הורוסקופ לתאריך: 18.09

גדי

בתחום הזוגי ויכוחים שיש לכם עם בני הזוג לא נמצאים בראש מעינותיכם. להיפך, אתם מעדיפים לשים ריבים בצד ולהנות מהמצב הקיים עם בן הזוג שמפגין המון התחשבות כלפיכם, ודאגו תמיד למצוא את האיזון בניכם. מבחינה אישית, ענייני היומיום יזרמו בקו חלק הודות לאופי הנעים שלכם. יש לכם הזדמנות לנקות אי הבנה שמציקה לכם, באמצעות תכונות ההקשבה וההזדהות שאתם יכולים להפגין.

דלי

היזהרו לא לדחות את בן הזוג שלכם או להתייחס אליו באופן לא נעים, בייחוד אם הוא שואל לשלומכם ספציפית היום. אם אתם חווים מצב רוח רע פשוט אימרו זאת בגלוי ואל תתנו לרגשות שלכם להתפרץ עליו. מבחינה מקצועית אתם מקבלים ביקורת וחווים עימותים. אל תתנו לזה להרוס לכם את היום, כיוון שגם זה יעבור וישוב להתנהל על מי מנוחות.

דגים

אם אתם מרגישים היום צורך מוגבר בתשומת לב מבני הזוג שלכם, אימרו זאת באופן פתוח ומשתף, ואל תצפו שהם יקראו את המחשבות שלכם. כך תשחררו אנרגיה עצורה ותטיבו את הקשר שלכם באופן מיידי. מבחינה של אינטראקציה עם משפחה וחברים, שימו לב למילים בהן אתם בוחרים להשתמש כדי שלא יווצר מצב פוגעני. גם אם זה קשה, השתמשו ביכולות הדיפלומטיות שלכם כדי לפשר עניינים באופן תקשורתי ורגוע.

טלה

אתם חווים יום בו אתם חשים שיש כלפיכם הרבה ביקורתיות מאנשים הקרובים אליכם. שימו לב לא להתפרץ על הסובבים אתכם כדי לא לומר דברים שאחר כך תתחרטו עליהם. מומלץ להתרחק ממצבים עתירי מתח וללכת למקום שקט יותר כדי לספוק עד 10 ולהרגע. דאגו לבצע פעילות גופנית שתעזור עם הורדת המתח, אך זכרו לא להעמיס על עצמכם ומצאו את האיזון העדין בין גוף ונפש.

שור

היום מומלץ שתפנקו את בן הזוג שלכם ואת עצמכם בדבר מה מיוחד. צאו לבלות, בלו ערב רומנטי במסעדה או בקולנוע, וזכרו שזוגיות חייבת להתרענן ולקבל זמן איכות. מבחינה מקצועית יש לכם היום הזדמנות לסגור קצוות פתוחים ולפתור מצב שהיה בעייתי מול עמית לעבודה. הגישה שלכם מחוללת תקשורת הדדית ויוצרת יחסי עבודה נעימים יותר.

תאומים

המון דברים חדשים קורים, וגם אם לא נראים חיוביים בהתחלה, אתם עוד תופתעו כמה שהם כן. זכרו לקבל שינויים בחיים באופן אופטימי ומסתגל, בייחוד בחיי האהבה שלכם, גם אם זה לא תואם את מה שתכננתם מלכתחילה. החלק הזה בחייכם הולך לקראת שיפור. מבחינה חברתית אל תתנו לאחרים להפיל עליכם אחריות להכל, וזכרו להעריך דברים מכמה זויות כשאתם ניגשים לפתרון בעיה מסוימת.

סרטן

חזקו קשר נוכחי בו אתם נמצאים. אם יש אדם אותו אתם רוצים להציב במקום בעל חשיבות רבה יותר בחייכם, דאגו שידע על כך, אך היו סבלניים עם התגובה שלו. מבחינה כלכלית האופק נראה מבטיח כאשר מאבקים כספיים שגרתיים  נהיים זניחים יותר. נצלו את התקופה הרגועה הזו לחשוב על השקעה מעניינת שתתנהל באופן חלק ואידאלי.

אריה

מי מכם שנמצא בזוגיות יחווה תקופה בה הוא מרגיש שהכל מסתדר לטובתו, ואתם מממשים במציאות מה שפעם רק חלמתם עליו. רצונות שלכם מקבלים ממימוש אמיתי, ותחושת אהבה אופפת אתכם בעוצמה מיוחדת ומוגברת. מבחינה בריאותית אתם נמצאים בהרמוניה בין הגוף והנפש. אל תגזימו עם פעילות גופנית והתאימו אותה לרמת האנרגיה שלכם היום.

בתולה

אם אתם נמצאים בזוגיות, היא במצב של פריחה עם אופק חזק לעתיד. אתם חשים בטחון ומשיכה חזקה לבן הזוג ורוצים לשתף אתו בחלומות שלכם ובתוכניות לעתיד. מבחינה מקצועית אתם מרגישים שאינכם יכולים עוד לדחות שינויים מיידיים. אתם מתמלאים בביטחון עצמי שמסייע לכם לקבל החלטות חשובות. עשו זאת באופן מדוד ורגוע על מנת לא לעורר קנאה מצד העמיתים שלכם.

מאזניים

אל תתנו לרגשות שלכם להתבזבז לריק. אם אתם חשים פרץ של אהבה דאגו לבטא אותם ולהיות נוכחים בסיטואציות חברתיות. איזרו אומץ ותיזמו שיחה עם מישהו שתפס את עינכם לאחרונה. מבחינה בריאותית אתם חשים אנרגטיים ומלאי עוצמה. שתפו אחרים בתחושות החיוביות שלכם וכך תיצרו סביבכם מעגל נעים של מוטיבציה והרמוניה.

עקרב

אתם מקבלים לאחרונה המון תשומת לב במישור הזוגי, ובן הזוג שלכם מרעיף עליכם אהבה. זה גורם לכם לזכור כמה חשוב שיש מישהו כזה בחייכם שדואג לכם ונמצא לצדכם. מבחינה חברתית היום הוא יום מצוין לשוחח ולחבור לאנשים, כיוון שאתם מפיצים נועם סביבכם שגורם לאחרים לרצות להיות בסביבתכם. זה זמן מעולה לחדש קשרים ישנים מהעבר.

קשת

אתם חשים שהרצונות שלכם לא מקבלים מקום גבוה בסדר העדיפויות של בני המשפחה והחברים שלכם. למרות שזה יכול להיות קשה לביצוע, זכרו שמצבים לא תמיד הולכים לפי התכנית שלכם, לכן נסו להבין מאיזה מקום הסביבה שלכם מגיעה ולזרום עם הלך הרוח של הדברים. מבחינה מקצועית אתם צריכים להיות מרוכזים במיוחד כלפי בעיות שדורשות טיפול, ואל תתעלמו מהן כי זה רק יחמיר אותן.