ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 16.03.19 - 10.03.19

Aries.png

אתם רק תרוויחו אם תתייעצו עם אנשים לפני החלטות חשובות. אל תאפשרו להאנשים להאיץ בכם. השבוע התרכזו בעבודה או בצעו משימות שדחיתם תקופה ארוכה. השתמשו ברעיונות שלכם ועשו דברים בעצמכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Taurus.png

שמרו על עצמכם מפני הצטננות. שימו לב למניעים ויושר של האנשים שאתם פוגשים. אם אינכם יכולים לבטוח במישהו, שאלו את עצמכם למה. תשישות בשילוב עם לחץ עלול לגרום לבעיות בריאותיות קלות, דאגו לעצמכם היטב. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Gemini.png

זה זמן טוב ליצור קשרים אישיים עם חברים לעבודה. אתם עלולים למצוא את עצמכם עייפים רגשית אם תתערבו בבעיות של אנשים אחרים. התאהבויות רומנטיות פתאומיות לא יימשכו. זה הזמן לטפל בדברים שהזנחתם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Cancer.png

הקסם היוצא דופן שלכם והכישרון שלכם ימשוך אנשים אליכם השבוע. מבקרים בלתי צפויים יהיו הפתעה מבורכת. תסכולים ומגבלות עלולים לגרום חרדה השבוע. אתם עלולים להיתקל בהפסד כספי אם לא תשפטו דברים נכון. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Leo.png

אם תקחו על עצמכם נטל כלכלי גדול מידיי, זה עשוי לפגוע לכם בבריאות. הזדמנויות לרומנטיקה יפרחו בטיולים, גם קצרים. כדי להגשים את החלומות שלכם, אתם צריכים להקדיש זמן לעצמכם ולחשוב היטב לפני שאתם פועלים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Virgo.png

אל תנסו לעקם את האמת כך שדברים יישמעו מפתים יותר. אתם יכולים להרוויח כסף נוסף דרך המאמצים היצירתיים שלכם. יש עליכם עומס רב בתקופה הזאת - זה הזמן לבדוק את סדרי העדיפויות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Libra.png

בלו עם אנשים שהם השראה עבורכם. אירועים חברתיים שיערכו בביתכם יהיו הצלחה אדירה. אתם עלולים להרגיש נסערים רגשית השבוע, נסו לסיים משימות חשובות ולהקדיש את יתר הזמן לעצמכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Scorpio.png

אל תדחפו את דעותיכם על אחרים השבוע. נסו לבלות יותר זמן עם חברים וקרובים. הימנעו מוויכוחים עם בן / בת הזוג שלכם. שינוי מגורים עשוי להיות נחוץ כדי לקבל עבודה טובה יותר, זה זמן מצוין לבדוק את האופציות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Sagittarius.png

יש לכם הזדמנויות השבוע לרווחים פיננסיים באמצעות השקעות ומשחקי מזל סביר. הזדמנות לנסיעה או טיול צריכה להיות הבחירה הראשונה שלכם. נסו להתמודד עם דברים במהירות ולא להתעכב על חרטות העבר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Capricorn.png

אל תתנו את הלב שלכם בקלות רבה מדי. למרות הניסיון להספיק את הכל, יהיו משימות בבית שלא תספיקו לסיים. בעיות עם הנשים במשפחה שלכם עשויות לשחק על הרגשות שלכם. הבטחות לא מציאותיות רק יגרמו לכם צרות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Aquarius.png

אתם עשויים לגלות שהבוס שלכם לא מאוד מרוצה מהעבודה שלכם בזמן האחרון. שינויים פתאומיים של הרגשות שלכם עלולים לגרום לשיבושים בשגרה. כדאי לדבר על הבעיות שלכם אם אתם באמת רוצים לתקן אותם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Pisces.png

השבוע זה זמן מצוין לנסיעות. מערכות היחסים האישיות שלכם יהיו יציבות. הגישה הייחודית שלכם לחיים תגרום לאנשים סביבכם למצוא בכם עיניין. נסו לבלות כמה שיותר עם חברים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.