ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 02.02.19 - 27.01.19

Aries.png

הקסם והנדיבות שלכם יביאו חברים חדשים והזדמנויות רומנטיות. נסו להאט את הקצב ביום יום. יפוצה מכם לשלם יותר מהצפוי עבור בידור או רכישות אחרות. מבקרים יגיעו באופן בלתי צפוי וכתוצאה מזה עשוי להיות מעט מתח בבית. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Taurus.png

הטבע האגרסיבי שלכם ימשוך מישהו שהייתם להוטים לפגוש. זה זמן מצוין לעשות סדר בבית. אתם חייבים ללכת אחר הרצונות שלכם והחלומות שלכם. יתכן ויהיו קשיים לא צפויים בדרך, אבל תוכלו להתמודד איתם בתושייה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Gemini.png

הטבע המשכנע שלכם יתפוס את ליבו של מישהו ששמתם עליו עין. אלימות מילולית עלולה להוביל לריבים; אל תצהירו על דברים שאתם עלולים להתחרט עליהם מאוחר יותר. אל תשכחו כי התקציב שלכם מוגבל עכשיו. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Cancer.png

בעיות אישיות עשוי להיות תלויות מעל הראש שלכם אבל כדאי שלא להתעמת עם המצב. כדאי לא ללוות או להלוות כסף או חפצים לחברים או קרובי משפחה אם אתם רוצים להימנע מבעיות. זהו לא זמן טוב לנסיעות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Leo.png

פרויקטים חדשים עשויים להוביל אתכם למבוי סתום. נסו לרסן את הרגליכם הרעים. תמשיכו עם החיים שלכם והמטרות שלכם, ונסו שלא לבזבז הרבה מעל ליכולת שלכם על בידור והנאות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Virgo.png

שינויים בבית עלולים לקרות במהירות. תסתכלו מקרוב על מסמכים לפני שאתם חותמים עליהם. אתם עלולים להיות מבולבלים לגבי חיי האהבה שלכם. אל תתנו לאנשים עם תוכניות עסקיות לשכנע אתכם לתוך עסקה פיננסית כי היא לא צפויה להצליח. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Libra.png

השבוע תוכלו לקצור את הפירות מהחלטות עבר שלכם. עסקים שנערכו בעבודה ימשיכו בצורה חלקה. קבלה היא המפתח לאושר שלכם. השבוע תתרכזו בשיפור הבית. שינויים קטנים יעשו את כל ההבדל. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Scorpio.png

ייתכן שתרצו לבצע שינויים שיהפכו את הבית שלכם להרבה יותר חם ובייתי. אהובים עלולים לא להיות כנים השבוע ולהאשים אתכם בכל. אתם צריך לשמור על השלום ויתכן ותצטרכו להתפשר על מנת להשיג זאת. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Sagittarius.png

אתם תבלו זמן רב עם אנשים שאתם אוהבים. יש לכם יותר אנרגיה משאר האנשים שסביבכם. פרויקטים לשיפור עצמי יהיו התוצאה. כדאי שלא להתלונן לחברים על בעיות בזוגיות, או שעלול להיות קשה לתקן את מערכת היחסים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Capricorn.png

נסו שלא לקחת דברים כל כך ברצינות. מצאו דרכים להרוויח מזומנים נוספים כהשלמת הכנסה. לימדו להכין דברים או לעשות בהם שימוש חוזר במקום לקנות חדש. הקפידו שלא לחשוף מידע פרטי לאנשים הלא נכונים. שינויים בבית עשויים להיות מעט מדאיגים בהתחלה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Aquarius.png

אתם אלה שיצטרכו לטפל בכל המגבלות הכספיות שלכם. אתם יכולים להרוויח כסף נוסף על ידי השלמת הכנסה. חברים שלכם עלולים להיות לא יציבים השבוע אם לא תיתן להם מספיק תשומת לב. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Pisces.png

קשיים עם בן/בת הזוג עלולים להוביל ניכור. שינויים בסביבת הבית עלולים לגרום לחיכוך. כדאי לא להכנע לכעסים השבוע - השתמשו בגישה אינטלקטואלית כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.