הורוסקופ לתאריך: 15.09

גדי

יתכן ותחושו שאתם נתונים לגחמות בן הזוג שלכם באופן טוטאלי, אך אל תיתנו לזה לסרס אתכם. בסופו של דבר אתם תקבלו את האנרגיות להתמודד בצורה נכונה בקשר שלכם, מה שיגרום לכם להרגיש טוב יותר לגבי עצמכם. אל תהססו להעניק חום ואהבה לבן הזוג, מה שיזמן זאת גם עבורכם. מבחינה חברתית אתם חווים דינמיות אנושית מרעננת שמצטרפים אליכם לחוויות כאלה ואחרות. היו גמישים ואקטיביים וההשראה מובטחת לכם.

דלי

זהו לא יום מומלץ לבצע עסקאות שנראות לכם מוצלחות, היות והסיכוי להרוויח מהן הוא קלוש. בטווח הארוך יש מצב שהן יובילו להפסדים משמעותיים, לכן היו ערים למצבים חריגים. מבחינה בריאותית אל תתעלמו מכל מיני מחושים וכאבים שמאותתים לכם שמשהו דורש תשומת לב. יש בכם תכונות של ריפוי עצמי שאסור לכם להניח בצד, לכן נצלו אותן להחיות את החיוניות של הגוף והנפש שלכם.

דגים

זכרו להתנהל בצורה צנועה וסימפטית, התנהגות כזו תשיג לכם הרבה יותר מאשר החצנה של בטחון עצמי שחרג מגבולותיו. היו בעלי דעה אך לא דעתניים, היו בולטים בשטח אך נטולי התנשאות. אל תשכחו שאחרים לא יכולים לקרוא את המחשבות שלכם, היו סלחניים היום כלפי אנשים שאולי יעצבנו אתכם, והקשיבו לעצמכם על מנת לגלות את מקור התסכול אותו אתם חשים.

טלה

אתם מגיבים בפזיזות למצבים בהם אתם חשים מאויימים על ידי בן הזוג שלכם. מצב זה יוביל במוקדם או במאוחר למלחמות כוח, אך למזלכם ישנן דרכים לחמוק ממצבים שכאלו. הוציאו אנרגיות וקיטור באמצעות פעילות ספורטיבית, ואפילו יהיה חכם לבלות ערב בנפרד מבן הזוג. ככה כל אחד יוכל לעשות משהו מהנה ומרגיע ולשבור את המתח שקיים. מבחינה מקצועית מומלץ לשמור על רוגע, במיוחד כשבעיות בלתי אפשריות פוגשות אתכם. אל תשללו את האופציה לנסות גישה חדשה לפתרון בעיה.

שור

אתם מלאי ציפייה לפגוש באדם אותו תוכלו לחבק ולאמץ קרוב ללבכם. אם אתם חשים שלנהוג באופן מנומס ודיפלומטי יכול לעורר בעיות, אין שום רע בלעדכן אחרים שאתם לא מעוניינים בקשר איתם. היו כנים עם עצמכם. מבחינה כלכלית אל תבזבזו את זמנכם על זוטות. החוש העסקי שלכם יהיה ער מתמיד היום אז הקשיבו לו בריכוז לגבי מה חשוב יותר. אל תחששו לבצע רכישה כיוון שהאלמנטים הטובים נמצאים לצידכם היום.

תאומים

כשאתם נמצאים בזוגיות אתם גם נוכחים בה וגם נעלמים בה. הרבה זמן לא היה עניין מיוחד בקשר הנוכחי שלכם, לכן חשוב לעשות הערכה מחדש האם זה המקום הנכון בשבילכם להיות בו. זכרו שאינכם צריכים להתמודד לבד עם הבעיות ועדיף לשתף את מה שאתם חושבים גם עם בן הזוג שלכם. מבחינה בריאותית אתם מוכנים לקחת אחריות על התנהלות שאינה מיטיבה אתכם כל כך, אבל זה ממש לא נורא אם אתם לא נמצאים בשיא הכוח שלכם. עדיף שתקשיבו לגוף שלכם במקום לסכן אותו בפעילות יתר.

