ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 09.03.19 - 03.03.19

Aries.png

זה זמן טוב לחשוב על הכנסות נוספות, אולי כעובדים עצמאיים. השבוע יהיה לכם הרבה מזל - תשתמשו בזה לטובתכם. נסו לכלול חברים ובני משפחה בתכניות שלכם השבוע. ריבים עם בני הזוג לא יפתרו מעצמם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Taurus.png

כל תרומה שתוכלו לתת לארגונים ישפרו את המוניטין שלכם ויביאו לכם הצעות. מבקרים בלתי צפויים יגיעו השבוע. היו מוכנים לעשות את המטלות שלכם מוקדם. פעילות חברתית צריכה להיות על סדר היום שלכם השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Gemini.png

בעיות בריאותיות עלולות להסתבך אם לא תטפלו בהם מיד. מישהו בחייכם חווה משבר, ייתכן שלא תוכלו לעזור, אבל התמיכה שלכם תהיה חיובית. אל תדחפו את דעותיכם על אחרים, הם לא יקבלו זאת בהבנה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Cancer.png

זה זמן טוב לשדרג את סידור המגורים שלכם. בני משפחה מבוגרים עלולים לנסות לבוא דרישות שאי אפשר לטפל בהן. נסו לא להיות רגשיים מידיי כשאתם מתמודדים עם בני הזוג שלכם. אתם יכולים להתחמק מהבעיות בעזרת כיף וחיבה, אבל לא לאורך זמן. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Leo.png

השתמשו בכישרונות שלכם על מנת להשתלב ולהתקדם בעבודה. הירשמו לקורסים שיעזרו לכם להבין את עצמכם טוב יותר. תהיה לכם נטייה להגזים השבוע וזה עלול להוביל לעימותים עם חבריכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Virgo.png

אתם עלולים להתפתות להוציא הרבה כסף על פריטים מיותרים - נסו להיות עם היד על הדופק. עצבנות תוביל לריבים אם לא תדעו להקשיב. חוסר ודאות עדיין שורר - בקשו תמיכה מהאנשים שאתם מרגישים איתם בנוח. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Libra.png

אירועים חברתיים עשויים להוביל להרפתקה רומנטית. החיים האישיים שלכם יהיו תחת זכוכית מגדלת, אתם יכולים למנוע את זה אם רק תדברו בפתיחות ובכנות. סביר שתקבלו מידע כוזב אם תקשיבו רק לדיבורי סרק ורכילויות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Scorpio.png

היזהרו שלא להימנע מלקיחת אחריות. השבוע תהיו טובים במניעת עימותים. אל תמעיטו בערך של הידע שהשגתם דרך חוויות החיים שלכם. השבוע נסו להזמין אליכם חברים יותר, ולצאת ולבזבז בחוץ פחות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

השבוע תהיו במצב רוח מרוגש, וזה יורגש בסביבתכם. ההנאה הגדולה ביותר תבוא דרך פעילויות חברתיות וטיולים. יהיו לכם בעיות עם עמיתים לעבודה אם תהיו פרפקציוניסטיים מידיי ולא תדעו להתפשר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Capricorn.png

העמיתים שלכם בעבודה עלולים להיות קצת עצבניים השבוע. התאהבות רומנטית מהעבר שלכם עשויה להופיע שוב אם תצאו למקומות מגוונים. הימנעו מאירועים שיביאו אתכם במגע עם אלה שאתם מוצאים את זה קשה להסתדר איתם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Aquarius.png

נסו להאט את הקצב השבוע. קרוב משפחה עשוי להזדקק לעזרה שלכם. אתם יכולים למנוע בעיות עתידיות אם תצמדו לעבודה שלכם ותסרבו להתערב ברכילויות או פטפוטי סרק. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Pisces.png

אל תתערבו בכביסה המלוכלכת של מישהו אחר. בעיות עם הבוס שלכם יכולות להוביל לאבטלה - נסו להתפשר ולהתגמש. אל תהססו להשמיע את דעתכם בקבוצה; עם זאת, יש מחשבות שכדאי לשמור לעצמכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.