ההורוסקופ השבועי - 03.08.19 - 28.07.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 03.08.19 - 28.07.19

Aries.png

יותר מדי עבודה ללא בילויים עלול שלא רק לגרום לעייפות ותסכול אלא גם בדידות. ילדים יהיו דאגה גדולה אם לא שמרתם על תקשורת פתוחה. צפו הבטחות ריקות שיכולות לתת לכם תקווה כוזבת. תוכלו לגלות שלהצטיין זה פשוט, אם משקיעים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Taurus.png

אתם אינטואיטיביים השבוע; עם זאת, תכונה זו עלולה לגרום לכם לצרות אם תהיו חסרי טאקט. ישנה הזדמנויות לרומנטיקה השבוע. תהיו מוכנים להסביר את הפעולות שלכם. כעס עלול לגרום לכם לצער. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Gemini.png

שיפוצים או רכישות שבוצעו עבור הבית שלכם ישתלמו לכם. תוכלו לרכוש ידע אם תקשיבו. תוכלו לעשות השקעות פיננסיות טובות אם תפעלו מהר. נסו להפוך את הסביבה שלכם למקום טוב יותר ונוח יותר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Cancer.png

הגיע הזמן להעריך מחדש את המניעים שלכם. תשקיעו זמן כדי למנוע התנגשויות עם בני משפחה. אתם עלולים לגלות שיש לכם בעיה עם בן / בת הזוג שלכם. נסו שלא לדחות את הדברים שהם ביקשו מכם לעשות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Leo.png

זה זמן מצוין לנסיעות. אל תסכימו לבזבז על פריטי מותרות. בדקו היטב שאתם מחלקים את הזמן שלכם כראוי. אתם יכולים לגשר בין אנשים השבוע בצורה מאוד חביבה. השיקעו זמן בתחביבים אותם הזנחתם כבר זמן מה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Virgo.png

נסו לא לקחת הכל כל כך ברצינות. אם אתם לא יכולים לנסוע לטייל, קבעו תוכניות לעשות משהו מיוחד עם חברים או קרובי משפחה. אל תתנו לרגשות שלכם להשתלט עליכם. אתם צריכים להימנע מלהיות מעורבים בבעיות אישיות של קולגות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Libra.png

טפלו בכל הניירת שלכם השבוע. אל תמסרו מידע אישי שאתם לא רוצים שיופץ סביב. אולי הגיע הזמן שתחשבו  על קפיצת מדרגה מקריירה אחת לאחרת. אל תתנו לביקורות להרגיז אתכם. אנשים לא רציניים עלולים לעכב את התוכניות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Scorpio.png

תאמינו בעצמכם ובמטרות שלכם. יחסים רומנטיים עלולים להיות תחת לחץ. קניות ובזבוזים הם לא תרופה אם אתם מצטערים על כך אחר כך. אתם חייבים להתמודד עם בעיה רגשית עם מישהו קרוב כי אתם כבר בהימנעות מזה זמן מה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

יש לכם נטייה לחשוב שאף אחד לא יכול לעשות את הדברים כמו שצריך. מצא זמן לחזק את הגוף והבריאות שלכם. אנשים אהובים פחות יהיו זמינים לכם השבוע, ולהגיע להחלטה לגבי הכיוון האישי שלכם זה דבר הכרחי. אל תבטחו כל כך מהר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Capricorn.png

יהיו לכם הרבה תובנות כאשר תתמודדו עם אחרים. משפחה וחברים עשויים לגרום לדאגה גדולה אם לא שמרתם על תקשורת פתוחה. כדאי שלא לדון בחיים האישיים שלכם עם יותר מידיי אנשים. בעיות עם העור, העצמות או השיניים עלולים לשבש את לוח הזמנים שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Aquarius.png

השבוע יהיה לכם קשה לשמור על סודות. נסיעה יכולה להוביל להזדמנויות רומנטיות חדשות. השבוע זה זמן טוב להשקיע בארוחת ערב, הצגת תיאטרון או מופע סטנדאפ. אם אתם תוהים על משהו, תמיד עדיף לשאול שאלה מלהניח הנחה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Pisces.png

דיכאון עשוי להיות סביר תבלו הרבה זמן רחוק מהבית. בצעו את כל השינויים הדרושים בפוליסת הביטוח שלכם. חברים עשויים לנסות לשכנע  אותך להלוות להם כסף. יש לכם נטייה לחשוב שאף אחד אחר לא יכול לעשות את הדברים כמו שצריך. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.