ההורוסקופ השבועי - 29.06.19 - 23.06.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 29.06.19 - 23.06.19

Aries.png

השבוע הימנעו מויכוחים עם עמיתים לעבודה. שימו את האנרגיה הרגשית שלכם לתוך תשוקה ולא חרדה. אירועים חברתיים שיערכו בבית שלכם יהיו מוצלחים ומבדרים. אם אתם רוצים לדבר על בעיות רגשיות, פנו לחבר קרוב. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Taurus.png

זה שבוע טוב ללמידות, לשבת לקרוא ספר טוב ואינפורמטיבי. קורסים חינוכיים יהיו הזדמנות אדירה עבורכם. טיולים קצרים יהיו סוג של ריפוי למצב הנפשי הנפשי שלכם. אל תטרחו לנסות לגרום למישהו עקשן לראות את נקודת המבט שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Gemini.png

קרובי משפחה צעירים עשויים לבקש את עצתכם השבוע. בקשו לקבל הבטחות בכתב או שתהיו מאוכזבים. נסו לשכנע חבר טוב לקחת אתכם לחופשה. אל תהיו מהירים מדי לשפוט את יקיריכם. זה זמן לקחת קצת זמן לעצמכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Cancer.png

חלומות בהקיץ יהיו הנפילה שלכם. נסו להעריך מחדש את המניעים שלכם. פעילות גופנית צריכה להיות חלק מלוח הזמנים שלכם. זה זמן מצוין לנסיעות עבור עסקים או הנאה. הקדישו זמן לחברים שלא ראיתם זמן רב. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Leo.png

מישהו שאתם עובדים איתו עשוי לנסות לערער אתכם. אל תשתמשו בכביש המהיר כמסלול מרוצים. אתם צריכים לתקשר עם אחרים אם אתם רוצים להרחיב את הידע שלכם. השבוע קחו זמן לבשל ולאכול טוב. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Virgo.png

ייתכן שתיתקלו בקשיים כלכליים השבוע. אתם עשויים להרגיש לחוצים יתר על המידה השבוע - תדאגו לקחת לעצמכם זמן גם לרגיעה. אנשים שאוהבים לרכל עלולים לגרום לשיבושים בחיים שלכם. אל תבטחו בזרים מהר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Libra.png

זה לא הזמן הטוב ביותר לקחת סיכון, להמר או להוציא כסף שאתם לא באמת יכולים להרשות לעצמכם. השבוע נסו למצוא זמן לארוחת ערב, תיאטרון, או מופע סטנד-אפ. השבוע אתם יכולים להיות רגשיים ומהירים מידיי לשפוט אחרים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Scorpio.png

אל תהיו להוטים מידיי לזרוק דברים; עשויות להיות לכם הוצאות בלתי צפויות. הזדמנויות לפגוש מאהבים חדשים יתפתחו דרך האינטראקציה שלכם עם קבוצות. נסו שלא להסתבך בבידור יקר מידיי שאתם לא יכולים לעמוד בו. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Sagittarius.png

אתם צריכים לקחת הפסקה ולהרגע, עם האנשים שאתם אוהבים. אל תבזבזו הרבה כדי להרשים אחרים. הישארו רגועים, ותתמקדו בדברים שיעזרו לכם להבין את המצב שבו אתם נמצאים טוב יותר. נסו לסיים את כל המשימות שלכם בזמן. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Capricorn.png

אל תספרו דברים לקרובי משפחה בעלי נטייה להתערב בעניינים של אנשים אחרים. הגישה שלכם יכולה להיות הפכפכה השבוע. אל תיתנו יותר מידיי לחברים שלא באמת מגיע לכם. קשיים עם בן אדם קרוב עלולים להוביל לניכור. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Aquarius.png

לא תוכלו לעשות דברים יותר טוב אם לא תדעו מה לתקן. מגבלות פיננסיות לא יהיו כל כך שליליות כפי שנדמה לכם. נסו לנתב את האנרגיה שלכם לעבודה ופעילות ספורטיבית. זה לא הזמן הכי טוב לבצע שינויים או שיפוצים במקום המגורים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Pisces.png

נסו תמיד לעשות את המיטב, אבל אל תבטיחו הבטחות שאתם לא יכולים לקיים. זה הזמן לקבל כמה החלטות בנוגע לשיפור עצמי. דאגו לעצמכם בעניינים משפטיים ונסחו חוזים. אל תסתפקו בקבלת הבטחות בעל פה, בקשו הכל בכתב. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.