ההורוסקופ השבועי - 04.05.19 - 28.04.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 04.05.19 - 28.04.19

Aries.png

השבוע תהיה לכם תובנה גדולה. בידור והנאה עלולים לעלות לכם יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם. השבוע נסו להשקיע את המאמצים שלכם להשגת המטרות שלכם. אל תבזבזו יותר מדי כסף כדי להרשים אחרים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Taurus.png

שימו לב להרגלי ההוצאות שלכם. אתם עלולים להיות חסרי סבלנות השבוע עם בני גילכם או קרובי משפחה. בני משפחה עשויים לרצות אתכם בבית, כאשר הלב שלכם אומר לכם לבלות יותר זמן מחוץ לבית. הקשיבו ללבכם ולרצונות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Gemini.png

במוקדם או במאוחר מערכת היחסים שלכם תגמר אם לא תגשרו על הפערים בניכם. ישנם עיכובים ניכרים במטרות שחשבתם שכבר תשיגו. נסו לא לתת לזה לעצור את ההתקדמות שלכם. השבוע יחולו כמה שינויים אישיים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Cancer.png

תוכלו לסיים פרויקטים מוקדם, דבר שיביא לכם שבחים מממונים עליכם. זמן הוא כסף וכדאי להיות מוכנים לפעול כדי להגיע לפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם. נסו לא להשאיל או ללוות כסף השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Leo.png

מצאו מקום שקט שבו תוכלו לעבוד בחריצות ולהתמיד במטרות שלכם. התקשרו לחברים אם אתם צריכים עזרה. אתם צריכים קצת התרגשות בחיים, ופגישות עם אנשים חדשים ביעדים אקזוטיים בהחלט יכולים לספק זאת. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Virgo.png

נסו השבוע לספק את הצרכים שלכם ולא רק את של הסביבה. תרומתכם הייחודית למקום העבודה תשפר את המוניטין שלכם. התאהבויות רומנטיות פתאומיות לא יימשכו. השבוע תמשכו למקומות שאינם בהכרח טובים ומיטיבים אתכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Libra.png

השבוע לא כדאי ללוות או להלוות כסף או חפצים לחברים או קרובי משפחה. תסתכלו על עצמכם באמת והתכוננו לבצע את השינויים שאתם כבר שוקלים. קחו את הזמן כדי להעריך מחדש את המניעים שלכם לגבי חברויות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Scorpio.png

השבוע תמשכו לקבוצות שאינן נוחות לכם. כדאי להימנע מלהיות מעורבים בבעיות אישיות של עמיתים לעבודה. זהו זמן נהדר לצאת וליהנות מערב מבדר עם חברים או אוהבים. אל תאפשרו לממונים עליכם לנצל אתכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Sagittarius.png

זה זמן מעולה להמשיך לקדם את המטרות שלכם. עשו כמיטב יכולתכם אבל אל תסכנו את הבריאות שלכם בניסיון לרצות את כולם. נסו לא להיות אגרסיביים מדי או שיפוטיים מידיי כאשר אתם מדברים עם בן/בת הזוג שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Capricorn.png

נסו לא להיכנס לסערה ריגשית כאשר אתם נסערים. זה זמן טוב להתחיל לתכנן את החופשה הבאה שלכם. אל תורידו פרופיל כשאתם בקבוצה, ההפך, השמיעו את קולכם. הטבע הפכפך שלכם עלול לגרום לקנאה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Aquarius.png

נסיעות יהיו מהנות, אך צפוי שזה יעלה לכם הרבה. עמית לעבודה עלול לגרום לבעיות עבורכם. היכולת שלכם לארגן דברים במהרה תהיה מוערכת על ידי החברים שלכם. אתם תרגישו שיש צורך להגן על בן/בת הזוג שלכם השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Pisces.png

התקשורת שלכם תהיה חזקה השבוע, תוכלו לשכנע אחרים בקלות לראות דברים בדרך שלכם. השקעות יתגלו כרווחיות לאחר זמן. היו כנים אם ברצונכם לפתור את הבעיה. נסו שלא להתעצבן ממצבים שאתם לא יכולים לשנות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.