אישה מזל דגים - למה היא כל כך רגישה?

קצרה היריעה מלהכיל ולתאר גברים ונשים בני המזל הנפלא הזה, משום שמדובר באנשים כל כך מורכבים - אבל גם כל כך פשוטים בהוויה וברצונות שלהם. דגים הם טיפוסים צבעוניים ורכים בעלי נפש אומנותית וחמלה שלא ניתן למצוא בשום סימן בגלגל המזלות. בני המזל נולדו בין ה 19 לפברואר לבין ה 20 למרץ, בעוד שאישה מזל דגים היא אשת חברה שרואה את החיים באופן העמוק ביותר, והיא לא חוששת לחוש פיזית את האחר, להרגיש רגשות במלוא עוצמתן, ולקחת את היצירה שלה הלאה אל המרחקים...

אחד ההסברים לרגישות של אישה מזל דגים, נעוץ במיתולוגיה היוונית. על פי המיתולוגיה, בני מזל דגים, שינו את הצורה שלהם לדמותם של האלים ארוס ואפרודיטה, בשל הרצון לחמוק מטייפון מסוכן. אנשים אלה שינו את דמותם לאלים כדי להישאר יחדיו. לכן אישה כזאת תעשה הכול כדי להישאר עם בני משפחתה ועם אהוביה. 

על חולמנות, רוחניות ורגישות

אישה או גבר מזל דגים נחשבים חולמניים ורוחניים ויש להם רגישות עמוקה לסובבים אותם. הרגשנות והחולמניות יכולים לעיתים להיות להם לרועץ בניהול חיים חברתיים, כמו גם שהריחוף שבו הם נמצאים, עלול לסבך אותם בהיעדרויות מסיטואציות חשובות בחייהם. 
אנשים אלה עלולים להיות פגיעים מאד, מדוכאים ואף לרחם על עצמם: בעיקר בשל חוסר הבטחון שלעיתים גובר על תחושת הבטחון שלהם. לכן הם משתמשים לעיתים באסקפיזם כדי לחמוק ממצבי רוח דיכאוניים, תוך שהאסקפיזם מלווה בדרך להגשים חלומות באמצעות אומנות, יצירה, כתיבה, מוזיקה, בישול ועוד. אישה מזל דגים תעשה הכול כדי להרחיב את הידיעות שלה, בעיקר בתחום האומנות - מה שהופך אותה לכל כך מיוחדת. 

אישה מזל דגים: חמלה, רגישות וסיוע לזולת

אישה במזל דגים תמיד תסייע לזולת: בעיקר לילדים, לקשישים וחסרי ישע. בשל החמלה שמאפיינת אותה (כמו גם בשל הרגישות שלה) היא תמצא תמיד את מי שצריך לסייע לו, גם אם הדבר בא על חשבונה. האמפתיה של בני הסימן הרחום הזה, תוביל אותם לאימוץ מקצועות כמו הוראה, טיפול בקשישים, רפואה, וכמובן ריפוי בעיסוק באמצעות אומנות. בזמן המפגש של בנות המזל עם זולתן, הן יספרו סיפורים מצחיקים, וירוממו את רוחם של מי שנמצא סביבן. 

על בילויים ואנשים במזל דגים

נשים וגברים שנולדו בין התאריכים 19 לפברואר לבין ה 20 למרץ, ייהנו מאד ממשחקים משותפים, מוזיקה טובה ותוכניות טלוויזיה מעניינות, בעוד שהם נוטים לחלום בהקיץ. כדי להעצים אותם חשוב לקבל אותם ולעודד את מרצם תוך יצירת פעילות כיפית עבורם. חשוב לעודד את בני הסימן הזה ולשבח אותם על תרומתם לסביבה. אם אתם דגים: מומלץ להתמקד תמיד בחיובי, לא להעמיס על הכתפיים שלכם יותר מידי אחריות, יש להכיר בנתינה העצומה וברגישות המבורכת שלכם. 
חשוב לדעת! לדגים יש נשמות עתיקות ונראה שהם יכלו להיות אמנים הולנדיים במאה ה16 שעסקו רק בתחומי היצירה למחייתם. בני המזל נוטים להיות יצירתיים מאד גם בתחום הריקוד, הצילום, המוזיקה והכתיבה. בנוסף לכך, יש לא מעט אנשים שנולד בין פברואר למרץ, שהפכו להיות רופאים או וטרינרים מוצלחים! 

יחסים בינאישיים עם בני מזל דגים

בכול הנוגע למערכות יחסים - בין אם חברתיות, משפחתיות או רומנטיות - דגים יזדקקו להמון חיבה. אנשים חולמניים אלה, יזדקקו לבן זוג ארצי עם רגליים על הקרקע שיאזן אותם. דגים וטלה יכולים להסתדר יחדיו משום שהתקשורת ביניהם תהיה מלאת חיבה וישירות. דגים ושור ייהנו אחד מחברת השני בשל ההומור והחלומות המשותפים, כמו גם התמיכה ההדדית של שני הטיפוסים המקסימים האלה, אחד בשני. גבר או אישה תאומים יהיו מעולה עבור הדגיגים בשל הרגישות, החמלה וההבנה שמלווים נשים וגברים במזל תאומים. 

איך תדעו אם אישה מזל דגים אוהבת אתכם?

למרות הרגישות לזולת והחמלה, את אהבתה האמיתית של אישה זאת - לא קל לרכוש. בנות הסימן בשל היותן כה רגישות; הן גם חשדניות ותמיד יקשיבו לאינטואיציה שלהן בכול הנוגע למין האנושי. נשים מזל דגים יתאהבו בבני זוג בעלי חוש הומור, באנשים בריאים ונמרצים שיש להם תפיסה חיובית לגבי החיים. ברגע שתרכשו את האמון והאהבה של בחורה כזאת - תוכלו לקבל את כול האהבה וההשקעה בעולם - גם במערכת יחסים אפלטונית וגם במערכת יחסים רומנטית. חיבה ויחס חם עבורם הם בגדר חובה! בזמן שמתן תשומת לב לאנשים אלה, תרומם את רוחם ותקנה להם יותר אומץ ליצור ולהתפתח. 

לסיכום, אין כמעט שום דבר רע לומר על בני מזל דגים. נשים וגברים בסימן הנפלא הזה יהיו החברים הטובים ביותר שלכם, הם אלה שייסעו לכם בחולי או במצוקה והם יושיטו לכם את העזרה שאתם זקוקים לה - כמעט ללא תנאים. גברים ונשים מסוג זה, יטיבו עם מי שהם אוהבים ויתמסרו אליהם באמונה, רגישות וחמלה.