תכונות אופי של אישה מזל קשת

מי שנולדה בין התאריכים 22 לנובמבר לעד ה-21 לדצמבר, יכולה להיות רגועה. אנשים במזל זה ידועים כשאפתניים ביותר! לכן העתיד שלהם מובטח. אישה מזל קשת היא כזאת שמשקיעה את כל זמנה בקבלת תואר מהאוניברסיטה בהצטיינות יתרה, או שהיא לוקחת ברצינות עיסוק בספורט תחרותי ואף מצטיינת בתחום זה. 
מזלות קשת שמושפעים ממרכיבי האש (אחד מהסיבות החזקים שישנם בקוסמוס) הם סוג של דמויות הרואיות גדולות מהחיים שיודעות לחיות את החיים כמו שצריך. אנשים אלה יציבים מאד, חסכניים ומאופקים. אבל הם לא יתלבטו פעמיים אם לעלות על רכבת ההרים הכי מפחידה בפארק, והם יהיו הראשונים שיקפצו באנג'י אל נהר קפוא. 

כן, בני המזל השאפתני הזה צוברים עם הזמן שיערות לבנות בשל סיבות טובות, כמו בעקבות ריגוש שיא בפעילויות אקסטרים/ הישגיות בכל זמן, או התמודדות על תפקידים נחשקים. 

תכונות של אישה מזל קשת

נשים שנולדו בסימן זה הן אופטימיות, הרפתקניות ומתקדמות. גם גברים - למרות היותם נינוחים יותר מנשים - יהיו אלה שינהלו את מהלך העניינים בעוד שהם יהוו איום של ממש מול הבוס או מול חבר במשחק ספורטיבי. 

בני המזל שנשלטים על ידי יופיטר נחשבים חסכניים, אבל גם מעט מפוזרים, בעת שחשבון הבנק שלהם שמאורגן בקפידה (החל מחסכונות עד לפיקדונות עבור תשלומי ארנונה) יעמוד בניגוד מוחלט לבית המבולגן שלהם. הסיבה לבלגן בבתים של קשתים, נוגעת לסדרי עדיפויות ויצר השאפתנות. לכן, להצליח לסיים בהצלחה פרויקט בעבודה יהיה חשוב יותר מהדחת הכלים העבשים שנערמים בכיור. 

בילוי מושלם עם אישה קשת

נשים מזל קשת הן בלייניות נהדרות! זאת משום שהם קלילות, זורמות ונמרצות והן תמיד ידעו לבחור את המופע המוזיקאלי הטוב ביותר ואת מנת האוכל המעולה שמגישים במסעדה איכותית. אנשים בסימן זה, נחשבים בני לוויה מעולים עבור בילויים בסוף השבוע, והם יראו נפלא וישדרו ערנות בכול סיטואציה: גם אם מדובר בריקוד במועדון עד השעות הקטנות של הלילה. 
הקשתים מאד שאפתיים לכן ציד מהווה עבורם אתגר. יצר השאפתנות מדליק את הרצון לבילוי בחדרי בריחה או במבוכים סבוכים, ובעיקר בתחרויות שונות ומאתגרות. אם אתם מחפשים פרטנרית לסוף השבוע: אישה מזל קשת תהיה מושלמת לכך בעיקר בשל יכולת האלתור שלה והסתגלנות שמאפיינת אותה. 

מזל קשת והרפתקנות

בני המזל ידועים כהרפתקנים (את זה כבר הזכרנו). אבל מה גורם להם להיות כל כך אמיצים? את האומץ משייכים כמובן ליצר השאפתנות שלהם. הם יתכננו חופשה שמכילה את הבילויים והאטרקציות המרגשות ביותר, בעוד שהם ישאפו למצות כל חופשה או טיול. לכן הם הרפתקנים מעולים לחופשה או כמו שהזכרנו, לבילוי. 

אישה מזל קשת ובעלי חיים

מבחינתנו, אהבת בעלי החיים היא דבר קדוש ויש לתת לנושא זה תשומת לב, בעיקר בזמן כשאתם מחפשים בני זוג או מנסים לאתר חברים טובים. אישה מזל קשת מלאת חמלה והיא אוהבת בעלי חיים שמשדרים ניצחון, כמו כלבי ציד גזעיים או סוסים בהירים. בואו לא נשכח שהקשת  - בזמן עבודתו - רוכב בדרך כלל על סוס: מה שמשרד עוצמה, שליטה ומיומנות. 

מפורסמים במזל קשת

בהוליווד יש לא מעט סלבס במזל קשת ביניהם בראד פיט (הורס למרות שהוא כבר בן 56. מה?!) בריטני ספירס שהגיעה לא פעם לראשי המצעדים, טיירה בנקס המהממת והראפר ג'י זי. בואו, החבר'ה האלה מצליחנים אחד אחד ואף פעם לא משעממים. המצליחנות של שלהם בולטת בכול מקום. גם בהוליווד. 

על חוסר טקט ודברים שעלולים לפגוע...

אוקיי, אף אחד אינו מושלם. עד כמה שאנחנו אוהבים גברים או נשים בסימן זה, קשה לא לדבר על תכונה של בני המזל שלא תמיד מטיבה עמם. מי שנולד בין  התאריכים 22 לנובמבר לבין ה21 לדצמבר  - עלול להיות כנה מידי - מה שיכול להוביל לחוסר טקט. בני המזל אומנם לא יעבירו ביקורת סתם כך, אבל במידה ותשאלו לדעתם: כדאי שתצפו לדעה כנה ולעיתים לביקורת שמטרתה להיות בונה, אך יכולה להיות הרסנית. לכן רצוי לא להיעלב ואף לאמץ את הביקורת במטרה למנף ולשפר את התחום בו ביקשתם חוות דעת. 

לסיכום, מאישה במזל קשת אל תצפו לרחמים. הקשתים אוהבים אנשים עניינים ושכלתניים כמותם והם יחפשו חברים ובני זוג שיודעים כיצד פותרים סוגיות בענייניות. קשתים הם אנשים אינטליגנטיים מלאי תושייה שניתן לסמוך עליהם. לכן אם יש לכם מישהו כזה במשפחה - רצוי להתקרב איליו, להיעזר בו ולחשוב אתו על יוזמות מבורכות..

נשים וגברים בני הסימן הנחשק הזה ילוו אתכם במסירות תוך הנחייה נכונה שתפתח בפניכם דלתות. בין אם אתם בני הזוג שלהם/ חברים/ עמיתים לעבודה או בני משפחה. יחד תוכלו לעסוק ביצירה בכתיבה או בתחום ספורטיבי. עם הקשתים כדאי לצאת לטיול בחו"ל או אפילו לנהל עמם שיחה מרתקת חיים, אהבה, פילוסופיה ואומנות.

10 סיבות מדוע מזל קשת הוא המזל הטוב ביותר על כדור הארץ!

5 דברים שגברים לא יכולים לעמוד בפניהם עם אישה קשת

זוגיות עם מזל קשת- בעד ונגד!

10 אמיתות על אישה בת מזל קשת