מי הם המזלות הגבריים ומה מאפיין אותם?

ישנם מזלות שמתקבצים יחד ומראים תכונות משותפות, דוגמת אלו עם המאפיינים הגבריים יותר. מי הם המזלות הגבריים ומה מייחד אותם? בואו נראה.

 

fs

 

לא רק שרירים

טלה, תאומים, אריה, מאזניים קשת ודלי – אלו הם מזלות בעלי מכנה משותף בתכונות האופי שלהם. בני מזלות אלה הם אנשים חיוביים ומחצינים דומיננטיות ואנרגיה גברית כללית. המהות שלהן נשענת של אופי מוחצן ואקטיבי, כזה שיוזם תמיד ואוהב לקחת לידיו את המושכות. כיאה לסממנים גבריים, בני מזלות אלה נוטים להיות יותר רכושניים ואוהבי כוחנות לעיתים, עובדה שמציבה אותם ככאלה שיודעים בדיוק מה הם רוצים ואיך הם אמורים להשיג את זה. לפעמים הם יהיו גם מוכנים לשים את עצמם על הכף, מבחינת סיכון כזה או אחר, על מנת לדבוק במטרה ולהצליח להשלים אותה.

 

גוף ונפש עוצמתיים

המזלות הגבריים מתאפיינים לא רק בחוזק פיזי אלא גם בעוצמה נפשית איתנה. הם ידועים ככאלה שיתנהלו באופן מעט אגרסיבי כדי למצב עצמם בראש הטבלה החברתית, וישתמשו באינסטינקטים החדים שלהם וביצירתיות קוגנטיבית מפותחת. ניתן להשוות אותם ליום קיץ חם, כאשר העוצמה היומית שלהם מתרכזת בשעות הבוקר, עם פתיחתו של היום. המזלות הגבריים נוטים להיות חמים וחמומי מוח לעיתים, לכן ירצו תמיד להיות בעלי השליטה ואלו שעומדים מאחורי הנעה של מהלכים.
האלמנטים הכי מזוהים עם מזלות אלו הם אלמנטים של אש ואוויר, אלמנטים שהולמים את האופי העוצמתי והסוחף שלהם. אלו הם אנשים שנונים וחריפים, פעלתנים וכאלה שמשתמשים בכל האמצעים הקיימים לרשותם, וגם המחפשים אמצעים חדשים על מנת לצלוח את המטרה שעומדת מולם.
גם מבחינת פיגמנטציה למזלות הגבריים יש מאפיין יחודי הנשען על הצבע הלבן, זה המשקף אור, ומתקשר לתכונה הטבועה בהם של קפיצה ממקום למקום באופן מהיר וחד, ממש כמו קרן אור מנצנצת ומבריקה.

 

מעוררי מוטיבציה מלידה

מעצם היותם נוכחים בשטח ובעלי אופי יוזם ודומיננטי, המזלות הגבריים הם אשפים בלקיחת הדברים לידיים שלהם באופן מנהיגותי ומעורר מוטיבציה לאחרים סביבם. קל מאוד ללכת אחריהם בתחושת בטחון ואמון שכן הם מחצינים חוזק וידיעה ברורה של איך הדברים צריכים להתנהל. השילוב בין הצורך של בני המזלות הגבריים להישמע בריש גלי ולהיות בראש שרשרת המזון החברתית, לבין העובדה שאנשים בסביבתם נוטים להיסחף אחריהם – הוא שילוב מנצח ומיטיב עבורם.

אך אל תטעו, למרות שאלו הם מזלות בעלי מאפיינים גבריים, לא אומר שהם הנכס הבלעדי של הזכרים המהלכים עלי אדמות. העוצמות הטמונות בהם לא נחסכות גם מהנשים שבנינו☺ וזה גירל פאואר אמיתי!