גבר מזל שור - למה אי אפשר לעמוד בפניו?

גברים במזל שור מושפעים בעיקר מכוכב ונוס ששולט בתנודות ובאופיים החזק, בעוד שלמרות המסיביות של השור (אם נבחן אותו כבעל חיים) בני אדם בסימן זה נחשבים בעלי איכות נקבית שהופכת אותם לכל כך פופולאריים בקרב המין הנשי. גבר מזל שור ידע לבצע כל משימה טכנית בצורה הטובה ביותר בעוד שחוש ההומור שלו והיכולת שלו לאהוב, לנשום, להכיל ולספק אהבה - נחשבים לתכונות שנשים מחפשות.

אז מה צריך לדעת על שוורים?

גברים במזל שור הם ממש כמו אישה במזל זה: הם אומנותיים, חזקים, מחוברים מאד לאדמה ולבית, עקשניים ונחושים. גברים אלה ידועים בחמלה גדולה עבור הסביבה ובעיקר ביחס לבעלי חיים. גבר כזה שמציל חיה פצועה, ייחשב עבור נשים כבן זוג אידיאלי - לכן קל עבורו למצוא חן בעיני בנות המין השני וגם בעיני בני המשפחה והסביבה. 

חשוב לדעת כי תקפידים של גברים כאלה בתחום הטיפול, האומנות, האסתטיקה, הרפואה ועוד: הופכים את בן המזל לגבר שקשה מאד לעמוד בפניו בעיקר כשהוא מחזיק חתלתול קטן בכפות ידיו, או בזמן שהוא עוזר לקשישה לחצות את הכביש. 
פשטות זה שם המשחק...

חשוב לדעת כי בני מזל שור אוהבים פשטות והם אנשים שלא לוקחים יותר מידי סיכונים. בזוגיות שלהם הם לא מחפשים הרפתקאות; אבל בהכרות הראשונה עמם וגם בפגישה שנייה הם כובשים מיד את בני ובנות המין השני, בעיקר בשל הניצוץ שקיים בעיניהן. כשגבר כזה עצוב - מיד רואים זאת. אבל כשהוא מאושר - הכול סביבו פורח ומלא שמחה. לכן גבר מזל שור מושך איליו כמו אש בעלי חיים ובני אדם.  

חשוב לדעת כי כאלה אוהבים להנות מהחיים. הם מעריכים מסעדה טובה וספר מעולה, הם ידעו מה הופך בגד לאיכותי והם ירצו לנהל חיים חסכניים, אך גם איכותיים. לכן הם יבחרו במספרה הטובה ביותר (בה יסתפרו פעם בשנה) ויחסכו כסף לחופשה איכותית בווינה, ולא במקום הומה אדם או המוני. שוורים תמיד מחפשים בני זוג איכותיים שמעריכים ואוהבים את אותם הדברים שהם אוהבים. נשים לדוגמא: יוכלו לכבוש גבר כזה באמצעות ארוחה טובה או בשיחה קולחת על סרט איכותי. 

כמה תוכנות של גבר מזל שור שקשה לפספס:

בזמן שמרבית האנשים נוטים לחבוש מסכה של אדישות/ חוסר רגשות וקשיחות: דווקא גברים בסימן האמור ישדרו כלפי חוץ את הרגשות האמיתיים שלהם וינהלו את חייהם כמעט ללא מסכות. כאשר אישה מזל שור מרגישה לא טוב - רואים זאת מיד בעיניה. כאשר גבר מזל שור לא אוהב מישהו או לא מרוצה ממשהו בסביבתו - הדבר יורגש, גם אם הוא לא יאמר כלום. 

הפגיעות, הרגישות כמו גם האנרגיה שהם משדרים בעוצמה כלפי חוץ - יהפכו את הגברים לברורים ואמיתיים. מרבית התכונות של הגברים חיוביות, והן אלה שמושכות את המין השני. הנה מספר תכונות של מזל שור: 

  • השוורים חזקים ומכילים.
  • בני המזל מחוברים לחושים שלהם, יש להם אינטואיציות טובות והם מאד ערכיים.
  • גברים רגישים אלה, מסוגלים לאהוב "עד המוות" ולהרגיש כול סימן - לטוב ולרע. 
  • נשים כאלה כמו גם גברים, ידועים באהבה לאומנות יופי ואסתטיקה.
  • עם אדם כזה אפשר להגיע למסעדות הטובות ביותר ולצפות עמו בסרטים הטובים ביותר.
  • הם מאד לפרטנרים שלהם ויעשו הכול למען מי שהם אוהבים.
  • השוורים אינם חומריים, אך הם גם חרדים לגבי מצבם הכלכלי. לכן הם תמיד דואגים ליום המחר.
  • שוורים מחברים נכון בין כסף לאומנות לכן הם יצליחו בתחום הכתיבה, הפיסול או הציור - מה שהופך אותם למושכים במיוחד. 

מזל שור: קריירה ושינויים

על אף שבני המזל מאד מפחדים משינויים ונחשבים יציבם יחסית, יהיה להם קשה לנהל ימי עבודה שגרתיים. שוורים חייבים ריגוש, דינמיקה טובה ומידי פעם תשומת לב. לכן הם יבלטו בכל מסגרת בין אם לימודית לבין אם בתחומי הקריירה. 

עם זאת הרצון להיות יציבים כלכלית עלול לגרום להם להתפשר. לכן אישה עם בן זוג שור - תצטרך לעודד אותו להמשיך באומנות שלו ולא להיכנע לאיומים כלכליים. מי שתבחר גבר מזל שור תצטרך לקחת צעד אחורה בניהול הכלכלה של המשפחה, משום שהוא חייב לשלוט בהיבטים כלכליים. שוורים שתלטניים מיסודם, אבל עם הכוונה מתאימה וטיפול בחרדות הקיומיות של בני המזל - ייתכנו חיי משפחה מאושרים וזוגיות טובה. 

מלחמת שוורים

כמו במלחמות השוורים הנוראיות (שחייבות לצאת אל מחוץ לחוק!), את השור צריך להרגיז ולעשות זאת בהתמדה, שכן הוא לא נוטה להתעצבן מהר או לצאת למלחמה ללא התרעה. עם זאת, במידה ומישהו הצליח להרגיז אותם - עליו לצפות להתקפה ברורה ממוקדת וקשה. 
נשים במזל שור לא יוותרו לאדם שהכעיס אותן והן יפעלו - הן בצורה ממשית והן בדרך של פאסיב אגרסיב - כדי לנקום. גברים לעומת זאת יצטרכו יותר זמן כדי להירגע וייתכן כי לא תהיה פעולת תגמול, אבל כן יישאר זיכרון ברור במוחו של הגבר היות מה שאירע. 

לסיכום, אם אתם מכירים אישה מזל שור או גבר שנולד בין התאריכים ה21 לאפריל עד ל 20 למאי - דעו שמצאתם אדם שהוא אוצר וסוג של מלאך שמתהלך על פני האדמה. כדי לנהל זוגיות טובה, יש להתפשר מולם וגם להכיל לא מעט רגשות וחרדות שמלוות גברים ונשים בני המזל. בהצלחה! 

על התאמת מזל שור עם מזלות אחרים קראו כאן