אישה מזל דלי- מעשית יציבה ומחושבת

נשים במזל דלי נחשבות ליציבות ביותר, אבל מה איתך? לפני מאות שנים נשים נחשבו היסטריות ולא יציבות. הנחות שהתבררו כקשקוש מוחלט. בעוד שככל שהזמן עובר - הופכות נשים לחזקות יותר ובעלות השפעה. נשים כיום מחזיקות בתפקידי מפתח ובקריירה מצליחה, החל מתחומי הייצור והחקלאות עד לקריירה פוליטית או פיננסית. לפי האסטרולוגיה, בנות מזל דלי נחשבות היציבות והמחושבות ביותר. אבל מה צריך לדעת על נשים מזל דלי? כול המידע בהמשך. 
על פי גלגל המזלות - אישה מזל דלי היא בדרך כלל מעשית יציבה ומחושבת. בגלגל המזלות שמקורו באסטרולוגיה בבלית, מסומנת קבוצת הצללים שנמצאים באזור השמים המוכר גם כ"כיסי כוכבים" שעל פי המיתולוגיה היוונית מדובר בקבוצת כוכבים שמשפיעה על סימן הדלי. סימן שכבש את ליבו של האל זאוס - אל השמיים ובכיר האולימפוס. 

מה מאפיין אישה מזל דלי? 

נשים אלה נחשבות מבין הנשים השלמות והחזקות ביותר אשר להן מגוון רחב של תכונות טובות. הן חברותיות ויקדמו את המטרות שלהן, אך גם את המטרות של הסביבה. נשים אלה שאפתניות מאד, לכן הן מחזיקות במשרות נחשקות ומבצעות את עבודתן בצורה הטובה ביותר. בנות הסימן המיתולוגי חובשות לעיתים מסיכה (כמו כול גבר או אישה) של אישה חזקה מאד - אך בכול הנוגע לתוך תוכה של האישה: מדובר באישה רגישה מאד ולעיתים אף שברירית. 
נשים במזל דלי יעשו הכול למען הסביבה! הדבר מתאפשר בשל הנחישות שהן מפגינות והרצון להציל את העולם. נשים אלה - באמצעות היציבות שלהן - מסוגלות להזיז הרים וגבעות על מנת להציל דובי פנדה מסכנת הכחדה. מצד שני, היציבות הזאת עלולה לשדר כהות חושים ואדישות כלפי הסביבה הקרובה. לכן  יש לשים לב גם לדאגה של צרכי הסביבה הקרובה. 

נשים, מזל דלי ורומנטיקה

מי שבודקת מידי שבוע או מידי חודש את התחזית האסטרולוגית שלו, עושה זאת פעמים רבות כדי לבדוק מה יתחדש בתחום הרומנטי. בכך מי שנולדה בין ינואר לפברואר תראה השנה מעט מרוחקת דווקא בשל המתינות והרוגע שהיא משדרת. המשמעת העצמית של אישה מזל דלי מהווה מוקד משיכה עבור גברים, בעיקר משום שיחסי מין זה דבר שגברים יצטרכו לעבוד בשבילו. בכך היא תהיה מאד מתונה ולא תיתן למשיכה רגעית להשתלט עליה. לכן רוב מערכות היחסים שלה מתפתחות והופכות לרציניות. 
בנות מזל זה הן רומנטיקניות חסרות תקנה ומאד מיניות. ובכול זאת, גברים או נשים במערכת זוגית כזאת יצטרכו להוכיח את עצמם כדי שבת הזוג תחליט כי היא רוצה מערכת יחסים עמם. 
ובכול זאת, חשוב להתייחס לבנות המזל ברגישות בעיקר בתחום הרומנטי משום שנשים אלה אומנם מצליחות לבלוע עלבונות ולהשיב תשובות מדויקות או אדישות לכאורה למי שפגע בהן - בעוד שדווקא מן המקום המתון - מרביתן לא ישכחו את העלבון ואף יתרחקו משמעותית מהאדם הפוגע. 

גבר מזל דלי - מה צריך לדעת עליו?
גברים מזל דלי לעומת זאת, יפגינו בדרך כלל תשוקה רבה, למרות החזות הרצינית שהם מחזיקים בה. נשים וגברים במזל דלי - יתסדרו טוב יחד וינהלו יחד מערכת יחסים חזקה במיוחד. עם זאת, יש לשים לב כי הזוגיות החזקה אינה פוגעת בסביבה וכי בני הזוג רגישים גם לזולת ואינם מתמקדים רק בצרכים שלהם. 
למה כדאי לבחור גבר מזל דלי או אישה דלי?

האם את שלווה ומתונה כמו מרבית הדליות?
אם נולדת בין התאריכים  22 בדצמבר לבין ה-20 בינואר את בוודאי מחזיקה את חייך בצורה הטובה ביותר ומנהלת אותם לעילא ולעילא...מי שרוצה לדעת אם יש לה את כל התכונות של אישה חזקה, כדאי לעבור על רשימת תכונות אופי שאופייניות לבנות המזל. למעשה, מדובר במספר סימנים שיעידו על כך שאת יציבה לא מבולבלת ונחושה. אם לפחות 6 מתכונות אופי שברשימה מאפיינות אותך, הרי שאת בת מזל דלי מושלמת: 

  • יש לך הגיון בריא ואת נבונה.
  • את יודעת להתגבר בשקט ובכוח על משברים ואת לא מפגינה חולשה.
  • את זהירה ומחושבת ועושה צעדים שקולים בדרך כלל.
  • את לא נותנת לעקיצות או העלבות לשבור אותך ואת דואגת להתרחק מאנשים שליליים.
  • יש לך סמכות והמון יוקרה ואת מוערכת בכול תפקיד שאת מבצעת.
  • למרות שאת לעיתים שבירה, רגישה וכואבת - אף אחד לא יוכל לראות זאת כלפי חוץ.
  • את נחשבת מובילת דעה ועוזרת לחלשים. 
  • יש לך כוח להזיז הרים ואת חוד החנית של המערכת הזוגית או המשפחתית. 
  • את משדרת אופטימיות גם כשהדברים נראים אבודים. 

לסיכום, בנות מזל דלי הן נשים חזקות שיכולות לכבוש כל מטרה. התפקידים שהן ממלאות הם בדרך כלל בכירים בעוד שלמרות הרגישות והרצון לעזור - הכול נעשה תוך הפגנת חסינות, מוצקות ויציבות. מי שנולדה בימי החורף הקרים, יודעת שכדי להתחמם היא תצטרך  לעבוד קשה ולעמוד על שלה בכול מצב ובכול סיטואציה.