מה אומר המזל שלך על הבריאות שלך?

מדע האסטרולוגיה לא נועד רק לתת לכם מודעות עצמית מוגברת לגבי ההתנהלות היומיומית שלכם, אלא גם לתת לכם תובנות בנוגע לבריאות הגוף שלכם. באופן מעניין, הרפואה המודרנית משתמשת לא פעם בפילוסופיה האסטרולוגית על מנת לטפל ולרפא מכאובים כאלה ואחרים. ההבנה שלמזל שלנו יש השפעה אדירה על האופן בו אנו יכולים לשפר את הבריאות שלנו היא מהותית לחיים טובים יותר בעולם בו אנו מתקיימים.

אז מה המזל שלכם אומר על הבריאות שלכם?

 

גדי

המאפיין הפיזי הבולט של הגדי מתבטא בעצמות, במיוחד בברכיים. הגדיים ידועים כעקשנים ושאפתנים, לכן הדבר יכול לבוא לידי ביטוי במפרקי ברכיים חלשים ועצמות שבירות.

דלי

שולט בזרועות וברגליים וביכולת המוטורית שלנו באופן כללי. לרוב הדליים לא עוצרים להירגע מקצב החיים המהיר שלהם, לכן יש לשים לב שההתנהלות הזו לא תגרום לדלקות פרקים, בלוטות נפוחות, אלרגיות ובעיות כלי דם.

דגים

נשלטים על ידי מערכת העצבים, כאשר זה בא לידי ביטוי ברפלקסים של בני מזל זה. הדגים ידועים ככאלה שיכולים לחוש אכזבה גדולה מאחרים, לכן זה יכול להשפיע על מערכת חיסונית מוחלשת ששולטת בעצם על כל שאר הגוף.

טלה

נשלט על ידי הראש והמוח, ונטייתם של הטלאים לחשוב על דברים יותר מדי, יכולה להתבטא בכאבי ראש, בעיות דנטליות, שחיקת לסת וכאבים בשרירי הפנים.

שור

השוורים נשלטים על ידי הלסת התחתונה, הגרון והפרשת האינסולין בגוף. הם מתאפיינים בשמיעה חדה  ושיניים חזקות, אך חשופים לדלקות גרון, שפעת, ברכיים נוקשות, בעיות שקדים ואפילו דלקות אוזניים שיכולות להיגרם מעקשנות יתר.

תאומים

נשלטים על ידי האיברים הכפולים בגוף, דוגמת הגפיים, וגם על ידי מערכת הנשימה. הם חשופים לצינון ודלקות גידים.

סרטן

נשלטים על ידי הקיבה ומערכת העיכול, ולכן הם נחשבים אינטואיטיבים ורגישים מאוד. כשהם כועסים הדבר מתבטא בבעיות עיכול, מעיים וריפלוקס.

אריה

נשלטים על ידי הלב והדם. נחשבים מנהיגים מלידה ובעלי בטחון עצמי גבוה, לכן אם מישהו מנסה לתקוף אותם הם יכולים לחוות בעיות לב, בעיות גב ותשישות.

בתולה

נשלטים על ידי המעיים והבטן. הם נוטים להיחפז לדברים באופן נמהר, ואם לא יקדישו תשומת לב לרגיעה הם יהיו חשופים לעצירויות, אולקוס ובעיות עיכול.

מאזניים

נשלטים על ידי האיברים הקשורים בעיכול ובספיגת המזון, הכליות ושלפוחית השתן. הם ידועים ככאלה שמכורים לתענוגות, ואם יגזימו בכך זה יכול להתבטא בהפרשות מוגברות של הגוף.

עקרב

ידועים כאינטנסיביים ולעיתים אובססיביים, וזה יכול להשפיע על מערכת הרבייה וההורמונים של הגוף. צריכים להיזהר מבעיות ווסת, שלפוחית שתן וסכרת.

קשת

ירכיים, כבד, מתניים וראייה הם האיברים המאפיינים את בני מזל זה, לכן צריכים לתת תשומת לב מוגברת לבעיות אופטיות ועל גמישות עמוד השידרה.

 

חשוב לזכור שגם אם אנחנו מאופיינים בבריאות איברים מסויימים הקשורים במזל האסטרולוגי שלנו, עדיין מומלץ להעניק לכל הגוף שלנו את הטיפול והטיפוח השגרתי ההולם, כמו פעילות גופנית והקלת מתחים, תזונה נכונה והתנהלות מאוזנת כללית.