ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 23.03.19 - 17.03.19

Aries.png

חברים יהיו זקוקים לתשומת לב נוספת, התמיכה והדאגה שלכם יעזרו. שימו לב להבטחות ריקות מאדם קרוב. מפגש משפחתי יהיה מהנה מאוד עבורכם. נסו להימנע השבוע מרכישות גדולות או השקעות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Taurus.png

היו יצירתיים בחיזורים שלכם. כדאי לכם להשקיע במשמעת שתסייע לכם להשיג את המטרות שלכם. אל תחתמו על חוזים השבוע, זה לא יהיה משתלם לכם כמו שאתם חושבים. הזדמנויות עשויות לעלות כסף רב. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Gemini.png

המזל אתכם השבוע. יהיה לכם קשה לרצות את הממונים עליכם או את בני הזוג שלכם. מחלוקת עם מישהו קרוב תטריד אתכם במיוחד. תאונות קטנות עשויות להתרחש אם לא תתרכזו במה שאתם עושים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Cancer.png

יתכן שתיתקלו בבעיות כספים, הכנסה נוספת תפתור את הבעיה הזאת. הגישה הרגשית שלכם ביחס למעמדכם בחברה עשויה להיות בלתי מציאותית. השבוע נסו להיעזר בחברים, התמיכה שלכם תוכל לעזור לכם מאוד. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Leo.png

נסו למצוא פשרות בזוגיות על מנת לא לאבד אותה. התאהבות רומנטית מהעבר שלכם עשויה להופיע  אם תצאו לבלות השבוע. זה זמן טוב להשקיע בבית, ולסיים מטלות שהזנחתם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Virgo.png

חברויות יכולות להסתיים במהירות אם תרגישו מאוכזבים מהן. אל תיתנו לבריאותכם לסבול בגלל דאגה. דברו עם מישהו שאתם בוטחים בו ותורידו דברים מהלב. נסו לא לדון בעניינים חשובים עם עמיתים לעבודה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Libra.png

ודאו שאתה לוקחים זמן לבלות עם אלה שאתם אוהבים. נסו למצוא דרכים להירגע, על מנת לא להרגיש לחוצים כל הזמן. אתם צריכים להרגיש חופש לבוא וללכת כמו שאתם רוצים על מנת להשיג אושר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Scorpio.png

אנשים עשויים להוכיח כי הם לא ראויים לחיבה שלכם. נסה לא לבזבז יותר מדי על בידור ומותרות. בקרו אצל חברים או קרובים שאתם רואים לעתים רחוקות. זה זמן טוב לבצע שינויים שיהפכו את מקום המגורים שלכם לבית אמיתי. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

השבוע תגלו שמערכת יחסים שהשקעתם בה היא חד צדדית. מערכות יחסים לא היו הכי טובות בשבילכם בזמן האחרון אבל זה עתיד להשתנות. השבוע תגלו כי פרויקטים לא גמורים בבית יהיו מספקים ביותר אם תסיימו אותם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Capricorn.png

אתם צריכים קצת מנוחה. תעמיקו קצת יותר אם אתם באמת רוצים לדעת מה אנשים חושבים עליכם. תאונות מינוריות עלולות לקרות אם תקחו סיכונים. אינטראקציות עם לקוחות יהיו חד צדדיות, כדאי שלא לחשוב על זה יותר מידיי. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Aquarius.png

הזמינו חברים אליכם יותר מאשר לבזבז כסף על יציאות יקרות. אהבה יכולה להתפתח גם עם אנשים בעל רקע תרבותי שונה. בעיות עם הבוס שלכם עלולת להוביל לאבטלה. אתם תהיו רגישים מדי השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Pisces.png

תוכלו להירגע וליהנות ממה שהשגתם לאחר שתשלימו את המשימה. כדאי להיות תומכים כדי למנוע עימותים. המצב הרגשי שלכם עלול להשאיר אתכם פגיעים ומבולבלים, נסו למצוא חבר טוב לפרוק אצלו את מה שעובר עליכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.