ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 30.03.19 - 24.03.19

Aries.png

התכוננו לעבודה נוספת אם אתם רוצים לשנות את המצב הכלכלי שלכם. אתם צריכים להיות מוכנים להיכנס לאור הזרקורים אם אתם באמת רוצים לקדם את השאיפות שלכם. תנו לאדם מהעבר שיכנס לחייכם השבוע הזדמנות שנייה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Taurus.png

יכולים להיווצר קשרים חיוביים אם תתערבבו בארגונים חברתיים. טפלו בכל הבעיות הבריאותיות הדחופות שלכם. השתמשו בחוכמה שלכם לטובה השבוע. זהו שבוע נהדר להיפגש עם חברים שלא ראיתם זמן רב. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Gemini.png

הטבע העיקש שלכם יהיה לרעתכם אם תיתנו לאנשים אולטימטומים. נסו לצאת לטיול השבוע. היכולת שלכם לארגן ולקבץ את כולם יחד ישפר את הפופולריות שלכם ויגרום לעניין של בני זוג פוטנציאליים. פעילות ספורטיבית תקל על המתח שאתם מרגישים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Cancer.png

חפשו עזרה מקצועית אם זה יכול יעזור לאחד את המשפחה. הפילוסופיות נוגדות לשלכם יתגלו כשוות לחקור. אתם תהיו מוערכים השבוע על היכולת שאתם מציגים ועל לקיחת אחריות שלכם. מפגש עם חברים חדשים ומרגשים יספק גירוי נפשי. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Leo.png

כשאתם טרודים מנושאים הקשורים לעבודה, גם יום חופש לא יעזור, כדאי לגשת ישירות אל הבעיה. אל תתנו לבן/בת הזוג שלכם לעצבן אתכם; סבלנות היא המפתח. זהו זמן טוב לקבץ את כל המשפחה לאירוע משפחתי מוצלח. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Virgo.png

המזג החם שלכם עלול להרוס את המוניטין שלכם בעבודה. פעילויות חברתיות חדשות יפתחו את העיניים שלכם לדרכים חדשות ואנשים חדשים. הגיע הזמן שתראו את הרגשות האמיתיים שלכם, אם אינכם מסתדרים עם מישהו אין טעם לנסות להסתיר את זה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Libra.png

אתם לא לגמרי כנים עם עצמכם והגיע הזמן לבדוק את המניעים שלכם. כדאי שלא להיכנס לסיטואציות שאינן לטובתכם. אתם עלולים למצוא את עצמכם במערכת יחסים חד צדדית. התקשורת שלכם השבוע תהיה טובה וברורה, נצלו את זה לשוחח עם האנשים הקרובים אליכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Scorpio.png

אם יש דברים בבית שהזנחתם, זה זמן טוב לטפל בהם. אתם תשמחו שעשיתם את זה. אתם יכולים לעשות את החיים קלים יותר עבור חבר קרוב אם רק תהיו זמינים. היכולת שלכם להתמודד עם אנשים יעזור לכם לקבל את התמיכה שאתם צריכים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Sagittarius.png

אם תתעצבנו יותר מידיי זה עלול להוביל למוניטין גרוע וחוסר ביטחון. השבוע יהיה לכם קל להכיר אנשים חדשים. ייתכן שיהיה לכם קשה לחיות עם הגבלות, אך נסו לעשות דברים בצורה הנכונה. מזל טוב יעזור לכם לכסות את החובות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Capricorn.png

חברים מהעבר שלכם עשויים לחזור לחיים שלכם. אתם לא תתקבלו היטב על ידי הממונים עליכם או על ידי בן/בת הזוג שלכם, וודאו שהמסר שלכם תמיד עובר ברור ולא משתמע לשני פנים. הימנעו מחתימה על חוזים חשובים השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Aquarius.png

נסו למצוא דרכים להרוויח מזומנים נוספים. למדו להכין דברים או לעשות בדברים שימוש חוזר במקום לקנות מוכן. מתפתחות הזדמנויות לקידום בעבודה. תאמינו בעצמכם, ואל תתנו לקולגות שלכם לקבל קרדיט על הרעיונות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Pisces.png

הפתעות עלולות לקחת אתכם צעד אחורה, אבל אתם חזקים, ובסופו של דבר הבחירות שלכם יהיו חיוביות. יכולת המנהיגות שלכם תשפר את המוניטין שלכם. אל תסתבכו ברכילויות, זה עלול לפגוע בעמדכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.