סרטן

המצב הזוגי שלכם נהנה כרגע מהרמוניה ושלווה. זכרו להנות מזה ולא לתת לאחרים להסית את תשומת הלב שלכם מכך. תהנו ממילים יפות ומחוות עדינות שסובבות אתכם, והתמסרו לרומנטיקה ללא ציניות או חשש. מבחינה מקצועית היו אקטיביים ונגישים לעמיתים שעובדים אתכם. הם מעריכים אתכם כבעלי דמיון וקריאיטיביות, לכן חשוב להחזיר להם באותה המטבע מבחינת שיתוף פעולה נעים.

אריה

חזקו את ההזדמנויות להכיר אנשים חדשים כל הזמן, במיוחד כעת, כאשר אתם מחצינים חברותיות ואופטימיות גדולה. דאגו לפנות זמן איכות עם חברים ומשפחה, גם אם אלו חברים מהעבר שמתחשק לכם פתאום להרים אליהם טלפון. מבחינה בריאותית אתם בכושר טוב, ובסנכרון מושלם של גוף ונפש. יש לכם נטיה נהדרת להיות אתלטים בזמן קצר ויחסית במהירות. נצלו זאת עבור חיזוק הסיבולת והכושר שלכם.

בתולה

אתם כמהים למישהו שיהיה בן הזוג שלכם כבר זמן מה. הנסיבות עומדות לצידכם ומשאלתכם עומדת להפוך למציאות. היו נוכחים בשטח, אל תתביישו ליצור קשר וכך תמצאו עצמכם מחוללים את הזוגיות לה אתם עורגים. מבחינה כלכלית, מומלץ להיות זהירים כעת, זכרו להיות בשליטה בהוצאות שלכם. יהיה חבל להוציא כסף על דבר מה שלא יתרום לכם לטווח הארוך.

מאזניים

היו ערים לקשרי המשפחה והחברים שלכם, חזקו אותם ואל תזניחו אותם, כיוון שעכשיו הם צריכים אתכם יותר מתמיד. זו לא צריכה להיות מטלה מעיקה, כיוון שאתם גם ככה נינוחים עם עצמכם וחברתם לא צריכה להלחיץ אתכם. כשתגרמו להם להרגיש טוב זה יחזור אליכם פי עשרות מונים. מבחינה בריאותית אל תשתהו עם התחלת פעילות ספורטיבית שגרתית. העריכו את העוצמה של הגוף שלכם ותנו לו לחוות אותה במלואה.

עקרב

נהגו באופן סימפטי ומתון לגבי ריבי עבר עם אנשים הסובבים אתכם. היו רגועים ונינוחים, דאגו לשמר קשרים קיימים ולהחיות ישנים. אל תחששו מנוסטלגיה. התנאים לכך כעת הם אידאלים, כיוון שאתם מקבלים המון חיבה והחצנת אמון. מבחינה מקצועית אתם נמצאים במשימה שנהנית מעבודת צוות יעילה. השתמשו בזה וחזקו את יחסי האנוש שלכם עם חברי הצוות, כדי שיועילו לכם גם במשימות הבאות.

קשת

אם אתם חשים שההתנהגות הנוכחית שלכם נתונה תחת ביקורת ואינה צפויה להתקבל בחיוב, מומלץ לדחות קבלת החלטות חשובות עד שתחושו שוב בחיוביות שתאפוף אתכם. השתמשו בחוש ההומור שלכם כדי להקל מהמתח. מבחינה כלכלית עדיף להימנע כרגע מסיכונים מיותרים. אל תתפתו למציאות או עסקאות שנראות נטולות סיכון, בעוד שהמכשולים יכולים לגרום למצב לא רצוי ולהפסד.