גבר מזל תאומים: מדוע הוא לא החלטי?

גבר מזל תאומים הוא אדם סקרן ומעשי, איש אשכולות וחבר טוב... אבל הוא ידוע בעיקר ידוע בשל חוסר ההחלטיות שלו. בני המזל שנולדו בין התאריכים 22 במאי עד ה-22 ביוני: שייכים למזלות האוויר בגלגל המזלות. אנשים אלה, חושבים המון על כול תרחיש, אבל עושים בסופו של דבר את מה שמרגיש להם נכון. עם זאת בין הטריגר להחלטה - יש כמות גדולה של חוסר החלטיות. אבל מה צריך לדעת על גברים בסימן זה? ומדוע הם כל כך מסובכים עם עצמם? הכול בהמשך. 

נשים וגברים תאומים הם בעלי חדוות נעורים והם אנשים שכיף מאד להימצא בחברתם. בני המזל נחשבים מהירים, חברותיים, שנונים, סופר תקשורתיים ובעלי אישיות מעולה! מי שירצה קשר זוגי מוצלח, יוכל לבחור אישה תאומים או גבר בסימן זה. 
תאומים אשר נשלטים על ידי כוכב הלכת מרקורי - נחשבים לשנונים וחדי תפיסה, חברותיים במיוחד וכאלה שיהיו במרכז בכול מפגש או פעילות חברתית. 

גבר מזל תאומים - רגישות, חוסר החלטיות וילדותיות...

גברים תאומים נוטים להיות רגישים מאד. האינטליגנציה הרגשית שלהם גורמת להם לשים את הדגש על כול סימן, משפט, מילה או כוונה. לכן רבים מהם סובלים מרגישות יתר. רגישות זאת מובילה לעיתים לחוסר החלטיות, בעיקר בשל הרצון לרצות את הסביבה תוך ביקורת עצמית חמורה: מה שמוביל לעיתים לחוסר החלטיות. טיפוסים כאלה צריכים להתעמק קודם כול בנושא עצמו, ואחר מכן להיכנס לסוג של דילמה לפני שהם מבצעים החלטות. שילוב זה של השהייה ורגישות - מאפשר להם לבצע החלטות טובות, למרות שלפעמים ההחלטות נעשות עבורם, זאת במידה והם מתמהמהים מידי. 

חשוב להבין כי בני הסימן נחשבים סופר אמוציונליים! לכן הם יכולים לפרש אמירות בצורה לא נכונה או לשפוט לחומרה התנהגות או אמירות של הסביבה. הנטייה שלהם לצד האנליטי, הנפשי, והרציונאלי של החיים - מקנה להם את היכולת להתנתק מסיטואציות בקלות אבל גם לחוש מבולבלים במערכות יחסים רומנטיות. לכן קשה להם לעזוב בן או בת הזוג שאינם מטיבים עמם. 
לעיתים יכול להצטייר גבר מזל תאומים כילדותי, צעיר מידי, מעורפל ומטופש - מה שיכול להראות מעט מוזר כלפי חוץ. ובכול זאת חשוב להבין כי הילדותיות מקנה להם את החופש להיות בדיוק מה שהם רוצים להיות, משמע: משוחררים חופשיים ושמחים. 

סלבים במזל תאומים - מי נמצא ברשימה?

סלבים בסימן המקסים הזה, לא חסר, בעיקר בשל הכריזמה שלהם שהופכת אותם לבולטים על פני השטח. דונלד טראמפ למשל, הוא תאומים (מה שיכול להחמיא או לבייש את מי שנולד כתאומים, זאת תלוי במקום בו הם נמצאים בקשת הפוליטית). אנג'לינה ג'ולי היפיפייה היא אישה מזל תאומים, כמו גם ג'וני דפ המוכשר, מרלין מונרו (שהייתה השחקנית הנחשקת והכריזמטית ביותר בשנות ה-50), ואף הזמרת קיילי מינוג, והראפר המנוח טופאק שאקור.

גברים תאומים ורכילות - מה הקשר?!

תאמינו או לא, אבל גברים תאומים הם סופר רכלנים. גברים ונשים בני מזל זה, ירצו לדעת הכול על הסביבה ואין להם בעיה להפיץ רכילות או שמועות. אנשים אלה ידעו הכול על שערוריות והם יעבירו את הרכילות הלאה לכול דורש, ללא נקיפות מצפון. נשים וגברים אלה ידעו תמיד מי בוגד עם מי/ מי עזב את הבית/ את מי עומדים לפטר ממקום העבודה ומי בהריון. לכן אלה הטיפוסים שיש לגשת אליהם כאשר מחפשים פרטי מידע ורכילות עסיסית. 

מי מסתדר הכי טוב עם מזל תאומים?

בכול הנוגע לקשרים חבריים, תעסוקתיים ובינאישיים: ייהנו בני המזל מפופולאריות רבה, גם בשל היותם מסמר הערב בכול מפגש, וגם בשל המידע והרכילות שהם מביאים עמם. גברים מזל תאומים הם בעלי חזות צעירה וחוש הומור, קלילים וזורמים. מערכות יחסים רומנטיות לעומת זאת, יכולות להיות מעט מאתגרות עבורם - בעיקר בשל חוסר ההחלטיות אותה הזכרנו קודם, שלא מאפשרת להם להחליט האם כדאי להתמסד עם בני הזוג או להיפרד מהם לתמיד. 
יסוד האוויר שמלווה את מי שנולד בין התאריכים 22 במאי עד ה-22 ביוני, יגרום לבן המזל הזה להזדקק למרחב שלו כדי להחליט. אם אתם נמצאים במערכת יחסים עם גבר כזה, מומלץ במקרים של חוסר החלטיות - לתת לו את המרחב הדרוש ובכך לאפשר לו להגיע להחלטות. 
מי שמסתדרים מבחינה רומנטית עם תאומים הם גברים או נשים מזל מאזניים - שיתנו את המרחב הנחוץ לבני זוגם. נשים במזל קשת גם כן יתאימו לאנשים אלה, כמו בני מזל שור שיאתגרו אותם ויהיו פרטנרים מושלמים במיטה. 

לסיכום, גברים מזל תאומים הם אנשים נפלאים, מצחיקים, מעוררי עניין ושובבים בעוד שעקב האכילס שלהם היא חוסר ההחלטיות שאופפת אותם. ובכול זאת, אם אתם מכירים אנשים שנולדו בתאריכים האמורים - אמצו אותם אליכם ושמרו עליהם קרובים! משום שכאלה אנשים תוססים וחיוביים - כיף להכיר, לשמור כחברים ולהפוך אותם לבני זוג מוצלחים.