מזל טלה - קווים לדמותה של אישה מזל טלה

בנות מזל טלה נחשבות על פי רוב לנשים אסרטיביות שאפתניות ומצליחות. אבל מהן תכונות האופי של אישה מזל טלה? נשים אלה אפופות נלהבות מסוימת שעוטפת את מי שנולדה בין התאריכים  21 במרץ עד ל 20 באפריל . הטליים, שידועים כמובילי תהליכים: מצטיירים כבעלי אופי קשה שאפתני, נוקשה ולעיתים בוגדני - אך בסופו של דבר המטרה אליה הם מכוונים תהיה נכונה ויעילה כמעט עבור כולם. 

קווים לדמותה של אישה מזל טלה

נשים בנות הסימן המעניין הזה, נשלטות בעיקר על ידי יסודות האש (זאת מתוך 4 יסודות מוכרים כמו: אש, אוויר, מים ואדמה). האש היא זאת שמובילה את המטרות שלהן והיא הופכת נשים אלה לכריזמטיות כל כך. נשים טלה, יספקו אתגר עבור מי שמולם, גם בתחום הקריירה אבל גם בתחום הרומנטי - שם הן אוהבות לשחק משחקים ולכבוש את "הטרף" לפני שהן מתמסרות לו לחלוטין. 

חשוב לדעת כי הנחישות של הטליות מגיעה לידי ביטוי משום שהן משדרות כריזמטיות. בכך אפשר למצוא לא מעט סלביות בנות המזל הזה כמו שרה ג'סיקה פארקר, קיירה נייטלי, לוסי לוסלס, ועוד. נשים אלה ניחנו בסקסיות יתרה: מה שמושך אליהן גברים ונשים כמו אש!  בין אם במערכות יחסים רומנטיות לבין אם מדובר במערכות יחסים בינאישיות או כאלה שמתרחשות במקום העבודה. 

לא מקבלת כישלון

אישה מזל טלה שנולדה בין ה21 למרץ עד ל19 לאפריל לא אוהבת להיכשל. היא מאד אינטליגנטית ואפילו "חרשנית" ומתמידה. מי שתכשל במבחן באוניברסיטה או בפרויקט מסוים במקום העבודה - ואפילו מי שתכשל במערכת יחסים - תיקח באופן מאד אישי את הכשלון. 

נשים או גברים מזל טלה יצירתיים מאד ובאופן מפתיע גם ספונטניים. לכן החיים שלהם סוערים ומעניינים בדרך כלל. נשים כאלה אוהבות להתלבש טוב, לאכול טוב והן ירכשו עבור עצמן לא מעט פריטים יוקרתיים כדי להרגיש טוב. לעומת זאת - כלפי הסביבה - הן יהיו פחות נדיבות. זאת בשל הרצון להותיר לעצמם רשת בטחון כלכלית והרצון לדאוג קודם כל לעצמן (מכאן בעיקר נובעת המצליחנות של בת המזל הזה). 

חשוב לדעת כי רוב זמנה של אישה מזל טלה יוקדש לביצוע משימות. מה שיוביל בעיקר לתחושה כי היא עמדה בצפיות של הסביבה שכוללות: הקמת בית למופת, הולדת ילדים, בחירת בן זוג נכון ובניית קריירה מצליחה. 

הישגיות שמובילה להצלחה

לא רק לתחום הקריירה יש חשיבות עבור נשים שנולדו בין ה21 למרץ עד ל19 לאפריל. הטלאים שלנו, אוהבים לנצח בכול! החל מבעת מריבה עם האח או האחות, עד לניצחון בהתמודדות עם חברה על גבר, או על משרה נחשקת. ההצלחה קורית פעמים רבות לאו דווקא בשל הרושם שיצרו נשים אלה, אלא דווקא בשל הנחישות שמובילה אותן להצלחה. 

מזל טלה ואהבה

אחד התחביבים האהובים על אסטרולוגיים הוא כמובן ניתוח חיי אהבה של המזלות השונים בגלגל, לכן חשוב לפרט גם על תחום זה. נשים במזל טלה ישאפו לבן זוג שהוא גבר אמיתי, מצליח ויציב. אישה כזאת, כאשר היא מוצאת את הגבר הנכון - היא תאדיר אותו ותציג אותו לחברות שלה משל היה סופרמן אמיתי. (גם אם מדובר בלמך שברירי). ולמרות המעטפת הבטוחה נשים מצליחות אלה- הטליות תמיד יחפשו ריגוש ואף יפגינו רכושניות כלפי גברים שעלולים לחמוק מבין ידיהן. נשים אלה יסתדרו בתחום הרומנטי עם גבר מזל טלה, עם גבר מזל שור, תאומים וסרטן. בני הזוג יספקו לאישה יציבות, עניין והתרגשות, פעולה והרפתקאות תוך חיבור רגשי עמוק יחסית.

חברות וזמן פנוי

בכול הנוגע לחברות עם טלאים, מדובר בדרך כלל ביחסים לא מאד קרובים. הטלה לא יביע רגש מול חבריו והוא תמיד ימצא לעצמו תחליף ראוי במידה והחבר הטוב ביותר יוצא מעולמו. בכול הנושא של חברות: גם גבר מזל טלה וגם אישה בסימן זה - יפעלו באותה הדרך.

טלה וכסף

זה נכון, אישה טלה היא בזבזנית למדי, אבל היא תמיד תשים לעצמה בצד כמה גרושים ליום סגרירי. היא אומנם יכולה לרכוש 6 זוגות מכנסיים אופנתיים ברגע, אבל היא לא תעשה זאת במידה והיא נמצאת במינוס בבנק. 

לסיכום, נשים בסימן האמור הן כל כך שאפתניות עד שגם התחומים הזרים להן מכול- יהפכו לאומים ולתומים שלהן, בעת הצורך. מדובר בנשים חסכניות, ענייניות, שאפתניות ולעיתים אף מניפולטיביות - לכן הן נחשבות כל כך מצליחות. עם זאת יש לעיתים לעצור ולרגע ולנסות להבין האם ההצלחה חשובה יותר מחברה טובה? האם בחירת גבר שנראה על הנייר מושלם, שווה אהבת אמת? והאם הקמת משפחה וגידול ילדים - היא השאיפה החשובה ביותר שלהן? שאלות אלה יכווינו את הטליות ליצירתיות, הרחבת אופקים והגשמה עצמית. 

התאמה של מזל טלה למזלות אחרים