מהו החיבור הזוגי המושלם שלכם על פי גלגל המזלות?

מזלות מסוימים נהנים מהרמוניה גדולה יותר כשמחברים בניהם, לכן אם תציצו קצת למטה תוכלו לדעת איזה מזל מתאים לכם באופן הטוב ביותר.

גדי

נמשך למזלות אדמה אחרים, בתולה ושור, למרות ששילוב בין מזלות אלו יכול לגרום לגדיים להיות חסרי מנוחה ולחפש מזלות יותר הרפתקניים. כמו בחיים, הגדיים מאוד הישגיים וכך גם באזור הרומנטי, כאשר הגברים בני מזל זה מאוד טבעיים לגבי סקס ומשיכה פיזית מוגברת.נשות הגדי מאוד יוזמתיות ובעלות בטחון עצמי בנושאי אהבה ויחסים זוגיים.

דלי

מזל דלי מחפש הן חופש והן אהבה, לכן מזלות תאומים ומאזניים יתאימו לו באופן מושלם. מאזניים ידוע ככזה שצריך לרצות אחרים לכן השילוב עם דלי המרדני יכול להניב זוגיות שניזונה אחד מהשני. הגברים בני מזל דלי נמשכים לבלתי צפוי ולספונטני, והנשים מאוד פתוחות בכל הנוגע לזוגיות. הן אינן נשאבות להגדרות שרירותיות לגבי אנשים.

דגים

שילוב בין דגים לבתולה עוזר לבני המזל הנסחף הזה למצוא מעט קרקע מעוגנת שמאזנת אותו, ואילו בני הבתולה מרוויחים ריגושים שמגיעים מבני הדגים. שילוב דגים עם דגים יכול להיות מיזוג מושלם כישות אחת, אך חשוב מאוד ששני בני הזוג יטפחו חיים נפרדים משל עצמם. הגברים הדגיגים נוטים להיות רגשיים ושקטים, והנשים הדגיגות משרות מיסתורין אליו צריך לגשת באופן זהיר וכזה המצריך גמישות.

טלה

מזל טלה מגורה יותר מהמזלות הנשענים על יסוד האש, אריה וקשת לצורך הענין. הטלאים מאופיינים בתשוקה גדולה, תעוזה ולעיתים גם באנוכיות מסויימת. בשילוב עם מזל קשת השניים נהנים ממטרות משותפות, בסיס עליו אפשר לבנות זוגיות נהדרת. הגברים של מזל טלה מאוד נוכחים ותמיד ישאפו למצוא בן/בת זוג שיתאים להם מבחינה פיזית. נשות הטלאים ישאפו למצוא בן/בת זוג שיוציא מהן את הצד הנשי שלהם.

שור

השוורים בנינו תמיד ירצו לחבור מזלות האדמה, גדי ובתולה. מומלץ לגדיים לא לנסות לשלוט בשוורים, והאמת שהדבר מומלץ גם למזל בתולה, שלעיתים נוטה להיות ביקורתי באופן מופגן. בנוגע לשילוב עם מזלות המים, השוורים נוטים להרגיש נוחות מרככת שמוציאה מהם את הצד המתפנק שרוצה חיבה ומגע חם. לעומת זאת, מזלות כמו אריה, עקרב וקשת יוציאו מהשוורים צדדים שנוטים יותר למאבקים בזוגיות.

תאומים

בני מזל תאומים מוצאים עניין משותף עם מזלות האוויר, דוגמת מאזניים ודלי. מזלות האש לצורך העניין, טלה, אריה וקשת מונעים מתאומים להשתעמם, ומבטיחים להם זוגיות ספונטנית ומלאת הפתעות. כיוון שמזל תאומים נשלט על ידי מרקורי, זה גורם להם לרצות תמיד להיות בתנועה ולחפש מידע חדש כל הזמן, במיוחד אם זה קשור בבן זוג קיים או פוטנציאלי.

 

סרטן

מזל סרטן מרגיש שמזלות המים, דוגמת עקרב ודגים, מבינים אותו הכי טוב. הגברים בני מזל סרטן מתאפיינים ברגישות וצריכים בני זוג שיכולים לטפח ולתמוך בהם רגשית. נשים בנות מזל סרטן מתאפיינות בביישנות, ויתכן שיקח זמן להכיר אותן בהתחלה.

אריה

מזל אריה מתאפיין בתכונות חתוליות, כמו הרצון להתפנק ולהתכרבל. כשהם חשים השראה הם מיד מוציאים אותה לפועל, וכאשר הם רוצים להתאהב הם ישר מחפשים מזלות אש אחרים כמו טלה וקשת, כדי לחבור איתם. חיבור בין אריות לדלי לצורך העניין הוא נהדר והגיוני, ופותח את הדלת לקשר יציב וארוך טווח.

בתולה

מזל זה מאופיין בלקיחת החיים בקצב יומיומי מתון, לכן מזלות אדמה כמו גדי ושור יתאימו לבתולה במיוחד. שילוב בין בתולה לסרטן יכול להיות קצת דאגני מבחינה זוגית כיוון ששניהם נוטים לכך, ואילו חיבור עם דגים יכול להיות עבורם מאוד סוחף ואמוציונאלי.

מאזניים

מאזניים ירצה לחבור למזלות כמו תאומים וקשת. המאזניים מבנינו מעריכים אומנות, אינטלקט, תחושת צדק ואיזון פנימי, לכן אם יכנסו לקשר עם טלה, גדי או סרטן, יתכן שהזוגיות תתנהל עם מאבקים ואתגרים זוגיים יחסית רבים. הגברים בני המאזניים מאוד נאמנים ונשות המאזניים מאוד רומנטיות ואלגנטיות.

עקרב

מתחבר בקלות עם מזלות מים אחרים כמו דגים וסרטן. על מנת שעקרב יוכל להרגיש את האהבה בעוצמתה הגבוהה ביותר, הוא חייב לחוש בטחון והכלה בקשר. אלו, יגרמו לו להתאהבות מוגברת. שילוב בין עקרב לשור הוא שילוב אידאלי, ואילו שילוב בין עקרב לעקרב יכול ליצור מאבקים, שלרוב יסתיימו בחדר המיטות.

קשת

בני הקשת נמצאים תמיד בחיפוש נפשי אחר משהו להתמקד בו, והם מוצאים אהבה וחברות כמעט בכל מקום אליו הולכים. הקשתים נמשכים לניצוץ של מזלות האש, אריה וטלה, כאשר שילוב בין קשת ותאומים יהיה נהדר כהרפתקה של התאהבות וחברות נדירה. שילוב בין קשת למזלות האדמה, גדי, בתולה ושור יחולל הבנה משותפת בין בני הזוג גם ללא הצורך בלדבר על דברים בקול.