ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 26.01.19 - 20.01.19

Aries.png

אל תתנו לקרובי משפחה לעמוד בדרך של התוכניות האישיות שלכם. השבוע כדאי להתכרבל עם ספר טוב או לנסוע לטייל במדינה. העניין שלכם לעזור לאחרים עשוי להחזיר אתכם ללימודים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Taurus.png

חשבו על פתיחת עסק קטן. ויכוחים יתלקחו אם תקחו את המילים באופן ריגשי מידיי. חשוב לנקוט אמצעי זהירות ולא לקחת סיכונים מיותרים בנושאי כספים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Gemini.png

ספקות עשויים להקיף אתכם בהקשר לחברים וקרובי משפחה. אתם יכולים להכיר חברים חדשים או בני זוג פוטנציאליים אם תצאו יותר ותתערבבו חברתית. זיכרו שתמיד עדיף מוקדם מאשר מאוחר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Cancer.png

היזהרו לא לפגוע ברגשות של מישהו. ייתכן שיהיו לכם קשיים עם מישהו שקרוב אליכם. אתם עלולים להתפוצץ אם לא תחלקו את עומס העבודה שלכם עם עוד אנשים. הרגישות שלכם כלפי אלה שאתם אוהבים יהיה מה שילכוד את ליבם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Leo.png

מערכות יחסים יהיו קשות לטיפול השבוע. העדר כספים עשוי להוסיף מתח למצב שלכם. נסו להירשם לקורסים או להצטרף למועדוני כושר, זאת דרך מצוינת ובריאה עבורכם להפיג את המתח. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Virgo.png

שימו את האנרגיה שלכם לתוך שיפור עצמי ותוכניות שמבטיחות לעשות את חייכם טובים יותר. אתם עלולים למצוא את בן/בת הזוג שלכם קצת מוטרדים השבוע. זה זמן טוב לצאת ולהתערבב עם אנשים אחרים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Libra.png

מפגשים רומנטיים פתאומיים הם סבירים למדי, אבל שיקול דעת יהיה חובה. אל תיתנו את הלב שלכם בקלות רבה מדי. אולי מישהו מנסה לנצל אתכם. אתם תהיו ממש טובים במניעת עימותים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Scorpio.png

אין תתלוננו לחברים על בן/בת הזוג שלכם, כדאי לשים את האנרגיה בלנסות ולתקן את מערכת היחסים שלכם. אתם צריכים לאתגר את עצמכם יותר. אתם צריכים לרצות להרגיש טוב עם עצמכם ועם המטרות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Sagittarius.png

יהיה לכם פיצוץ במערכות היחסים השבוע אם לא תדעו לבקש עזרה כשאתם צריכים. אתם לא יכולים לעשות הכל בעצמכם. נסו לעשות יותר מהדברים שאתם נהנים לעשות במקום ללכת עם הזרם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Capricorn.png

הזדמנויות לטיולים ושיחות נפש ניכרות השבוע. אתם תהיו במצב רוח לתחרות, והיכולת שלכם להוביל קבוצה יביא לכם פופולריות. כדאי להירשם לקורסים שיתנו לכם מיומנויות נוספות. אנשים מסוימים יוכיחו שהם לא ראויים לאהבה שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Aquarius.png

אתם יכולים לבקש טובות אבל אל תקחו אותם כמובן מאליו. שותפויות עשויות להיות בשפע. השבוע זה זמן טוב לטפל בסידורים ודברים שהזנחתם. תסמכו על מי שמתנהג בשלוות נפש לידכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Pisces.png

היכולת שלכם לחוש מידע סודי יוביל אתכם למידע על עסקה פיננסית מדהימה. בדקו את המסמכים האישיים שלכם וודאו שאין משהו שהזנחתם. יהיו לכם הרבה מבקרים השבוע, שימו לב מי חבריכם האמיתיים ומי לא. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.