הורוסקופ לשנת 2020

שנת 2020 תביא איתה לא מעט אושר לבני רוב המזלות כמו גם את הדרך לחזק את המשפחה, את התא הזוגי וחשוב מכול: השנה החדשה תהיה זמן נפלא לשחרר את העבר. שנת 2020 אשר נכנסה בצעד קל עם הקרירות והגשם, מאפשרת למרבית המזלות לבצע ניקוי רעלים רגשיים ופיזיים ולהגיע חזקים ושלווים יותר אל השנה החדשה. אז מה ממתין לבני 12 המזלות מעבר לפינה? הנה הרשימה: 


שנת 2020 תהיה שנה מעולה וחיובית עבור מרבית מבני המזל. ההשפעה של אוראנוס תזמן הצלחות בתחומי האהבה, הקריירה ומערכות היחסים. ההצלחות יתחילו כבר מחודש מרץ. למרות הצפיפות של הדברים ומערכות הזמנים הלחוצות - יהיה לכם זמן לטפח את המשפחה ואת מערכות היחסים הבינאישיות. בני מזל גדי מושפעים מאד גם מכוכב שבתאי מה שיוביל לעיתים לכישלון. בכול זאת לקראת אמצע השנה - תסתמן הצלחה ומצב כספי טוב יותר.

הדליים הם האנשים היותר אמפתיים שיש והם תמיד עוזרים לאחרים. בשנת 2020 יהיו לא מעט אתגרים בעיקר בשל השפעתו של יופיטר על הדליים. השפעה זאת תגרום לכך שיותר מידי אנשים יזדקקו לסיוע של בני מזל דלי. השנה אומנם תהיה מלאת רצון לעזור, אבל יש לשים לב כי אתם דואגים לעצמכם גם בתחום הקריירה וגם בתחום המשפחה.
בני מזל דגים שבדרך כלל שמים את המשפחה והחברים בעדיפות ראשונה; יצטרכו השנה לעשות שינוי. שנת 2019 שכללה שינויים לא קלים באזור המגורים ובעבודה - חייבת להיות שנה של ריפוי ודאגה לצרכים שלכם. בני מזל דגים נשלטים על ידי נפטון ויופטר לכן הם מעט לא יציבים. עבודה על יציבות וניהול החיים בעזרת יומן ולוח שנה מסודר - תאפשר שנה מסודרת ויותר יציבה ללא שינויים מעיקים.
הטלאים שביננו יאלצו בשנת 2020 לוותר קצת ולהתגמש מול מי שמולם. בני מזל טלה שידועים ככאלה שמחפשים יציבות ועושים את הדברים בדרך שלהם - יצטרכו לנקוט השנה ביותר סובלנות וסבלנות כלפי האחר, תוך אימוץ גישות חדשות להתנהלות במקום העבודה ומול חברים. הטלאים ידועים כבני אדם שכובשים מטרות אך לעיתים ככאלה שמתעכבים על הסחות דעת שגוררות אותם מטה. לכן חשוב להימנע מהסחות דעת, לבחון את התפקיד הבא שלכם במקום העבודה ולדעת כי אפשר לסלוח גם למי שטעה או פגע בכם. השנה החדשה תביא עמה גם מגוון הזדמנויות חדשות והצלחות בתחום הקריירה.
שוורים הם אנשים יצירתיים וחברותיים, רגישים וקנאים. כך יספר לכם כול אסטרולוג. ובכול זאת שנת 2020 תהיה שנה של איפוק, התחדשות וראיית הדברים קצת אחרת מבדרך כלל. בנות מזל שור שנוטות להפגין דומיננטיות במערכות יחסים - ייקחו השנה צעד לאחור תוך שהן מתירות לבני הזוג לחזר להפתיע וליזום. בני מזל שור שנחשבים אדישים בדרך כלל, יתעוררו השנה ויתנו במה ליצירות שלהם. מי שעוסק בתחומי האומנות, הכתיבה והמוזיקה - כדאי שיוציא השנה יצירות לאור תוך שהוא מתמקד ביצירתיות ופחות ב"רדיפה אחר השקל". שנת 2020 עבור שוורים תהיה מוצלחת רק אם בני המזל הרגשניים יתנו לעצמם רוגע, שלווה וייהנו מחדוות היצירה.

