ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 02.03.19 - 24.02.19

Aries.png

קחו חלק בוויכוחים מעוררים שיאפשרו לכם להפגין את האינטליגנציה שלכם. כדאי לא להוציא את יותר מידיי כסף השבוע על מותרות. אתם צריכים ליהנות מחברתם של אלה שנהנים מאותם דברים כמוכם, זה ישפר את מצב הרוח שלכם משמעותית השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Taurus.png

לפעמים כדאי לקחת צעד אחורה מאנשים שאוהבים כדי לשמור על הקשר. השבוע תהיו מעט נסערים בעבודה. הנטייה שלכם לדרמה עשוייה להיות קצת יותר מידיי עבור אנשים מסוימים בחיים שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Gemini.png

העדר כספים יכול להוסיף מתח לחיים שלכם - אולי כדאי לשקול הכנסה נוספת. אל תהיו מהירים מדי לשפוט את יקיריכם. קחו בחשבון הפסדים אם אתם לוקחים סיכון על אנשים חסרי ודאות, לפעמים כדאי לוותר מלהפסיד. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Cancer.png

נסו למצוא דרכים יצירתיות וזולות להוצאת האנרגיה שיש לכם בסוף כל יום. אם תעשו קניות בגדים השבוע, תמצאו מציאות טובות עבורכם. אתם יכולים להשקיע זמן נוסף ולעבוד על פרויקטים שיאפשרו לכם להתקדם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Leo.png

אתם יכולים לבצע שינויים אישיים אשר ישפרו את המראה שלכם ולהביא לכם פופולריות רבה יותר. הגיע הזמן לבצע שינויים מקצועיים. אל תפחדו לעשות צעד אם אתם לא מרוצים מהמצב הרגשי שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Virgo.png

הצורך שלכם לברוח יכול להוביל אתכם לתוך חוב גדול יותר. שוחחו עם בן משפחה מבוגר אם אתם תוהים מה לעשות. אתם צריכים לקחת הפסקה לפעמים גם מהאנשים שאתם אוהבים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Libra.png

זהו זמן מצוין להשקעות. אתם יכולים להתקדם בשוק העבודה אם תשקיעו זמן ומאמץ לחפש את העבודה שאתם באמת נהנים ממנה. גם אם אתם עסוקים השבוע, נסו לתזמן קצת זמן לבילוי עם יקיריכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Scorpio.png

הבטחות ריקות וחוסר במזומן עלולים לעכב את התוכניות שלכם. אתם יכולים למנוע בעיות על ידי היצמדות לעבודה שלכם במקום להתעסק ברכילות או פטפוטי סרק. אל תהססו להשמיע את דעתכם בפגישות עבודה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Sagittarius.png

כוונו את האנרגיה שלכם בתבונה. רומנטיקה עשויה להיות טובה יותר ממה שאי פעם חשבתם. הבטחות לא מציאותיות רק יגרמו לכם צרות. הקסם האישי שלכם ימשוך אליכם אנשים רבים השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Capricorn.png

אל תאשימו אחרים בטעויות שלכם. הקסם האישי והרגיש שלכם ילכוד את הלב של כל מי שאתם נמשכים אליו. ממשו את הכשרונות שלכם והציגו את הרעיונות שלכם בקבוצות שאתם יכולים לתרום להן. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Aquarius.png

אל תפחדו לדבר ולהגן על אחרים. נסו להיות יותר קלילים השבוע ופחות רציניים.זהו זמן מעולה לשפץ את הבית, זה ישתלם לכם מאוד בהמשך. הזדמנויות לנסיעות יפתחו דרך מקום העבודה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Pisces.png

השבוע תתקשו לשמור על סודות. זהו שבוע טוב לרומנטיקה. הפסדים כספיים עשויים להיות סבירים אם תלוו כסף. אתם יכולים להשלים כל פרויקט ביעילות, במיוחד אם אתם מתאמצים יותר מבדרך כלל. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.