ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 12.01.19 - 06.01.19

Aries.png

אתם יכולים לחסוך כסף אם תהיו זהירים ולא תיתנו לו לטפטף דרך האצבעות שלכם. השבוע בלו קצת עם עצמכם. הבוס שלכם עשוי לדחוף אתכם יותר השבוע. הישארו רגועים והתמקדו בדברים שיעזרו לכם להבין את המצב טוב יותר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Taurus.png

מעורבות במועדוני כושר יתרום ליצירת קשרים רומנטיים. הרומנטיקה יכולה גם להתפתח באמצעות פעילויות הקשורות לעבודה. הקפידו לא לשרוף גשרים. אל תתערבו בבעיות של אנשים אחרים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Gemini.png

כדאי להתפשר אם צריך כדי למנוע קרבות מילוליים. אין להזניח בעיות; כדאי להתמודד איתן אחת ולתמיד, ולאחר מכן לעבור למשימות מהנות יותר. ההתלהבות הגבוהה שלכם תעורר כל אחד סביבכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Cancer.png

תהיה לכם משמעת כדי לבצע שינויים שאתם מרגישים צורך לבצע. מצבים יכולים לצאת בקלות מפרופורציה אם הבטחתם הבטחות בלתי סבירות. חברים עשויים שלא להבין את המצב שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Leo.png

המהלכים העיקריים השבוע יהיו רגשיים ולא בהכרח לטובתכם. ודאו שיש לכם את כל העובדות הרלוונטיות לפני נקיטת פעולה. עמיתים לעבודה לא יכולים לתת לכם את כל המידע הרלוונטי. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Virgo.png

אל תשפטו מהר מידיי את האנשים שאתם עובדים איתם. אל תקשיבו לשמועות מזיקות. נסו לגרום לפרטנר שלכם להבין שחשוב לכם גם לבלות זמן עם החברים שלכם, ולא להיות אך ורק בתוך הזוגיות. יום המזל שלכם שבוע יהיה יום שישי.

Libra.png

אינטראקציות עם אנשים עשויות להיות מעט חד צדדיות. האישיות הצבעונית שלכם עשויה למשוך חברים חדשים. אל תבחנו את האנשים הקרובים אליכם. השבוע כדאי לבקר חברים או קרובי משפחה מאשר להישאר בבית. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Scorpio.png

חפשו אירועים שאתם עשויים למצוא בהם עניין, תוכלו לפגוש חברים חדשים וליהנות משפע של פעילויות חדשות. אתם עלולים למצוא את עצמכם בעיצומה של עסקה די טובה. אתם יכולים לגלות מידע פרטי מבלי להבין אותו השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Sagittarius.png

הונאה לגבי כספים משותפים או השקעות תגרום לעלבון בין בני המשפחה. אל תתביישו; אם אתם רוצים להשקיע יותר זמן עם אדם מיוחד, התחייבו לכך. אתם יכולים להפסיד כסף או חפצים יקרים אם לא תהיו זהירים. הקפידו להיות מעורבים בתוכניות שיפור עצמי שיביאו אותך במגע עם אנשים מעניינים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Capricorn.png

הגיע הזמן שתניחו את הרגשות האמיתיים שלכם על השולחן. אל תיתנו למישהו שאתם עובדים איתו לשים לכם מילים בפה. לאי הבנות בעבודה עלולות להיות השלכות רציניות. אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שיעשה לכם מאוד טוב אם אתם מוכנים לקחת קצת סיכון. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Aquarius.png

אל תגידו משהו שאתם עשויים להתחרט עליו. טיולים קצרים יהיו מהנים ויעשו לכם טוב לנשמה. חפשו עצה אצל מישהו שאתם סומכים עליו שיכול לעזור לכם בהגדרת תקציב כלכלי מעשי. השבוע שימו דגש על יצירת שותפויות עסקיות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Pisces.png

אל תצפו לתמיכה לבן/בת הזוג שלכם. בכל הקשור לעבודה, בקשו הבטחות בכתב או שתהיו מאוכזבים. אל תעצרו את עצמכם משום דבר רק כי אתם חושבים שאתם מבוגרים מדי בשבילו. טיול יוביל אתכם לכיוונים חדשים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.