ההורוסקופ השבועי - 01.06.19 - 26.05.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 01.06.19 - 26.05.19

Aries.png

ייתכן ותריבו השבוע עם מישהו שאתם אוהבים אם לא תלמדו להתפשר. טיולים יהיו חיוביים. אתם עלולים למצוא את עצמכם פותרים את הבעיות  של מישהו אחר. נסו לשלוט ברגשות שלכם ולא לצאת מפרופורציות השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Taurus.png

אל תפחדו לעשות שינויים בבית שלכם. השבוע כדאי להקדיש שעות נוספות במפגשים חברתיים ומשפחתיים. תוכלו ללמוד דברים בקלות אם תתאמצו יותר. אל תיתנו לבן/בת הזוג שלכם לעמוד בפניי הדברים שאתם באמת רוצים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Gemini.png

בדקו את כל האפשרויות שלכם לפני שאתם מקבלים החלטה. השבוע יהיו לכם מהלכים מוצלחים. ייתכן שתרצו לבצע שינויים שיהפכו את הבית שלכם לבית חם ומשפחתי. שינויים פתאומיים עלולים לגרום לניכור עם האנשים שסביבכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Cancer.png

אל תגיבו מהר מידיי ולפני ששמעתם את כל הצדדים. נסו לסיים התחייבויות ומשימות השבוע בשעות אחר הצהריים המוקדמות. השבוע תפגשו מישהו חדש שירגש אתכם, תנו לזה הזדמנות. נסו להיות רכים ככל האפשר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Leo.png

זה לא הזמן הטוב ביותר לקחת סיכון, להמר או להוציא כסף שאתם לא באמת יכולים להרשות לעצמכם להפסיד. טיולים קצרים יעשו מאוד טוב למשפחה שלכם. קרובי משפחה צעירים עשויים לבקש את עצתכם. חשבו פעמיים לפני שאתם מדברים. יום המזל שלכםהשבוע יהיה יום שלישי.

Virgo.png

תכוונו את האנרגיה שלכם לתוך עבודה ומשימות ופחות לתוך החיים הרגשיים שלכם השבוע. מעורבות בקבוצות תהיה חיובית ביותר עבורכם. אל תתרמו כספים ובזבזו יותר מידיי כדי להרשים אחרים. יותר מדי דיבורים עלולים לגרום לבעיות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Libra.png

ניכור עשוי להיות תוצאה של אי הבנה. אל תתנו לטבע העקשן שלכם להשתלט עליכם. היו מוכנים להיכנס לאור הזרקורים אם אתם רוצים באמת לקדם את השאיפות שלכם. האנשים הקרובים אלייך לא יסבלו כל התנהגות שלכם, שימו לב לכך. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Scorpio.png

השבוע נסו לעבוד כמה שיותר כדי להגיע למטרות שלכם. נסיעה או טיול צריכה להיות הבחירה הראשונה שלכם לסופ"ש. החלטות אימפולסיביות יובילו למוניטין גרוע וחוסר ביטחון. מחוות רומנטיות של ידידות צפויות להתרחש. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

יהיו לכם בעיות עם דמויות סמכותיות אם לא תשחקו לפי הכללים. אתם תרוויחו סכום כסף, אבל נסו לא לתת לו להחליק דרך האצבעות שלכם. השבוע תחוו הבטחות ריקות ; ולכן, בקשו כל הבטחה בכתב. בקרו יותר את חבריכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Capricorn.png

הרחיבו את הידע שלכם והירשמו לקורסים וסמינרים. קחו את הזמן כדי לעשות את העבודה שלכם כראוי או שאתם עלולים למצוא את עצמכם מחפשים כיוון חדש. אתם עלולים להיות רגשיים מדי כאשר מתמודדים עם בן/בת הזוג שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Aquarius.png

תקשורת תהיה נקודת החזקה שלכם השבוע, תוכלו לשכנע אחרים כדי לראות את הדברים בדרך שלכם. תוכלו לקבל עזרה אם רק תבקשו אותה.  זה זמן מצוין לטפל בדברים ברחבי הבית שהזנחתם או להזמין חברים להתארח. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Pisces.png

אל תיתנו לאף אחד לקחת קרדיט על עבודה שאתם עשיתם. חבר שלכם ינסה לדחוף אתכם לעשות דברים שאתם לא באמת רוצים לעשות. אתם עשויים לגלות כי בן/בת הזוג שלכם לא להוטים מידיי להתאים לחיים שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.