מה החלק הסקסי ביותר בגופך על פי המזל בו נולדת

מזלות אסטרולוגיים לא מעידים רק למה עלינו לצפות מבחינת התנהלות יומית, חודשית ושנתית. הם גם מציגים את הגוף שלנו בצורה יחודית וחושנית הנותנת דגש על חלקי גוף עוצמתיים שלנו. רוצים לגלות מה שלכם?

 

גדי\

איבר כפול, משמעותי ומאוד פעיל – זהו האיבר הכי בולט אצל הגדיים וניתן לייפות אותו באמצעות תכשיטים למיניהם. יודעים כבר למה אנו מתכוונים? ידיים ענוגות לנשים ונוכחות בשטח לגברים.

דלי

נשות הדלי מתברכות בדרך כלל בבטן שטוחה וסקסית. אך אל תתנו לזה להיות תירוץ לחוסר פעילות גופנית, כי על מנת לשמור על זה ולהנות ממנה לאורך זמן, צריך לתת עבודה!

דגים

שימו את הקשקשים בצד, האיבר הכי סקסי בגוף הדגים הוא הצוואר שלהם. ארוך, פועם וממגנט נשיקות, קשה לעמוד מנגד למראה המושך של החיבור הזה בין הראש הקריאיטיבי שלהם לבין שאר הגוף.

טלה

לטלאים יש אופן הליכה מאוד ייחודי. אנשים  שמים לב תמיד לצורה בה הם מתהלכים בניהם. כפות הרגליים שלהם הן האיבר המוצלח ביותר שלהם, ומומלץ להם להציג אותם לראווה בכל הזדמנות.

שור

השוורים מבנינו ניחנו בשיער שופע ונהדר. החצינו אותו ברוב גאווה. ולנשים מבניכן – אל תשכחו שגברים לא עומדים בפני מחלפות שמתגלגלות במורד העורף שלכן.

תאומים

לא כדי ליצור אירוניה או משהו בסגנון, אבל האיבר הכי בולט אצל החבר'ה התאומים הוא החזה. כן כן, איבר כפול בעל עוצמה כפולה!

סרטן

לא צבתות ולא שריון, האיבר הכי סקסי אצל הסרטנים הוא השפתיים החושניות שלהם. השתמשו בהן בתבונה ובעדנה.

אריה

אריות מקבלים את הכוח שלהם מהמבט החודרני של העיניים המהפנטות שלהם. אם אתם רוצים לפתות מישהו שילך אחריכם שבוי, מספיק לתת בו מבט חודר ולעפעף בריסים שלכם כמו כנפי פרפרים.

בתולה

גם מזל זה מאופיין באיבר שמתמקד באזור ארוגני ופרטי, מאוד פרטי, כזה שאחרים מורשים לראות אותו רק אם בעלי הגוף עצמו מרשים להם. תוכלו לנחש מהו האיבר? בואו ונאמר שהוא נמצא מתחת לבטן התחתונה.

מאזניים

בעלי הרגליים הסקסיות ביותר, אלו שיפילו כל גבר, יהיו מושא הקנאה של כל אישה, ויוליכו אתכם במסלול הפיתוי וההצלחה.

עקרב

למרות שיש להם אולי אופי מעט עוקצני, האיבר הכי סקסי אצלם דווקא מתאפיין ברכות עגולה. נכון מאוד, אנחנו מדברים על הישבן הממגנט שלהם שאין אחד שעומד בפניו, נשים וגברים גם יחד.

קשת

זקופי קומה וגאים, הקשתים מאופיינים בקו גב עוצמתי ואיתן. הם מתהלכים בנינו בגאון והמראה הקלאסי של גב ארוך ועדין מייחד אותם מבין כל ההולכים על שתיים.