ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 29.12.18 - 23.12.18

Aries.png

אל תימנעו מהרגשות האמיתיים שלכם. ייתכן שלא תהיה לכם הסכמה עם חברים השבוע. הימנעו ממיזמים משותפים והתרחקו מקבוצות שמבקשות סיוע כספי. ייתכן שיהיה לכם מאתגר בעבודה השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Taurus.png

מישהו שאתם חיים איתו יכעס אם תזניחו את החובות שלכם. אתם תחוו רגיעה ושקט נפשי השבוע. התאהבויות רומנטיות פתאומיות לא יימשכו. קחו את הדברים לאט, במיוחד למען אלה שאתם אוהבים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Gemini.png

אתם יכולים לעשות עסקאות פיננסיות שיביאו לכם מזומנים נוספים. אתם צריכים להאמין בעצמכם ובכישרונות שלכם. אל תתפתו למזימות של "הכנסה נוספת", זה לא יסתיים חיובי עבורכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Cancer.png

הקשבה יכולה להיות בעלת ערך רב יותר מאשר להיות פטפטנים. הסתכלו וחישבו לפני שאתם קופצים. קשרים חיוביים יכולים להתבצע אם תהיו מעורבים בארגונים חברתיים. אל תעבירו אחריות שלכם לאחרים, עדיף שתעשו זאת בעצמכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Leo.png

נסיעות וחופשות יכולות להתברר כמרגשות יותר ממה שאתם מדמיינים. נסו לחשוב על העתיד שלכם יותר השבוע. בלו עם חברים, אתם תזדקקו להם השבוע. קיצוצים בעבודה יהיו סיבה לדאגה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Virgo.png

תספורת חדשה, תלבושת חדשה, אתם מרגישים חדשים. אם תגבילו את החופש של האדם שאתם אוהבים, תגלו שזה יכביד מאוד על הקשר. היזהרו לא להיות יותר מידיי אגרסיביים בבקשות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Libra.png

ארגונים גדולים עשויים לנסות לשכנע אתכם להעביר אליהם כספים. אתם יכולים להרוויח אם תהיו חכמים בבחירות שלכם. אתם תהיו במצב רוח לעשות דברים כגון ספורט תחרותי, או אולי לילה סוער בעיר. מבקרים בלתי צפויים יהיו הפתעה מבורכת. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Scorpio.png

כישורי התקשורת שלכם עשויים לגרום לכם לנצח בוויכוחים. עליכם להשתמש בשיקול דעת כאשר אתם מדברים עם אחרים. אתם יכולים למצוא דרכים רבות להכנסה נוספת, אם רק תאמינו בעצמכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Sagittarius.png

נסו לא לבזבז יותר מידיי כסף על פריטי מותרות. יש לטפל בבעיות הקיימות בחייכם בדרך זו או אחרת. טיולים יקדמו קשרים רומנטיים חדשים. אתם לא יכולים לעשות הכל בעצמכם, למדו לבקש עזרה כשאתם בעומס. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Capricorn.png

השבוע תקבלו עצה טובה שיכולה לעזור לכם להתגבר על הבעיות האישיות שלכם. אל תתנו לביקורות להרגיז אתכם. אנשים שלא מאוד אכפת להם מכם עלולים להרוס את התוכניות שלכם. מאוחר יותר השבוע הבוס יהיה גאה בכם על העבודה הטובה שאתם עושים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Aquarius.png

נסו להישאר רגועים ולעשות כמיטב יכולתכם. אתם עשויים לגלות כי רומן יכול להתפתח דרך קשרים עסקיים. העדר כספים עשוי להוסיף מתח למצב שלכם. אתם צפויים להישאר לבד אם לא תלמדו איך להתפשר על דברים מסויימים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Pisces.png

התרכזו השבוע על איכות הזמן שאתם מבלים עם חברים. אל תהיו עושי צרות השבוע, ונסו להתרחק ממחלוקות. זה הזמן להיכנס לתוכניות שיכולות לעזור לכם לשפר את המראה שלכם ולהיות הגירסה הכי טובה שאתם יכולים להיות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.