הורוסקופ לתאריך: 16.09

גדי

המצב הבריאותי שלכם נמצא בתקופה של החלמה מבורכת, אך אתם עדיין לא מרגישים במיטבכם. קחו באופן מחושב את הפעילויות שתכננתם לעצמכם היום על מנת לא לגרום לעומס על הגוף ושלוות הנפש שלכם. יכול להיות שהסובבים אתכם ינסו להתריע על כך בפניכם, מעצם ההכרות עם מצבכם הבריאותי, אז אל תנסו להתנגד להם או להתעלם ממה שהם אומרים.

דלי

האופי האמוציונלי שלכם עומד לזמן עבורכם הפתעה גדולה השבת הזו. נראה כי אתם הולכים להתפלא מהעניין שעומד להגיע לכיוון שלכם ולא לקחת אותו בקלות דעת. במקום להתסכל על דברים באופן רענן, מנקודת מבט שונה, יתכן ותחושו עלבון מסויים ממהלך העניינים, בעקבות החלטה שעשה בן הזוג שלכם מבלי להיוועץ בכם.

דגים

המצב הנוכחי נותן דגש על ענייני הבית והמשפחה שלכם, באופן מרכזי ובמיוחד השבת הזו. לכן, גם אם תכננתם לעצמכם יום גדוש פעילויות חוץ, כנראה שתהיו רוב היום בין כתלי הבית, עסוקים בענייני משפחה. אל תקחו את זה באופן שלילי או מתסכל, אלא נסו להינות מתחושת ביתיות נפלאה אחרי שבוע ארוך וקדחתני.

טלה

המצב הנוכחי מתריע בפניכם שהתגובות שלכם לגבי מצבים אינן בהכרח לגיטימיות, לכן שבת זו הולכת לעורר בכם מעט קונפליקטים פנימיים. אתם הולכים להילחם באינסטינקטים שלכם אך באותו הזמן גם תחוו נסיון לחולל מוטיבציה פנימית שתיטיב עם דברים שאתם הולכים לבצע. לכאן או לכאן, אתם הולכים לצאת עם תוצאות מגוונות לגבי המאבק הפנימי שאתם חווים.

שור

אתם חולמים על מהלך מסויים אותו אתם רוצים לבצע במהלך שבת זו, אך אינכם חשים אמיצים מספיק על מנת להוציאו לפועל. כנראה הדבר נובע ממצב חיי האהבה הנוכחי שלכם, שכנראה ינבא מהלך משמעותי שיוכיח לכם רגע מהותי ביותר הקשור בהם. יתכן ואנשים יבקשו מכם עזרה, אך שיקלו היטב את התגובה שלכם שכן לא תמיד נכון להתערב.

תאומים

אתם נמצאים בסיטואציה שמעוררת המון אנרגיה, אך מאידך גם גורמת לכם להיות חסרי סבלנות. המשמעות היא שישנו סיכון מסוים כשאתם פועלים באופן שאינו נכון לכם כרגע, בעיקר כי אתם נחפזים לעשות משהו. כנראה שהיום תתפתו לעשות רק דברים שיגרמו לכם הנאה רגעית מידית. יכול להיות שאנשים בסביבתכם יתכננו טיול יקר אליו ירצו שתצטרפו.

סרטן

יש לכם נטיה היום להתנהל באופן מוגבר שמוציא מכם אנרגיה מיותרת, אך בצד החיובי של הדברים זה יכול להתפרש כהשקעה מבורכת עבור בן הזוג שלכם. אולי אתם מתכננים איזשהי חגיגה רומנטית כזו או אחרת, מה שיגרום לדברים להתאזן. אתם כנראה מחפשים בנרות סיבה טובה למסיבה.

אריה

היום, בניגוד לשאר הימים, יהיה היום בו עבודת צוות תהיה יחודית ומהותית הרבה יותר. מדוע? כיוון שאתם עומדים להשיג מטרה מיוחלת יחד עם החברים שלכם. יתכן ואתם תיקראו לעזרה בענייני משפחה ובית באופן מיידי, או בענייני חברים באופן עתידי ולטווח הארוך.

בתולה

יקח לכם מעט זמן להבין שתחושת התסכול שאתם חווים היום נובעת מחוסר ריכוז בסיסי וחוסר הישגיות שאתם חווים בתקופה האחרונה. יתכן ותהיו שקועים במחשבה שיש לכם המון זמן לחשוב על מטרות וחלומות נוספים אותם תרצו לממש, אך הדבר יכול להרחיק אתכם מהמהות האמיתית שהיא השגת המטרות בפועל, הצורה אקטיבית ומניעה.

מאזניים

המצב הנוכחי יוכיח לכם כיצד אתם באמת אמורים לנהוג כאשר אתם רוצים לזכות במשהו מיוחל, אולי אפילו בחיק המשפחה הקרובה שלכם. אתם תתרשמו מאוד מאדם שאינו נוהג להמתין לאחרים כשהוא שם את עינו וליבו על משהו, ופשוט קם ולוקח את זה בשתי ידיים. אל תגיעו למקומות בהם אתם מתרצים לעצמכם למה לא לפעול באופן יזום. פשוט קומו ועשו מה שצריך להעשות.

עקרב

אתם חשים מעט התעלמות מהחוג המשפחתי שלכם, ולכן אתם הולכים לעשות משהו על מנת לברר מה עומד בסוד העניין והתחושה הזו. או שתלכו בעקבות הדחפים שלכם על מנת להתוודע למה שקורה באמת, או במקום אתם תגרמו למישהו אחר לשנות את התכניות שלו באופן עצמאי. בכל מקרה, הנוכחות שלכם היום תגרום לאיזשהו שינוי מסלול במהלך יומו של מישהו קרוב לכם.

קשת

נראה כי השבת הזו אתם תהיו באור הזרקורים, מצב שינכס לכם הרבה תשומת לב והקשבה מהסביבה. אולי יצא לכם ליצור קשרים עם מישהו לגבי עבודה פוטנציאלית או הצעה מקצועית אטרקטיבית. תוך כדי אתם תיווכחו ביכולות משא ומתן מפתיעות שיוצאות מכם. בנוסף יכול להיות שמישהו יציע לכם להצטרף אליו להרפתקה מעניינת בחו"ל.