גבר מזל קשת - המזל האדיש ביותר?

גברים במזל קשת גורמים לנו לפלוט אנחת ייאוש. אבל לא בגלל שהם לא חתיכים, אינטליגנטיים או טובי לב: אלא בגלל האדישות הכללית שאופפת אותם. גבר מזל קשת הוא איש אשכולות מצליחן ושאפתן, אבל לפעמים קשה מאד להוציא ממנו את ההתלהבות הדרושה או את הבעת הרגש והאמפתיה לה אנו זקוקים.

גברים שנולדו בתאריכים ה-22 בנובמבר לבין ה־23 בדצמבר - הם כאלה שאינם שמים מסיכות והם לא מזויפים, לכן הם מסתמנים כאדישים. עם זאת, כאשר אתם פוגשים באדם כזה - תדעו כי מה שאתם רואים - זה מה שתקבלו. מי שנולד בתאריכים האמורים הוא אדם  חסר טקט שאומר את האמת ללא מניירות או ביצוע עיקופים. בקיצור, הקשתים נחשבים לישירים במיוחד וממש כמו בתמונה שמציגה אותם - הם ירו חצים למטרה ויעשו זאת בדיוק רב. 

מהן תכונות האופי העיקריות לבני מזל קשת?

הישגיות - גבר מזל קשת ישיר ביותר! לכן הוא לא ימשיך לצאת עם אישה שאינה מוצאת חן בעיניו, כמו שהוא לא יצפה בסרט שלא מרתק אותו. בחור כזה הוא אגרסיבי בנוגע לרצונות שלו והוא יכבוש מטרות תוך התמקדות שאין בה הסחות דעת.

ישירות - אנשים אלה יגידו את אשר על ליבם. זה נכון הם אדישים במרבית המקרים, אבל כאשר הם יתלהבו ממשהו: הם יראו בו עניין רב ויפעלו כדי לממש את התשוקות שלהם.  אישה מזל קשת או גבר במזל זה, יגלו חוסר טקט ויעירו הערות שעלולות לפגוע. ובכול זאת, חשוב לא לקחת את ההערות ללב מפני שהן מגיעות ממקום בונה ומרצון לשפר. 

הרפתקנות - גבר מזל קשת נחשב הרפתקן. הוא ייסע אחרי הצבא לטראק ביערות הסבוכים ביותר של טיבט, או יצא למסע בחלק הצפוני ביותר של אנטרקטיקה. כשהוא יחזור לארץ, הוא יעלה תמונה אחת לרשת החברתית ולא יעמיס תמונות. זאת בשל האדישות שלו לרשתות החברתיות. יסוד האש ששולט בו, יפיח את יצר ההרפתקנות שטבוע מתחת למסכה האדישה. 

נקודת מבט ייחודית - גברים ונשים בסימן זה נוטים להיות בעלי נקודת מבט ייחודית ומפוקחת, בעיקר מפני שהם לא נוטים לאמוציות. בישיבת צוות למשל, הם יהיו אלה שיעצרו ויעשו סדר בבלגן. הדיונים איתם ידידותיים, אך מעט מרוחקים. 

תושייה - בני מזל קשת נחשבים בעלי תושייה. יופיטר ששולט בהם, מעניק להם אופי של שפע, צמיחה, הרחבת אופקים והצלחה. רבים האסטרולוגיים שמסבירים כי בני מזלות האש ייקחו סיכונים, ממש כמו אינדיאנה ג'ונס שחקר לעומק כל חידה וסיכן את עצמו תוך כדי מחקר. 

מהם תחומי העניין של גבר מזל קשת? 

גבר כזה שונא להשתעמם. הוא תמיד בתנועה והוא יניע אחרים: גם את החברים הטובים וגם את בת הזוג שלו. קשתים מעדיפים טיולים רגליים ארוכים והם לא יתלהבו לשבת על הבר ולשתות עד עלפון חושים. בחורים כאלה מחפשים את האטרקציה הכיפית ביותר והם אף פעם לא יבחר בילוי פשוט כמו צפייה בסרט או ארוחת ערב במסעדה נחמדה. הקשת רוצה לצאת לטייל, ללמוד אודות תרבויות אחרות, לחקור את הסמוי ולעסוק בכול דבר שמעורר אותו פיזית ורגשית. 

מי מתאים לקשתים?

גבר מזל קשת יתאים מאד לאנשים מזל מאזניים משום שהשילוב של אש עם אוויר: נחשב מעולה. השניים ייהנו מקשר זוגי מוצלח ברמה האישית, הרומנטית וברמה החברתית. גם בני מזל תאומים ישלימו את הקשתים, אך יש להיזהר מניגודיות חדה מידי באופי. גבר מזל קשת שיבחר בת מזל עקרב - ייהנה מקשר מיני לוהט ומזוגיות טובה, בשל האיזון שהעקרבית משרה עליו. 

מהי הקריירה הנכונה עבורכם?

נשים וגברים בסימן זה מתלהבים ממקצועות ההייטק, דווקא משום שמדובר במקצוע שיכול להיות רחוק מכול מה שנוצץ או זוהר כמו תחומי המשחק, האומנות, הכתיבה והבישול. בשל הרצון של הקשתים לעבוד לבד או בצוותים (אבל רק עם אנשי מפתח אינטליגנטיים) - מקצועות ההייטק, התכונה, היזמות בתחום הסטארט אפ ועוד - יהיו מעולים עבורם. לכן תמצאו לא מעט מתכנתים ממזל זה, או נשים קשת שעוסקות בתוכנה. 

מה חשוב לזכור?

חשוב לזכור כי קשתים נשלטים גם על ידי כוכב הלכת צדק שמזמן עבורם התרחבות והצלחה ולעיתים קולניות בזמן ויכוח. הקשתים מאד דעתניים בעוד שדווקא סימני האדישות שהם מראים - הופכים אותם לבולטים יותר כשהם נלהבים לגבי עקרון מסוים. 
הקשת מזדהה מאד עם מה שהוא מאמין בו ולא ניתן להשפעות. עם זאת, ויכוח פוליטי עמו יכול להסתיים בהסכמה: בעיקר בשל האדישות שלו שאינה מסגירה רגשות או מעוררת אמוציות. לכן מומלץ לא לקחת אנשים אלה ברצינות יתרה - אלא לסלוח להם על אדישותם וקור הרוח שלהם, ולזרום איתם לעבר בילוי מושלם... 

10 סיבות מדוע מזל קשת הוא המזל הטוב ביותר על כדור הארץ!

5 דברים שגברים לא יכולים לעמוד בפניהם עם אישה קשת

זוגיות עם מזל קשת- בעד ונגד!

10 אמיתות על אישה בת מזל קשת