ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 09.02.19 - 03.02.19

Aries.png

נסו להתמקד במחקר ורכישת מידע, זה יהיה בעל ערך בתחום שבחרתם. טיולים פתאומיים עלולים לקחת להפתיע אתכם; נכו לכלול את בן/בת הזוג שלכם. אם תשלימו את המשימות שלכם, תהנו יותר במהלך היום. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Taurus.png

היכולת שלכם להשתלט על המצב תביא לכם פופולריות ומנהיגות. אתם צריכים לשים מאמץ נוסף בעבודה. קידום יכול להיות שלכם אם תהיו אסרטיביים בגישה שלכם. עליכם להיזהר לא לסמוך על כל אחד. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Gemini.png

אתם יכולים להתקדם ולקדם תוכניות שלכם אם תהיו מוכנים לבקש עזרה. תוכניות של התעשרות מהירה לא יצליחו. הרעיונות שלכם ניתנים ליישום אם תשקיעו בהם ותנקטו פעולה. ייתכן שתרצו לבצע שינויים שלא יהיו לטעמכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Cancer.png

תהיו שקולים כאשר אתם מתווכחים עם יקיריכם. תגלו שאם תסיימו פרויקטים לא גמורים בבית, תהיו מסופקים יותר. אל תתווכחו אם אינכם בטוחים לחלוטין שאתם צודקים. תתאימו עצמם לאחרים, אבל לא לפני שאתם עושה את מה שאתם רוצים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Leo.png

השבוע תרגישו צורך לספר למישהו איך אתם מרגישים באמת. צאו לטיול קצר אם אפשר. נסו להיות מעורבים בפעילויות פיזיות שיכולות לאתגר אתכם. זה זמן טוב לטפל במסמכים שהזנחתם או במטלות שלא הושלמו. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Virgo.png

לפעמים לא צריך לטרוח להגיב, כדאי להתרחק. אתם יכולים ליצור חברים חדשים שיכולים להפוך לקשרים אינטימיים אם תצטרפו לסדנאות או תקחו קורסים יצירתיים. בריאותכם עלולה לסבול אם לא תשקיעו מאמץ בטיפול נכון בגוף. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Libra.png

נסיעות וטיולים יובילו אתכם לכיוונים חדשים. לכו אחרי המטרות שלכם ואל תפחדו לבקש עזרה. אנשים עלולים לפרש אתכם לא נכון או לא תהיו זהירים בבחירת מילים. רסנו את הדחף לעשות רכישות גדולות, ובמקום בלו קצת זמן עם חברים טובים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Scorpio.png

תרגישו בנוח לבקש טובות ולקבל עצות מחברים קרובים או קרובי משפחה. קשרים רומנטיים פתאומיים עשויים להיות קצרים. היזהרו כאשר אתם מתמודדים עם קרובי משפחה מבוגרים. הדרך שלכם להשיג אושר היא החופש לעשות מה שאתם רוצים בכל רגע נתון. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Sagittarius.png

אל תהיו ביישניים מדי, קדמו את האינטרסים שלכם. אל תתנו לאנשים שאתם עובדים איתם לקבל קרדיט על הרעיונות שלכם או על על העבודה הקשה שלכם. אתם צריכים להמשיך לעשות את שלכם, ולעבוד על מה שהופך אתכם להיות הכי טובים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Capricorn.png

אל תערבו את עצמכם בבעיות הרגשיות של אלה שאתם עובדים איתם. מישהו שאתם עובדים איתו יכול להיות שמנסה לגרום לכם להיראות רע. דברים זזים מהר מידיי בשגרה שלכם, אתם צריכים לעשות פעילות פיזית לשחרר את המתח שלכם. חפשו דרכים לשפר את עצמכם באמצעות שיפור הרגלי התזונה והשגרה היומית. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Aquarius.png

היזהרו כאשר אתם מתמודדים עם זרים. שימו לב לאיך אתם מדברים לחברים וקרובי משפחה, הם עלולים לקחת דברים בדרך הלא נכונה. התמקדו בבעיות שיש לכם בבית, ולא בבעיות של אחרים. אתם לא צריכים לחכות עד שאתם עם הגב לקיר כדי לומר את האמת. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Pisces.png

קחו זמן להקשיב לחברים ולעזור להם עם פרויקטים שנראים להם בלתי אפשריים. הקפידו לקחת זמן עבור חברים או קרובי משפחה שאתם לא מרבים לראות לעתים קרובות. נסו לצאת יותר מהבית השבוע ולעשות פעילות אנרגטית כלשהיא. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.