בני מזל תאומים הם אנשים אסרטיביים ומנהיגים שמתחשבים בסביבה. שנת 2020 מביאה את התקופה בה יש לשים את הדגש על צרכים אישיים. התאומים יצטרכו לחפש השנה הזדמנויות חדשות ולהקיף את עצמם באנשים אהובים וראויים. בשנת 2020 יהיו לתאומים יותר הזדמנויות עסקיות והצלחה בתחום הקריירה. עם זאת, ההצלחה לא תנחת עליכם מהשמיים ותצטרכו להיות מרוכזים, ערניים ולשנות מידי פעם תוכניות. בתחום הרומנטי היחסים יישארו פחות או יותר דומים לאלה של השנה שעברה אך תמיד מומלץ לחזק מערכות יחסים ולתת מקום לבני הזוג להביע את עצמם במערכת היחסים.
בני מזל סרטן עלולים להתחיל את שנת 2020 עם המון תנודות במצב הרוח. בני המזל - שנשלטים על ידי הירח - יגלו רגישות והבנה בנוגע לבחירות שיתקבלו השנה. חשוב לדעת כי מי שרוצה לבצע שינויים יצטרך לשנות הרגלים ולנוע לעבר דברים חדשים וטובים יותר. בתחום הכספי שנת 2020 עלולה להוביל לשינויים שיראו תחילה מפחידים אך עם הזמן יתבררו כנכונים. השינוי המיוחל שגם ישנה את שעות העבודה שלכם יספק חיי אהבה ומשפחה יציבים, בעוד שבני המזל יצטרכו מפעם לפעם להימנע מעימותים בעיקר לקראת הרבעון השלישי של 2020.
בני מזל אריה הם אנשים בולטים בשטח, אסרטיביים ולא פראיירים. בכך תמצאו אותם תמיד עומדים על שלהם. בשנת 2020 האריות יאותגרו מעט בכול הנוגע לקריירה ומערכות יחסים. בני המזל שחייהם השתנו בעיקר בתחילת שנת ,2019 ירצו כעת את המנוחה והנחלה ואף ימצאו זוגיות מטיבה יותר מזאת שעזבו אותה, אשתקד. שנת 2020 תוליד עבור האריות מקורות הכנסה לא צפויים ותיתכן עלייה משמעותית במשכורת החודשית. בתחום המשפחה המורחבת, השנה תהיה קצת יותר רגועה ופחות בעייתית בזמן שיש לשים דגש על בריאות אישית ויצירת חיי חברה תוססים.
עבור בני מזל בתולה השנה החדשה תהיה סוג של רכבת הרים. שנת 2020 תאפשר מצד אחד לשנות את אורחות החיים שלכם, אבל מצד שני גם למצוא איזון נפשי ולדעת כיצד מתמודדים עם שינויים. בני המזל יהיו אופטימיים יותר בעוד שבתחום הכספים - השנה תהיה שקטה ופחות מלחיצה משנים קודמות. מי שהיה בעשור האחרון במערכת יחסים לא מטיבה, יבחר לשנות את הדברים ואף יצא ממערכות יחסים שאינן בריאות. הרווקים והרווקות בני מזל בתולה: ימצאו אהבה חדשה.

בני מזל מאזניים מרגישים את הנוכחות של שבתאי בעיקר משום שהשנה החדשה תהיה חיובית ומרגשת. הנוכחות של כוכב שבתאי במזל תורגש משום שמידי פעם, לצד הטוב - יגיע גם הרע. לכן חשוב להתמודד עם כול מקרה לגופו. נסו לא להיעלב השנה במידה ורעיונות שלכם ידחו תוך שאתם מנסים ללמוד מכך. צמחו מתוך דחייה או ביקורת. חשוב להיזהר מהוצאות גדולות משום שעבור אנשי המאזניים השנה תהיה קשה מתמיד בכול הנוגע להוצאות.
לעקרבים שביננו צפויה שנה מעולה! השנה תהיה יותר קלה מהקודמת והיא תביא עמה לא מעט חופשים ושמחות. בני המזל יצטרכו לשחרר את עצמם מביקורת עצמית ורגישות יתר. בתחום הרומנטי לעקרבים לא יהיה קל השנה. לכן אם פניכם לפרידה: זה הזמן לעשות זאת ועל הצד הטוב ביותר. פרידה ממערכת יחסית לא מאושרת תהפוך לברכה.
הקשתים שהן בדרך כלל אנשים בריאים וחזקים, התמודדו בשנת 2019 עם לא מעט בעיות פיזיות. כעת לקראת שנת 2020 רצוי לבצע החלטות נכונות ולדאוג בעיקר לגוף ולנפש. לבני מזל קשת מומלץ לקחת "ברייק" מחיי היום יום ולאפשר מנוחה לגוף. בתחום הכספי ייתכן כי יהיו שינויים פיננסיים. לכן דרוש ביצוע בדק בית לגבי ההתנהלות הפיננסית של בני המשפחה. בשנת 2020 רצוי לצמצם הוצאות וליישר קו עם בני זוג לגבי התנהלות משק הבית.