ההורוסקופ השבועי - 20.07.19 - 14.07.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 20.07.19 - 14.07.19

Aries.png

השבוע תתקשו לסמוך על מישהו שאתם עובדים איתו. אתם עשויים לגלות כי הנדיבות שלכם נלקחת כמובן מאליו. ייתכן שתרצו לנסות כתיבה יצירתית השבוע. אל תתנו לממונים עליכם לעצבן אתכם. תשתדלו לעשות ספורט בימים הקרובים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Taurus.png

תוכניות ופרוייקטים שעבדתם עליהם יתקדמו בצורה חלקה. טיפ לשבוע הקרוב; דברו איתם, ולא אליהם. אתה יכולים לקחת על עצמכם השבוע קצת יותר מדי, אבל תוכלו ליהנות מכל רגע של זה, ותשתדלו גם למצוא זמן לעצמכם בין המשימות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Gemini.png

השבוע אתם תהיו במצב רוח מצוין. תשתדלו לא להאשים אנשים מהר מידיי, בלי לדעת את כל הסיפור. נסו לעשות כמה שינויים במראה שלכם וזה עשוי לשנות ולחזק את הגישה שלכם. אל תיתנו לבן/בת הזוג שלכם להאט אתכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Cancer.png

אתם יכולים לבקש טובות ולקבל עצות מחברים קרובים או קרובי משפחה. אתם יכולים להרוויח יותר כסף אם תשקיעו יותר בקריירה שלכם. שינויים צפויים בסביבת הבית שלכם. חברים עלולים לגרום למגבלות שלא ציפיתם אליהם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Leo.png

השבוע הכי כדאי למנוע עימותים - עימותים בשלב זה עלולים לגרום לאי הבנות גדולות. אל תתנו לאנשים אחרים להתערב בעניינים הפרטיים שלכם. אם אתם נחושים לעשות זאת, זה הזמן לעבור לעמדת מנהיגות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Virgo.png

כישורי התקשורת שלכם יתנו לכם נקודות מול אחרים. אתם עשויים לגלות כי מערכת היחסים שלכם לא הולכת כמו שאתם רוצים. נסו שלא לספר לאחרים על הבעיות שלכם. אירועים חברתיים יביאו לכם קשר עם אוהבים חדשים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Libra.png

הטבע הרגיש שלכם יכול ללכוד את הלב של כל מי שאתם נמשכים אליו. השקעות נדל"ן יהיו רווחיות. אתם עשויים לגלות כי אם תסיימו עבודות מזדמנות ברחבי הבית, זה יהיה מוערך מאוד על ידי האנשים שאתם אוהבים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Scorpio.png

שותפויות יכולות להיות מתוחות אם אחד השותפים בלתי יציב וקשה להתמודדות. אנשים לא מהימנים יהיו שליליים לגבי הרעיונות שלכם. אתם חייבים לשאוף לסיים את הפרויקטים החשובים ביותר כראוי. הנכונות שלך לעזור לאחרים יכולה ותוביל לעייפות אם לא תלמד להגיד לא. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Sagittarius.png

נסו להתחשב בהתחייבויות האישיות שלכם כלפי עצמכם. ההצעות שלכם לאירועים חברתיים יתקבלו היטב השבוע. אם אתם יכולים לעבוד מהבית, זה זמן טוב לעשות זאת. אתם עלולים למצוא את עצמכם באור הזרקורים מסיבות לא נכונות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Capricorn.png

התרומה שלכם בעבודה תהיה מוערכת. אל תתנו יותר מידיי מידע למי שעשוי להיות התחרות שלכם. זה זמן טוב לשבת ולחשוב כיצד אתם רוצים לעשות דברים, במקום להתעצבן ולהכנס למתחים מיותרים. נסו לא להלוות כסף או חפצים השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Aquarius.png

השתמשו ביצירתיות שלכם כדי למצוא פתרונות. טיול צריך להיות ראשון בסדר העדיפויות שלכם. בן/בת הזוג שלכם עלולים לגרום לכם לכעוס על ידי כך שיביכו אתכם מול אחרים - נסו שלא לקחת ללב יותר מידיי. הקדישו זמן לעצמכם השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Pisces.png

פשרה עשויה להיות נחוצה. היו ישרים בתקשורת שלכם, ואל תאבדו עשתונות. בעיות עם האוזן, האף או הגרון צפויות בעתיד הקרוב. אל תגבילו את החופש של חברים שלכם אם אינם רוצים לקבל כתף קרה בחזרה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.