ההורוסקופ השבועי - 06.04.19 - 31.03.19

ההורוסקופ המלא לשבוע - 06.04.19 - 31.03.19

Aries.png

המעורבות שלכם בקבוצות תהיה חיובית למפגש עם אנשים חדשים ומרגשים. נסו לצאת יותר ולהכיר אנשים חדשים. אל תבטיחו הבטחות שאינם יכולים לקיים. טיולים קצרים יוכיחו שאתם זקוקים להם יותר ממה שאתם מדמיינים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Taurus.png

אל תאמינו לכל מה שאתם שומעים. השבוע נסו להיות זהירים אף יותר בזמן נסיעות. היזהרו; אתם עלולים לומר דברים שתצטערו עליהם מאוחר יותר, זכרו שהחיים והמוות ביד הלשון. נסו לשמור על פרופיל נמוך השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Gemini.png

אתם תהיו פופולריים; עם זאת, חבריכם עלולים להרגיש חסרי ביטחון. זה זמן טוב לרכוש פריטים שישפרו את המראה שלכם. תכננו את האירועים החברתיים שלכם בזהירות. עודדו את הצעירים במשפחה שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Cancer.png

נסו לבלות עם אלה שיש להם תחומי עניין דומים לשלכם. יהיו לכם רעיונות טובים, אבל הממונים עשויים לנסות לחסום את הניסיונות שלכם ליישם אותם. הקפידו לקבל כמה שיותר מידע לפני שאתם מתחייבים לדבר כלשהוא. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Leo.png

אל תיתנו לבן/בת הזוג שלכם לעצור אתכם מלהשתתף באירוע שחשוב לכם. התמודדו עם בעיות רגשיות כדי למנוע מצבים שעלולים לצאת מכלל שליטה. השתמשו בקסם שלכם כדי לקבל את מה שאתם רוצים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Virgo.png

השבוע זה זמן טוב לבצע שינויים שישפרו את המראה שלכם. הזמן שלכם, ולא המזומן שלכם, יעשה הרבה יותר עבור מערכות היחסים שלכם. השבוע הרגישות שלכם תתבטא ואנשים רבים יבקשו מכם עצות, ענו בחוכמה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Libra.png

למרות שדברים לפעמים נראים מבטיחים, היזהרו מלספר לאנשים סביבכם מה עתיד לקרות. השתמשו בשנינות המהירה שלכם כדי לזכות בנקודות עם חברים. תוכלו לפגוש כמה אנשים מעניינים אם תצאו יותר מאיזור הנוחות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Scorpio.png

השבוע תרגישו כעס כלפי האנשים שאתם חיים איתם, על כך שהם לא משקיעים בטיפול הבית. שותפים רומנטיים חדשים יתפתחו באמצעות מפגשים חברתיים; עם זאת, לא בטוח שתרצו בכך. אל תפחד להראות את האמונות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

חברים או קבוצות שאתם מזוהים איתם יבקשו תרומה שגדולה ממה שאתם באמת יכולים להרשות לעצמכם. ייתכן שתכעיסו את הקולגות שלכם אם אינכם מסיימים משימות בזמן. יכול להיות שיש לכם בעיה עם סדרי העדיפויות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Capricorn.png

זה לא השבוע הכי טוב לבקר קרובי משפחה שמצליחים לעצבן אתכם. אתם תגלו שאתם מאוד פופולריים עם הסובבים אתכם השבוע. אינכם יכולים לעשות הכל בעצמכם - למדו לבקש עזרה כשצריך. הזדמנויות רומנטיות לא יהיו כפי שהן נראות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Aquarius.png

אתם עלולים להרגיש מאוד מבולבלים השבוע. שינויים לא ברורים לגבי חייכם האישיים ניכרים, והלחץ שהם מביאים איתם הוא גדול. עיסוקים יצירתיים יהיו פתח להרגעת הלחץ. חפשו אחרי עסקאות פיננסיות טובות השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Pisces.png

אל תתנו לאנשים שאתם אוהבים לעלות לכם כסף רב או לנצל אתכם. מגבלות עלולות לעצור אתכם אם לא תפעלו לפי הכללים. כדאי להפעיל קשרים על מנת לגרום לרעיונות שלכם לצאת אל הפועל; תפנו אל האנשים שיכולים לתמוך במטרות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.