ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 16.02.19 - 10.02.19

Aries.png

השבוע תהיה ירידה במפגשים עם חברים ללא שום סיבה נראית לעין. אתם צריכים לנסות ולטפל בכל המשימות שהיו בהמתנה. החיים האישיים שלכם עדיין יהיו עם קשיים אם לא תפעלו כדי למנוע את הבעיות בזמן זה. השבוע אתם זקוקים להרבה אהבה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Taurus.png

השבוע תרצו לעשות דברים יצירתיים. תוכלו ללמוד הרבה מאנשים עם רקע תרבותי שונה. אתם עשויים לגלות כי יש משימות שעדיין לא טיפלתם בהן. השבוע כדאי לבצע שינויים בבית כי יהיה נעים לכל הנוגעים בדבר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Gemini.png

תשתדלו להיות דיסקרטיים בנוגע לרגשות שלכם עד שתגלו קצת יותר על האדם שמולכם. כדאי להיכנס לפרויקטים לשיפור עצמי. דונו ביעדים שלכם עם שותפים או עמיתים. פריטי יוקרה יעלו לכם יותר ממה שאתם באמת יכולים להרשות לעצמכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Cancer.png

יכולות השיחה המרתקות שלכם עשויות למשוך חברים חדשים. אתם עלולים לחשוף מידע שלא במתכוון. נסו להיות סובלניים כלפי מצבי הרוח של הסובבים אתכם. השבוע זה זמן טוב להשקיע באיזור האישי שלכם בבית. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Leo.png

אתם צריכים להקדיש זמן ולהתבונן באמת בחוויות העבר שלכם. מישהו בעבודה מנסה לגרום לכם להיראות רע. אל תתנו לאחרים לנצל את הטבע הטוב שלכם. אי הסכמות שהיו תלויות באוויר עומדות להסתיים, ניתן לזרז זאת באמצעות פשרה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Virgo.png

שינויים פתאומיים ברגשות שלכם עלולים לגרום להפרעות בתחום הרומנטי. ייתכן שתתקשו לתקשר כראוי את הרגשות שלכם. כדאי להשקיע מאמצים כדי לפגוש חברים חדשים. המעורבות שלכם בספורט או בידור תוביל לרומנים חדשים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Libra.png

אתם עשויים לגלות כי עמית לעבודה הוא דו פרצופי. יש לכם שתי אפשרויות; להתעקש, או להתפשר. ייתכן שתרצו לצאת לטיול; עם זאת, לפני שתעשו זאת, ודאו שהמכונית במצב תקין. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Scorpio.png

יהיה לכם קל השבוע להכיר אנשים חדשים. ההנאה הגדולה ביותר תבוא דרך פעילויות חברתיות וטיולים. אתם יכולים להתחמק מבעיות על ידי זה שתהיו חביבים, נחמדים ופעילים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Sagittarius.png

נסו להינות מכמה שיותר אירועים חברתיים השבוע. הזהר; אתם עלולים להרגיז מישהו שאתם חיים איתו אם לא תתייעצו איתם. הכעס שלכם עלול להיות בלתי אפשרי להכלה כשאתם נכנסים כועסים לדיונים עם בני משפחה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Capricorn.png

אתם תחוו השבוע נסיבות יוצאות דופן, ותפגשו אנשים יוצאי דופן. שימו לב איך אתם מדברים עם חברים וקרובי משפחה, הם עלולים לקחת דברים בדרך הלא נכונה. השבוע תפגשו מישהו מעניין שתבלו הרבה במחיצתו. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Aquarius.png

פעילות התנדבותית תביאו לכם שבחים. כדאי לשלוח את קורות החיים שלכם השבוע. אל תיתנו לאנשים את הכוח לשנות את מצב הרוח שלכם בכזאת קלות. תוכניות לביצוע שיפורים במראה שלכם עלולים להוביל לשינויים פסיכולוגיים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Pisces.png

השבוע תרגישו צורך לעלות את מצב הרוח שלכם. תהנו מכמה שיותר פעילויות חברתיות השבוע. שינויים פתאומיים בנוגע לחברים עשויים להפתיע אתכם. סיימו את המטלות שלכם מוקדם כדי שתוכלו להמשיך לעשות את הדברים שאתם נהנים לעשות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.