניות והוא עלול להצטרף למעגל רוחני כמו אל מעגלי שירה ויצירה. שימו לב! גבר זה עלול לחזור בתשובה. נשים מזל דגים מגלות עניין בכול מה שרוחני, מיסטי ונסתר. 

רומנטיקה - אנשים אלה מאד רומנטיים. הם מגיבים טוב לחיזורים, אוהבים מחוות קטנות ובעלות משמעות, ופשוט אוהבים להיות מאוהבים! 

חמקמקות - למרות הכוונות הטובות של מי שנולד בסימן זה, ישנה איזה חמקמקות של בני המזל. אנשים אלה לא רוצים להתחייב לתוכניות באופן מובהק והם לעיתים מבטלים תוכניות, זאת בשל עיסוקים אחרים ובשל אופיים המפוזר. אל תכעסו עליהם, הם ממש משתדלים לא לאכזב. 

מזל דגים: ילד טבע משוחרר ומעופף

אחת הסיבות לכם שדגים אינם מתחייבים לתוכניות ברורות, טמונה בחופש הפיזי והתודעתי של בני הסימן הרגיש הזה. אלה מאיתנו אשר נולדו בין התאריכים בין 19 בפברואר לבין ה 20 במרץ (לערך) - הם ילדי טבע נצחיים! הם ירצו לחיות את העולם הטבעי, החייתי והחופשי. לכן הם לא תמיד מחוברים לתקשורת, לניידים ולחדשות. כן, ניתן לומר שהם מעט מעופפים. 

מי מסתדר עם מזל דגים?

אנשים המתאימים למזל זה או כאלה שמסתדרים איתם, הן בני מזל סרטן, נשים וגברים מזל קשת ואנשים במזל אריה. מזלות אלה מסוגלים להכיל את הרגישות של הדגים כמו גם את חוסר הוודאות שהם מביאים לחייהם. למעשה, אנשים בני הסימן ה"דגיגוני", הם חברים טובים, שלעיתים קצת נעלמים. ובכול זאת, כשהם נמצאים באזור, הם תורמים מאד לאחרים. 

בקיצור, גבר במזל דגים - למרות הרגישות שבו והרוחניות - יבחר בקפידה את בני הזוג שלו כמו גם את חבריו. מי שהוא יבחר בו, יהיה מאושר, שכן אדם רגיש, אכפתי, מתחשב ומטפל - נמצא לידו. 

מה גבר במזל דגים צריך מאישה?

כל האמת על מזל דגים!