ההורוסקופ השבועי 27.07.19 - 21.07.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 27.07.19 - 21.07.19

Aries.png

זה זמן טוב לשים כסף שעבדתם קשה עבורו לתוך השקעה בטוחה, לטווח ארוך. נסו לצאת יותר החוצה ולהיות פעילים. השקיעו באיכות הזמן שאתם מבלים עם חברים ומשפחה. המעורבות שלכם בעבודה תתגלה כמרשימה מאוד. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Taurus.png

עכשיו זה הזמן להתרכז בבניית עתיד פיננסי חזק עבור המשפחה שלכם. שימו לב להוצאות שלכם ונסו שלא להגזים. השתמשו בשנינות המהירה שלכם כדי לזכות בנקודות עם חברים. שמור על עצמכם והמוניטין שלכם בעת התמודדות עם אחרים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Gemini.png

ישנם עניינים משפטיים לא פתורים וניתן לסדר אותם באמצעות פשרה. השקיעו זמן שיחה עם אנשים בעמדה של כוח על הכוונות המקצועיות שלכם. השקעה בבית המגורים שלכם תהפוך לדבר רווחי. הסתכלו טוב ובדקו, לפני שאתם לוקחים החלטה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Cancer.png

פעילויות חברתיות עם חברים וקרובי משפחה יהיו מוצלחות ביותר. השבוע תהיה לכם משמעת חזקה שתסייע לסיים את המטרות שלכם. היו מודעים לכך שמיזמים פיננסיים משותפים עלולים להתפרק. היחסים האישיים שלכם במצב רגיש השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Leo.png

הפסיקו לספר לאחרים על הבעיות שלכם. אם מבקשים מכם עזרה זה נהדר, אבל אם מנסים לקחת קרדיט על העבודה שלכם, תצטרכו לדבר באופן ישיר. המוניטין שלכם עשוי להיות על כף המאזניים אם תשתתפו ברכילות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Virgo.png

השקיעו זמן בפעילויות שיעזרו לכם להכיר חברים חדשים. הסתכלו על האפשרויות של פתיחת עסק קטן עם חברים או קרובי משפחה. זה זמן טוב לעשות כמה שינויים חיוביים במראה שלכם. פעילות גופנית היא דרך טובה להקל על הלחץ. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Libra.png

ישנה הטעיה רגשית ניכרת. אתם תהיו בלתי יציבים מעט השבוע, סביר מאוד לעשות טעויות אישיות בזמן כזה. השקעות נדל"ן יכולות להיות מוצלחות בתקופה הקרובה. אתם עשויים לגלות כי לעמית לעבודה יש שני פנים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Scorpio.png

רומנטיקה היא אפשרית אם תהיו מוכנים לגשת אל אדם שמעניין אתכם. המשפחה שלכם לא יכולה תמיד להיות מרוצה עם ההחלטות שלכם. זה זמן מעולה להירשם לקורסים או להצטרף למועדוני כושר. יקיריכם יכולים לגרום לכם למתח השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Sagittarius.png

עדיף להשקיף מרחוק לזמן מה, לפני שדברים מסתבכים. אל תסכימו לעשות את כל השינויים הקוסמטיים שאתם שולקים לעשות. נסו למצוא דרך לספק את כל הצרכים שלכם. השקעות לא תמיד מצליחות כפי שהן עשויות להצליח. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Capricorn.png

היכרויות רומנטיות חדשות יתפתחו באמצעות מאמצים קבוצתיים; עם זאת, זה עשוי שלא להימשך. אתם תמצאו את זה קל להכיר אנשים חדשים. אל תדחפו את דעתכם על חברים או קרובי משפחה, אלא אם כן אתם מוכנים לנתק איתם קשר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Aquarius.png

פשרה חשובה למערכות היחסים האישיות שלכם. שינויים פתאומיים לגבי עמדתכם המקצועית ניכרים. בעיות בריאותיות מזעריות עלולות להתלקח אם לא תטפלו בעצמכם. המעורבות שלכם בקבוצות תהיה חיובית למפגש עם אנשים חדשים ומרגשים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Pisces.png

ייתכן שיהיה קשה לכם לחיות עם הגבלות, אך נסו לעשות דברים לפי הספר. בני משפחה מבוגרים יכולים לגרום לכם להרגיש אשמים. עם זאת, אתם צריכים להיות מודאגים לגבי מה שהם רוצים בתמורה. בקרוב יהיו לכם הזדמנויות לעסקים בחו"ל. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.