מהי הקריירה המתאימה עבורכם על פי המזל האסטרולוגי שלכם

אם אתם מחפשים כיוון מקצועי בחיים, כדאי שתקראו על החיבור הנכון לקריירה מבחינת אופק אסטרולוגי, זה יכול לחסוך לכם המון כאב ראש.

גדי

מאוד אמביציוניים וחייבים אתגרים על בסיס יומיומי. הגדיים יעשו הכל כדי להשיג את מטרתם באופן אחראי ונחוש. עושים את עבודתם באופן מדויק ועל הצד הטוב ביותר, ויתאימו מאוד למשרות בתחום הבנקאות, הניהול, המדע והעריכה.

דלי

בעלי אופי אוהב אנשים וכזה הדואג לסביבה. הם ניחנים בתכונות הרפתקנות וסקרנות, לכן יעדיפו משרות לא קונבנציונאליות ואפילו עצמאיות. יהנו מעבודה בתחום המדע, החקלאות, העיצוב, המוזיקה והתעופה.

דגים

קריאיטיביים ומלאי תשוקה, מצוינים בתחומי אמנות, מוזיקה, צילום ריקוד ויצירה. מאוד אינטואיטיביים ומחוברים למסתורי העולם, ובנוסף אנשים חברותיים אוהבי אדם ובעלי חיים. יאהבו עבודה בתחום הרפואה, הפסיכולוגיה, וטרינריה, פיזיותרפיה ואומנות.

טלה

בני מזל זה מאופיינים באופי אנרגטי, נלהב ותחרותי, לכן מקצועות בתחום המכירות למשל יהיו מושלמים עבורם. תמריצים ועמלות הניתנים כבונוס ימנפו אותם להיות הישגיים ומצליחים ביותר.

שור

השוורים מבנינו אוהבים יציבות, לכן עבודה שמבטיחה תנאים טובים ובטחון תעסוקתי תקסום להם. השוורים נחושים, כנים וסבלניים, לכן יפרחו בעבודת צוות. מקצועות בתחום יחסי ציבור, אדריכלות נוף, עריכת דין וחינוך יהיו נהדרים לאופי של בני מזל זה.

תאומים

כדי שתאומים יהיו מאושרים בעבודה הם צריכים גירוי אינטלקטואלי. הם חייבים את האינטרקציה היומיומית עם אנשים, ונהנים מיום עבודה גדוש ובעל התנהלות בקצב מהיר. עבודות אוטומטיות שחוזרות על עצמן לא יטיבו איתם.

סרטן

בני מזל זה ידועים כרגישים ויתאימו נפלא לעבודות הדואגות ומטפחות אחרים. עבודה עם בעלי חיים וילדים יוציאו מהם המון אושר, אך גם משרות ניהוליות יממשו את האופי התומך והכריזמטי שלהם.

אריה

יעדיפו מעמד מקצועי של סטאטוס מנהיגותי, ניהולי ופורץ דרך. האריות הם עצמאיים וחסרי פחד, ולכן יהיו מושלמים לתפקידים כמו מנכ"לים, מדריכים, סוכני נדל"ן, תפקידים ממשלתיים ושיווקיים.

בתולה

פרפקציוניסטים ומאוד קשובים לפרטים הקטנים, מאורגנים ובעלי זכרון מצוין. יפרחו בתפקידים המשלבים מחקר, כתיבה, ניתוח סטטיסטי, הוראה תרגום ועריכה.

מאזניים

בעלי כריזמה רבה, אדיבות ונוכחות. האופי שלהם עושה אותם שגרירים נפלאים ומנהיגי צוותים מעולים. בני מזל זה הם אנשים שאוהבים אנשים, ויהנו מאוד מעבודה חברתית דוגמת, דיפלומטיה, מכירות, משא ומתן והדרכת טיולים.

עקרב

מאוד אינטנסיביים, יכולים להדוף הסחות דעת בצורה מוחלטת ולשמור על ריכוז אדיר. העקרבים חקרניים וסקרניים לגבי תופעות ותמיד ירצו לדעת מה עומד מאחורי דברים, לכן יוכלו להיות בלשים מצוינים, עורכי דין, מדענים ומנתחים מצליחים.

קשת

הקשתים מאוד אתיים, אנרגטיים ופילוסופיים באופיים. ידועים כמקבלי החלטות מעולים ויתאימו למקצועות דוגמת שרי ממשלה, יחסי ציבור, מאמנים ואפילו עבודה עם בעלי חיים. הם מאוד אוהבים את המרחבים הפתוחים ועבודה בצוות.