ההורוסקופ השבועי - 18.05.19 - 12.05.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 18.05.19 - 12.05.19

Aries.png

השבוע תמצאו את עצמכם כל הזמן בטלפון, אבל אל תשכחו שיש אנשים מסביב. לכו אחרי המטרות המקצועיות שלכם. תוכלו לעשות רווחים גדולים אם תתכננו את הכוונות שלכם בזהירות. אתם עשויים להכיר חברים חדשים בעבודה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Taurus.png

נסו לרסן את הדחף לעשות רכישות גדולות ואולי במקום, בלו יותר זמן עם חברים טובים. פשרה עשויה להיות נחוצה כדי לפתור סכסוך. טיולים קצרים יכולים להוריד את המתח בינכם לבין בן/בת הזוג שלכם. אל תסמכו על אחרים עם מידע חשוב. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Gemini.png

ההתלהבות הגבוהה שלכם תעורר השראה באנשים שסובבים אתכם. אתם אינטואיטיביים השבוע; עם זאת, תכונה זו עלולה לגרום לכם לצרות אם תאמרו בחוסר טאקט את מה שאתם חושבים. אתם תכנסו לוויכוחים אם תתערבו בבעיות של אחרים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Cancer.png

אל תיתנו למשפחה שלכם לבוא אליכם ביותר מידיי דרישות. שימו דגש על המאמצים שלכם לדאוג לפרטים הקטנים, ודאגו שתסיימו את כל המשימות שלכם. נסיעות וטיולים יכולים לקדם קשרים רומנטיים. מחוות רומנטיות צפויות להתרחש. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Leo.png

זה זמן מצוין לסיים פרויקטים לא גמורים שעדיין מחכים. תרגישו הרבה יותר טוב לאחר שתסיימו את המשימות שלכם! נסו להיות עם טאקט כאשר אתם רואים פגמים בעבודה של אחר. נסו להיות קצת יותר רכים ומלאי הבנה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Virgo.png

דאגו לדברים שבאחריותכם לפני שאתם עוזרים לאחרים. אתם יכולים לאסוף מידע בעל ערך אם תקשיבו לאלה עם יותר ניסיון. אל תאמינו לכל איש מכירות שמנסה לשכנע אתכם לבזבז את הכספים שלכם. תבלו יותר זמן עם חברים השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Libra.png

אל תגזימו עם בזבוזים השבוע. אתם יכולים למכור את הרעיונות שלכם למי שיש את הכסף כדי לקנות אותם. היצירתיות שלכם שווה המון. שינויים משמעותיים בעבודה צפויים או הזדמנויות להתקדם מקצועית. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Scorpio.png

השבוע נסו לבלות יותר זמן עם בני המשפחה שלכם. אם אתם מוטרדים מהמראה החיצוני שלכם - יש דברים לעשות על מנת לטפל בזה. יחסים רומנטיים חדשים יתפתחו באמצעות פעילות קבוצתית הקשורה לאירועי ספורט. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Sagittarius.png

אתם יכולים לבלות הרבה ערבים כייפים עם אנשים שאתם אוהבים אם תקבעו תוכניות מוקדם. אל תכנעו מהר מדי. השבוע תמצאו נסיעות או הרצאות שמאוד יעניינו אתכם. טיולים יובילו למערכות יחסים רומנטיות חדשות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Capricorn.png

אתם יכולים להסביר את הנקודה שלכם בלי ללכת סחור-סחור. תהיו מופתעים כמה אתם יכולים להשיג. אתם תרשימו אנשים בסביבה החברתית, ואנשים חדשים ומעניינים עשויים לעורר סקרנות רומנטית. נסו לא לתת קרובי משפחה או חברים לגרום לחיכוך עם בן/בת הזוג שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Aquarius.png

השתדלו להימנע מלשון הרע השבוע. פנקו את עצמכם; ההערכה העצמית שזה יביא לכם תהיה מספקת. דונו ביעדים שלכם עם חברים או קולגות. העבודה שלכם תתבצע בצורה הטובה ביותר אם תעשו אותה בעצמכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Pisces.png

אל תיתנו לאנשים אחרים לקבל החלטה עבורכם, שאתם לא שלמים איתה. בעיות פיננסיות עלולות לגרום לכם לעצבנות. שותפים רומנטיים חדשים יעברו בדרככם השבוע. אם אינכם יכולים לראות חברים, נסו לשוחח איתם בטלפון. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.