ההורוסקופ השבועי - 06.07.19 - 30.06.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 06.07.19 - 30.06.19

Aries.png

זה זמן טוב לדבר עם בן/בת הזוג שלכם על חופשה ולדון בציפיות של מערכת היחסים שלכם. שינויים פתאומיים עלולים לגרום לניכור. קחו את הזמן לקבל החלטות אישיות בצורה הנכונה. שינויים במקום העבודה שלכם עשויים להיות לא נעימים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Taurus.png

אל תאשימו את בן/בת הזוג שלכם בכל דבר. שותפויות עסקיות צפויות להתברר כמשתלמות מאוד. אל תתחילו בוויכוחים מיותרים, אלא אם אתם מוכנים לקבל תוצאות בלתי הפיכות. צפו השבוע לכסף, מתנות או טיולים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Gemini.png

מצאו מקום שקט שבו תוכלו לעבוד בחריצות. הזמינו את המשפחה והחברים הקרובים לאירוע חברתי. ייתכן שתרצו לחשוב מחדש על הכיוון שלכם בחיים. אתם צריכים לשקול להגיש את קורות החיים שלכם למשרות שמעניינות אתכם באמת. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Cancer.png

אנשים בזבזנים עלולים לגרום לשיבושים בחיים שלכם. תוכלו להספיק את רוב העבודה שלכם בזמן השבוע. ייתכן שיהיו לכם קשיים עם מישהו או מישהי שגרים אתכם. קורסים חינוכיים יהיו מוצלחים במיוחד עבורכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Leo.png

הטבע הנלהב שלכם עלול לגרום לכם לקנא אם בן/בת הזוג שלכם יהיו עסוקים מדי כדי לטפל בצרכים שלכם. חברים טובים יתנו לכם תשובות כנות. אל תעכסו מידיי, אבל תשמרו על המקום שלכם. השקיעו זמן בחברים שלא ראיתם זמן מה. יום המזל שלך השבוע יהיה יום שלישי.

Virgo.png

אל תצפו לתמיכה מבן/בת הזוג שלכם. הנטייה שלכם לדרמטיות תתפוצץ בסיטואציה חברתית. אתם צריכים למצוא זמן גם ליהנות. אתם עשויות להיות נחמדים מדי לחבר שרק רוצה לנצל אתכם - אל תבטחו בקלות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Libra.png

אל תגיבו במהירות גדולה מדיי לבקשת עזרה. הרחיבו את הידע שלכם והרשמו לקורסים וסמינרים. נסו לרסן את ההרגלים שלכם, או שתמצאו את עצמכם במצב פיננסי מביך. נסו להשלים את כל המשימות שאתם דוחים בשבועות האחרונים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Scorpio.png

קחו השבוע זמן לעצמכם - אתם מרגישים את הלחץ קצת יותר השבוע וזה בדיוק הזמן להשקיע גם בעצמכם.בזבוזים הם לא תרופה, נסו לא לקנות דברים שתצטערו עליהם. הימנעו מהתנגשויות עם בני משפחה וחברים קרובים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Sagittarius.png

שימו מאמצים לתוך תוכניות כושר גופני או ספורט תחרותי. אל תדחו הצעות הכוללות פעילויות ספורט השבוע. נסו לשמור על קור רוח. אתם יכולים להיות רגועים השבוע אם תשלימו את כל המשימות שלכם. שלמו כל החובות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Capricorn.png

עזרו לחבר מבוגר יותר עם בעיה שיש לו. שינויים פתאומיים בחוג החברים שלכם יכולים להיות מעניינים ומעוררים. נסו להיות דיסקרטיים לגבי כל מידע שאתם נחשפים אליו - היושר שלכם במבחן. אל תרבו לבזבז הרבה כסף על בידור. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Aquarius.png

אל תפחדו מהתנגדויות; ההצעות שלכם תקפות. זה זמן טוב לדבר עם בן/בת הזוג שלכם על המטרות העתידיות שלהם ואולי לעשות תוכניות לחופשה עבור שניכם. חברים מהעבר שלכם עשויים לחזור לחיים שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Pisces.png

אתם יכולים ליצור חברים חדשים אם תהיו מעורבים בפעילות קבוצתית. הימנעו מקשר עם אנשים שכבר נמצאים במערכת יחסים. אכילה מרובה מידיי השבוע יכולה להוביל לבעיות עיכול. אתם עשויות לקבל הצעות נדל"ן נוחות השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.