ההורוסקופ השבועי - 25.05.19 - 19.05.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 25.05.19 - 19.05.19

Aries.png

השבוע תתקרבו יותר לקרובי המשפחה שלכם. כדאי להיכנס לתוכניות לשמירה על הכושר. מצב הרוח השאפתני שלכם עלול שלא להתקבל יפה אצל יקיריכם. אל תיכנסו לדיונים חמים מידיי. ייתכנו שינויים בסידורי המגורים שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Taurus.png

השבוע תהיה הזדמנות למערכת יחסים רצינית. אל תגזימו בבזבוזים עשוייה להיות לכם בעיה רצינית. אם תהיו בטוחים במאמצים שלכם, אחרים יאמינו ויעריכו את המאמצים שלכם. נצלו את ההזדמנויות שמציגות את עצמן לכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Gemini.png

נסו להימנע מלהיות ראוותניים השבוע. אם לא תיכננתם חופשה מזה זמן רב, נסו לפחות לקבוע לעצמכם סוף שבוע של רגיעה בבית. זה יעזור לכם פלאים. שינויים במעגלי החברים שלכם ייתכנו השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Cancer.png

ייתכן שתוכלו להקנות ידע חדש לאלו המחפשים זווית ראיה נוספת. ייתכנו בעיות עם עמיתים לעבודה - תמשיכו עם החיים שלכם ואל תיתנו לזה להטריד אתכם. הרעיונות שלכם טובים ומהלכים בקריירה יכולים להתממש. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Leo.png

אם תביעו התרגשות, אנשים יהיו מעוניינים יותר ברעיונות שלכם. קחו זמן כדי לעזור לחבר שלא מרגיש טוב. אתם יכולים להתקדם אם תציגו את הרעיונות שלכם לממונים עליכם. החברים שלכם עלולים להרגיש אכזבה מכם השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Virgo.png

נסו למצוא דרכים להישאר בכושר בלי לשלם על כך כסף. יש הרבה מה לעשות בעבודה, ואם תספיקו, תרשימו מאוד את הממונים עליכם. זה עשוי להיות זמן טוב ביותר לנסות ולקדם את האינטרסים שלכם בעבודה. קידום נמצא על הפרק. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Libra.png

השתמשו בקסם האישי שלכם, אבל אל תהיו מזויפים. מישהו קרוב אליכם עשוי להזדקק לעזרה. רדפו אחר כסף פחות, ורדפו אחר הנאה וידע יותר. השבוע נסו לסיים משימות חשובות בבית שהזנחתם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Scorpio.png

אל תסמכו על עסקה שנראית טוב מדי בכדי להיות אמיתית. הקפידו לנצל את ההזדמנויות הקיימות בפניכם. אתם צריכים להשתמש בשיקול דעת כשמדובר במתן הלוואות או ביצוע תרומות - אל תסכימו לדבר לפני שבדקתם את המצב שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Sagittarius.png

קחו את הדברים לאט, במיוחד למען אלה שאתם אוהבים. ייתכן שלא תהיו מובנים אם תתערבו בבעיות של אנשים אחרים. זהו זמן נהדר לייפות את מקום המגורים שלכם. היזהרו אם חבר מבקש מכם עצה - נסו להישאר אובייקטיביים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Capricorn.png

אל תעשו החלטות פזיזות בחיים האישיים שלכם. האופי הדיפלומטי שלכם יעזור לכם ליישר מצבים לא נעימים. אל תבזבזו יותר מדי כסף על מוצרים המבטיחים תוצאות קוסמטיות מדהימות. אל תפחדו להתעמת על מנת לפתור בעיות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Aquarius.png

אם אפשר, נסו לעבוד מהבית השבוע. מישהו שאתם גרים איתו עלול לגרום לשינויים דרסטיים בשגרה הרגילה שלכם. אנשים שמנסים לשכנע אתכם לעשות דברים בדרכם, ירגיזו אתכם. תכננו את חופשת החלומות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Pisces.png

הרעיונות שלכם ואת העבודה שלכם ראויים לשבח. היו זהירים בזמן נסיעה. נסו שלא להוציא מצבים מחוץ פרופורציה או שתגלו שאחרים מפרשים לא נכון מה באמת קרה. בן/בת הזוג שלכם עלולים לכעוס עליכם השבוע, היו רכים איתם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.