ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 23.02.19 - 17.02.19

Aries.png

תוכלו לקצור את היתרונות אם תשקיעו כסף בשדרוג המגורים שלכם. תהיו חכמים ונסו להתחבר לכמה שיותר אנשים ככל האפשר, הקשרים יועילו לכם בעתיד. שותפים עשויים לנסות להתווכח אתכם; עם זאת, אתם חייבים לעמוד על שלכם. יום המזל שלכם  השבוע יהיה יום שבת.

Taurus.png

חישבו על המקור לפני שאתם מאמינים למה שאתם שומעים. אתם תתאכזבו אם תשקיעו יותר מידיי מחשבות על קשרים מהעבר. המעורבות שלכם בספורט או בידור תוביל לרומנים חדשים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Gemini.png

השבוע שימו לב לכבישים. הירשמו לסמינרים שיכולים להרחיב את המודעות העסקית שלכם. הבטחות לא מציאותיות רק יגרמו לכם לצרות. החיים האישיים שלכם עוברים מצב של בלבול, אל תדאגו, זה יעבור כבר בשבוע הבא. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Cancer.png

אתם עלולים להיות מבולבלים לגבי חיי האהבה שלכם. בעיות עם בן/בת הזוג יתפתחו אם תדברו עליהם. ייתכן שהתעלמתם או הזמנחתם את בן/בת הזוג בזמן האחרון, נסו לתת לזה דגש השבוע. תשקיעו זמן בכושר גופני. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Leo.png

נסו שלא להוציא יותר מידיי כסף השבוע. אתם עלולים להתפרץ על האנשים הקרובים שלכם בגלל כסף, נסו להזכיר לעצמכם שזהו מצב זמני, ותשקיעו באנשים שבחיים שלכם. אתם עשוי לגלות כי מערכות יחסים לא הולכות כמו שאתם רוצים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Virgo.png

השקעות בנכסים עתידות לקבל תמורה. השבוע תפנקו את עצמכם לשם שינוי. אל תתנו לעמיתים להסיח את דעתכם או לדחוף את העבודה שלהם אליכם. אתם יכולים ללמוד הרבה מאלה שהיו להם חוויות דומות - תקשיבו להם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Libra.png

תחושה של דיכאון עלולה לגרום לכם להרגיש בודדים וחסרי ביטחון. זה זמן טוב לצאת לחופשה קצרה לנפש. אל תחיו את החיים שלכם עבור אחרים. נסו לכלול חברים ואנשים קרוביםאליכם בפעילויות שלכם השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Scorpio.png

סכסוכים על כספים משותפים צפויים להגיע. נסו לכלול את המשפחה בתוכניות על עיצוב מחדש או שיפוץ של מקום המגורים שלכם. שקלו לקחת הפסקה אם אתם לא מצליחים להסתדר עם מישהו/מישהי. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

הנחישות שלכם עלולה לגרום לכם להתייעף כאשר אתם מתמודדים עם אחרים. נסו להצטרף לקבוצות של שיעורי ריקודים או פעילות גופנית אחרת שאתם אוהבים. חישבו על התקציב שלכם לפני ביצוע הזמנה. אתם תהיו מעט רגשיים השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Capricorn.png

אל תמהרו מדי להשמיע את דעתכם. הקשיבו לאחרים בזהירות. זה לא יהיה השבוע הכי טוב לנסות לדחוף את הרעיונות שלכם. תוכלו לעבוד בפירוט רב ולהציג את ההצעה הטובה ביותר, אם כי במועד אחר. הקפידו לעשות דברים שיהפכו אתכם לאנשים טובים יותר, הן פיזית והן נפשית. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Aquarius.png

אתם עלולים לגרום למישהו להיראות רע. שינויים פתאומיים במצב הפיננסי שלכם סבירים מאוד השבוע. תקדישו השבוע זמן עם בן/בת הזוג שלכם, נסו לשלב פעילויות ששניכם יכולים ליהנות מהם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Pisces.png

השקעה באמנות תשלם בטווח הארוך. נסו שלא להתעצבן בעבודה השבוע. ייתכן שתצטרכו להישען על חברים טובים. אל תנסו את מזלכם עם דמויות סמכותיות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.