ההורוסקופ השבועי - 13.04.19 - 07.04.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 13.04.19 - 07.04.19

Aries.png

אומנם נפגעתם בעבר אבל תפגעו שוב אם תשחקו קשים להשגה. נסו לקחת אחריות על דברים שיש לטפל בהם ולוודא שאתם יודעים מה לעשות. זה זמן טוב לנסיעות עבור עסקים או הנאה. נסו להסתכל לתוך פילוסופיות חדשות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Taurus.png

השבוע תרגישו אי ודאות לגבי החיים האישיים שלכם. שינוי גישה עשוי לעזור לכם לפתור בעיות שטרם נפתרו. השתתפו בסמינרים או חוגים שיביאו אתכם במגע עם האנשים הנכונים. אתם יכולים לבצע רכישות מעולות השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Gemini.png

עשו מה שאתם יכולים אבל אל תסכנו את הבריאות שלכם בניסיון לרצות את כולם. ייתכן שיש לכם בעיות אישיות, - אין תזניחו את הבעיות האלה; תתמודדו איתם אחת ולתמיד. בקשו עזרה כדי לסיים פרויקטים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Cancer.png

השבוע נסו להיות פחות רגשניים ויותר הגיוניים. היזהרו לא לצרוך מזונות חריפים מדי או שבעיות בריאותיות עלולות לתקוף אתכם. כדאי לטפל בכל הבעיות הבריאותיות הדחופות. תשקיעו השבוע במשפחה, חברים ופרויקטים אישיים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Leo.png

השבוע יהיה זמן טוב לטפח את מקום המגורים שלכם. אם תשימו את האנרגיה שלכם בלתקשר החוצה תוכלו למנוע עימותים עתידיים. שינויים בעבודה יערערו אתכם. זה זמן טוב לשלוח קורות חיים. השתמשו בראש שלכם ועשו דברים למענכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Virgo.png

אם תעבדו בשיתוף עם מישהו אחר אתם עלול לגלות שהם מנסים לגנוב לכם קרדיט. אתם עלולים למצוא את עצמכם באור הזרקורים מסיבות לא נכונות. רומנטיקה תתפתח באמצעות פעילויות הקשורות לעבודה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Libra.png

אל תאמינו לשמועות מזיקות, וסרבו להתערב ברכילות. השבוע שותפויות יהיו חיוביות, זמן טוב לחתום על חוזים. אתם צריכים לשים לב ולתחזק דיאטה בריאה יותר. הרצון שלכם להתרגשות ולהרפתקה עשוי להיות יקר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Scorpio.png

אהבה עשויה להתפתח עם אדם בעל רקע תרבותי שונה. אל תבטיחו לספק את הסחורה אם אתם לא בטוחים שאתם יכולים לעשות זאת. אתם יכולים ללמוד מידע בעל ערך אם תקשיבו למה אחרים אומרים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Sagittarius.png

השבוע זה זמן טוב להיפגש עם חברים. טפלו בעצמכם על בסיס קבוע, ותנו לרגשות שלכם להתבטא, אחרת הכאב שלכם עשוי לצאת מכלל שליטה. לכו עם הזרם ואל תתנו לאווירה עכורה לקלקל לכם את מצב הרוח. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Capricorn.png

אל תתנהגו בחופשיות רבה מדי עם קולגות שלכם. בצעו את כל המשימות שאתם צריכים לסיים כדי למנוע תחושה לא יציבה. אתם עלולים למצוא את עצמכם משנים את התוכניות שהיו לכם לעיתים תכופות מידיי. חבר קרוב עשוי להגיב בצורה לא פרופורציונלית. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Aquarius.png

מערכות היחסים שלכם יהיו בלתי יציבות השבוע. קחו את הזמן להיות אסרטיביים בקבלת החלטות אישיות. אל תבצעו רכישות גדולות, אלא אם כן בדקתם לפני שאתם יכולים לעמוד בהוצאה. גישה דינמית לשבוע החדש תהיה הדבר הטוב ביותר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Pisces.png

שותפויות עסקיות יתבררו כמשתלמות. היזהרו לא להראות את הכעס כאשר מתמודדים עם הבוס. אתם צריכים לעבוד יותר כדי לקדם את הרעיונות שלכם. נסו לקבל כמה שיותר מידע; אויבים סודיים עלולים להוביל אתכם שולל. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.