הורוסקופ לתאריך: 17.09

גדי

היום תחושו שאתם נמצאים במין תחרות עם אדם שנמצא בסביבה הקרובה שלכם, אולי אח או חבר. לא משנה כמה מופרכת תהיה התחרות הזו, או ההשוואה בניכם במצב הקיים, זכרו שגם לכם יש המון מבחינת השפעה על מהלך העניינים. אל תנהגו בעקשות או באגרסיביות, אלא זכרו שכמו שהשפעה שלילית יכולה לחולל מהלכים, השפעה חיובית תחולל אותם בכיוון נכון הרבה יותר.

דלי

יום ראשון הזה יביא איתו שינוי מסלול מסויים בחיק המשפחה שלכם, למרות שבתחילה יראה כמינורי ולא כל כך משפיע. ישנם ארועים מהעבר שגורמים לכולכם להיות מעורבים בשינוי הקרב, ונראה כי ישנה התקרבות וחמימות גוברת בין בני הבית בעקבות כך. יש תחושה של הוקרת תודה באוויר, ואלו בעלי אינטיליגנציה רגשית גבוהה יזהו זאת מהר יותר מאחרים.

דגים

נראה כי אתם צריכים היום זריקת בטחון עצמי, כיוון שאתם שרויים במצב רוח מעט לא שגרתי ומדוכדך. אין לזה קשר ישיר לחוסר אנרגיה כזה או אחר, אלא יותר כיוון שלאחרונה חוויתם כמה ימים עמוסים. זכרו להיות קשובים לעצמכם וללכת בעקבות האינסטינקטים החדים בהם בורכתם. נסיון להתעלם מהם יוביל אתכם למקום פאסיבי וכזה שמטשטש את האנרגיה העוצמתית שטבועה בכם.

טלה

אתם לא כל כך מאושרים לבלות את היום הזה עם חברים כפי שתכנתתם קודם לכן, אבל עדיף שלא תנסו לבטל או לשנות את התכניות איתם. למרות שאתם אולי לא רואים את זה כרגע בתחילת היום, אתם עוד תופתעו ממה שיש ליום הזה להציע לכיוון שלכם. זכרו שיש בידכם גם את הכוח והנוכחות לנתב את מהלך העניינים לפי הרצון וההעדפה שלכם, לכן השתמשו בעוצמה זו כדי להוציא את המיטב מהיום.

שור

אתם לא הולכים להניח הנחות שגויות היום, ואין זה משנה כמה רציני או מריר יראה המצב לאנשים הקרובים אליכם. יתכן והדבר נשען על הבטחה שלכם לקיים משהו מסוים שאותו אולי שכחתם, ואתם נבוכים להודות שהוא פרח מזכרונכם. זכרו שפשרה והדדיות יכולה לעשות את הדברים קלים הרבה יותר לכל הנוגעים בדבר, אך אתם מצידכם חייבים להראות רצון טוב ונכונות.

תאומים

יום ראשון הזה עומד להיות יום מאוד חברתי עבורכם, הודות לארוע שארגנתם או שאתם עומדים להיות נוכחים בו כאורחים של כבוד. אולי לא תהיו מסמר הערב, אך תהיו בטוחים שאתם הולכים לעשות רושם גדול ולמגנט אנשים סביבכם. יתכן ואנשים סביבכם יציעו לכם הזדמנות עסקית מעניינת בארוע זה.

סרטן

אתם עומדים לקחת את היד העליונה בכל הנוגע לדינמיקה מסויימת שמתרחשת בבית שלכם. אתם מנסים למצות כמה שיותר יתרונות מהמצב הנוכחי, ככל האפשר. ברגע שתטעמו את טעם ההצלחה בעניין, תוכלו להשפיע על אחרים לפעול כפי שאתם רואים לנכון, ולעזור לכם להשיג מטרה שרציתם. היזהרו לא לגרום לנזקים תוך כדי שעינכם ממוקדת מטרה.

אריה

היום מתאפיין בחוסר אינטואיטיביות מסויימת, בניגוד לזו שנמצאת כתכונה בולטת בכם רוב הזמן. יתכן ולא תצליחו לעורר אהדה בקרב אנשים הסובבים אתכם היום, אך אל תקחו את זה באופן קשה, כיוון שזה משהו רגעי ולא מייצג. גם אם תחושו מעט מתח במהלך היום, אל תתנו לזה לטרפד לכם את רמת הריכוז, אלא קחו לעצמכם כמה הפסקות על מנת להשיב כוחות. חישבו על דרכים חדשות להגביר את היכולת הקריאיטיבית שלכם.

בתולה

אם לא תדאגו למלא את היום הזה בפעילויות שאתם רוצים ואוהבים לעשות, היום יראה לכם מעט משעמם וחסר אנרגיות. אבל, זכרו שאתם שולטים במצב וכי הוא תלוי רק בכם. אל תשקעו בתחושות מרירות או מצב רוח ירוד, אלא צאו מאזור הנוחות שלכם, גם אם לכמה שעות ספורות, וקחו צ'אנס שיעורר את היום הזה לכיוון שאתם רוצים.

מאזניים

מבחינה כלכלית, יום ראשון הולך להיות מפתיע במיוחד. אולי אתם עומדים לשלם חוב שהעיק לכם זמן מה, אולי אתם עומדים לקבל סכום כסף שמישהו היה חייב לכם, ואולי אתם עומדים לקבל הלוואה למימוש משהו שאתם מאוד רוצים לעצמכם. מבינה זוגית, היזהרו לא להיות אגרסיביים או אטומים לבן הזוג, על מנת לא לייצר מצב לא נעים שנגרם מעלבון או אי הבנה כזו או אחרת.

עקרב

אתם נמצאים במצב הדורש את יכולות המשא ומתן שלכם בין בני הבית. יתכן והמצב נגרם מתוך איזשהי חוויה אמוציונלית שחוויתם לאחרונה והסביבה שלכם מנסה לשפר את מצב הרוח שלכם. ישנם יתרונות רבים שיכולים לצאת מהמצב המסוים הזה, אך חשוב לזכור שלא להגזים, בייחוד על מנת לא להגיע למצב שיכול להיות פוגעני לאחרים.

קשת

אל תשאירו היום דבר לביצוע מאוחר יותר או לא מטופל. אם תעשו זאת רוב הסיכויים שתצטרכו לעבוד הרבה יותר קשה לסיים את מה שהייתם צריכים רק בגלל שדחיתם אותו. יום זה הולך להיות יום מלא יצר ותשוקה עבורכם, לכן אם אתם חשים הרפתקנים, למשל בנושא אהבה ורומנטיקה, אל תהססו להיענות לפיתויים.