ההורוסקופ השבועי - 11.05.19 - 05.05.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 11.05.19 - 05.05.19

Aries.png

שימו את האנרגיה שלכם אל תוך תוכניות לשיפור עצמי,  זה ישפר לכם את ההרגשה. מתח יחד עם דיאטה יצרו בעיות בבטן. אתם לא צריכים להיות מודאגים בנוגע לעמיתים לעבודה אשר מתעקשים להפיץ שמועות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Taurus.png

נסו לעזור לאלה שאינם מסוגלים לטפל בענייניהם האישיים. הרכישות שתעשו יהיו שוות את זה וישמרו לאורך זמן. אתם יכולים לנצל הזדמנויות אם תהיו מהירים ותעשו צעד. אהבה יכולה להתפתח באירועים חברתיים הקשורים לעבודה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Gemini.png

השתדלו להתחבר יותר לאנשים שיכולים להציג בפניכם צורות יוצאות דופן של בידור. נסו לא להיות קשים מדי עם בן/בת הזוג שלכם. השבוע בקרו חברים שאינכם רואים לעתים קרובות. זה זמן טוב לדבר עם הבוס על המטרות העתידיות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Cancer.png

היזהרו שלא להתיש את עצמכם השבוע. נסיעות עלולות לכלול עיכובים ובעיות קלות. ודאו שיש לכם את כל העובדות לפני שאתם נוקטים פעולה. נסיעות ולמידה צריכים להיות על סדר היום שלכם במהלך השבוע הזה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Leo.png

אתם יכולים לקבל קידום אם תשקיעו מעט יותר. עמיתים לעבודה עשויים לנסות לחבל בניסיונות שלכם להתקדם. קחו את הזמן כדי לגלות אם למישהו יש הצעה טובה יותר לפני שאתם מקבלים החלטות. נסיעה למטרת עסקים באופק. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Virgo.png

השתדלו שמור את הרגליים על הקרקע השבוע. הימנעו מלהיות מעורבים עם אנשים נשואים בני המין השני. יש סיכוי טוב שהם יסבכו אתכם. השתדלו לעשות את כל המטלות שלכם ורק אז להמשיך עם הדברים שאתם נהנים לעשות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Libra.png

מישהו קרוב אליכם יכעס בקלות אם לא תהיו רגישים לצרכים שלהם. תשקיעו כמה שעות נוספות על מנת לסיים את כל המטלות שלכם, ורק אז תעברו לדברים שאתם אוהבים לעשות. שימו לב להיות זהירים בדרכים השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Scorpio.png

אל תצפו שאחרים יעמדו בהבטחותיהם ולא תהיו מאוכזבים או שתמצאו את עצמכם תקועים עם עיכובים. אל תתנו למישהו לקחת את הקרדיט על עבודה שעשיתם. אם תנסו לתמרן מצבים רגשיים תמצאו את עצמכם לבד. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

הכריזמה שלכם תמשוך ללא ספק תשומת לב רבה. תיזהרו כשאתם מתמודדים עם עמיתים לעבודה. נסיעות עבור עסקים לא רק יביאו לכם מידע בעל ערך, אלא גם רווחים. הזדמנויות רומנטיות ניכרות אם תהיו מעורבים בקבוצות גדולות או ארגונים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Capricorn.png

אל תתרצו! שימו את המאמצים שלכם אל תוך העבודה שלכם במקום החיים הרגשיים שלכם. זה זמן טוב לבצע שינויים יצירתיים במקום המגורים שלכם. נסו להיות כנים כאשר אתם מתמודדים עם בן/בת הזוג שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Aquarius.png

אתם מסוגלים לעשות רווחים גדולים אם תתכננו את הצעדים שלכם בזהירות. אל תשתמשו בסחיטה רגשית על מישהו שאתם אוהבים. בקשו עזרה מבני משפחה ותוכלו להשלים פרויקטים מהר יותר. השבוע זה זמן טוב לטיולים עם חברים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Pisces.png

הגישה הדרמטית שלכם לחיים עלולה להרחיק מכם אנשים. יהיו לכם הזדמנויות ליחסים חדשים ומרגשים אם תצאו יותר. אתם יכולים להרוויח הרבה אם תציגו את הרעיונות שלכם מול האנשים הנכונים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.