ההורוסקופ השבועי - 13.07.19 - 07.07.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 13.07.19 - 07.07.19

Aries.png

קבלה היא המפתח לפתרונות. אתם יכולים למצוא את עצמכם במצב טוב אם תהיו מוכנים לקחת קצת סיכונים. הקסם יוצא הדופן שלכם והכישרון  שלכם יהיו דבר ראוי להערצה. עליכם לטפל בבעיות הקיימות בדרך זו או אחרת, ועדיף מוקדם מאשר מאוחר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Taurus.png

בקרו את החברים שאתם לא רואים בעיתים קרובות; תשתדלו להתעניין בבעיות האישיות שלהם. היכולת שלכם לסגור עסקאות גדולות תרשים אחרים. היזהרו עם חתימת חוזים חשובים השבוע. נסו ללמוד כמה מיומנויות חדשות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Gemini.png

השבוע צאו יותר ונסו להיות יותר פעילים. שימו את הכסף שלכם במקום בטוח שיבטיח רווח פסיבי. טיולים ונסיעות צריכים להיות העדיפות הראשונה שלכם כרגע. זיכרו - בעיות מתחילות כששני אנשים לא מקיימים עד הבטחותיהם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Cancer.png

אתם יכולים לעשות שינויים דרסטיים בכיוון המקצועי שלכם השבוע. אתם עלולים למשוך אליכם אנשים שאינם טובים עבורכם. נסו שלא להרבות לבזבז על מותרות השבוע. הקדישו זמן וסיימו את המשימות האישיות שהזנחתם השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Leo.png

היזהרו מזרים השבוע. הקסם והנדיבות שלכם יביאו אליכם חברים חדשים והזדמנויות רומנטיות מפתיעות. אתם עשויים למצוא את עצמכם נהנים אם תעזרו לאחרים לטפל בדאגות שלהם. זה זמן טוב לרכוש פריטים שיכולים לשפר את המראה שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Virgo.png

לאנשים לא תמיד תהיה את הסבלנות לחכות לכם להשלים דברים שהם ביקשו מכם לעשות. אתם יכולים להיות דיי יציבים ורגועים בנוגע ליחסים האישיים שלכם. עשו אתה מה שאתם באמת רוצים והכל יסתדר. תהיה לכם את היכולת ללכוד את האינטרס של אחרים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Libra.png

נסו להעלות את ההערכה העצמית שלכם ואת הביטחון שלכם אם אתם רוצים להרגיש טוב יותר. נסו ליהנות מטיולים קצרים. אתם תהיו רגישים מאוד השבוע להערות מאנשים סביבכם. תאונות קטנות עשויות להתרחש אם לא תתרכזו במה שאתם עושים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Scorpio.png

זה לא זמן טוב להתעמת עם מעסיקים או להציג את הרעיונות שלכם. נסו לא לאפשר לאחרים להטיל עליכם אחריות נוספת. השבוע תגלו כי יש אנשים שלא בטוח רוצים להכניס אתכם לתוך פרויקטים משותפים. השקעות בנדל"ן יהיו רווחיות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

אל תתחמקו מבעיות חשובות; אתם עלולים למצוא את עצמכם בפינה. אתם עשויים לגלות כי עמיתים לעבודה יכולים לעזור לכם יותר ממה שציפיתם. הקדישו זמן לאנשים שאתם נהנים במחיצתם. שימו לב לפרטים קטנים אך חשובים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Capricorn.png

הגיע הזמן להוציא את הרגשות האמיתיים שלכם החוצה - יש סיכוי טוב שזה יהיה הדדי. התרחקו מאי נעימויות חברתיות. אל תיתנו לבעיות אישיות להתנגש עם חובות מקצועיות. תקדישו זמן לעצמכם השבוע, לרגיעה והתבוננות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Aquarius.png

אוהבים עלולים שלא להיות כנים. זה זמן טוב להשקיע בקורסים ובלמידה של יכולות חדשות. ההשקעות לא יהיו רווחיות השבוע. אל תטרחו אפילו לנסות לקבל את אישורם של אנשים אחרים על הדברים שאתם באמת רוצים לעשות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Pisces.png

מישהו שאתם עובדים איתו יכול להיות שמנסה לגרום לכם להיראות רע. אל תשכחו ששמעתם רק צד אחד של הסיפור. אתם יכולים לקבל אישור והערכה ולבקש עזרה אם רק תשימו קצת יותר לב לצורת הדיבור שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.