מה מאפיין אותכם על פי היום בשבוע שבו נולדתם?

לא רק מזלות אסטרולוגיים מתווים את האנרגיה הרוחנית שמלווה אותנו בחיים, אלא גם היום המסוים בשבוע בו נולדנו. השפעת המועד השבועי על ההתנהלות שלנו ביום יום ובמכלול השנים הכוללות את מעגל החיים שלנו מקבלת מאפיינים משמעותיים שמבדילים אותנו מילדי יום הולדת של מועדים אחרים. בואו ונראה מה אומר עלינו כל יום בשבוע.

 

via GIPHY

 

7 ימים 7 לילות

 

חברי הולדת יום ראשון:

אלה מאתנו שנולדו ביום הראשון של השבוע מתאפיינים בראייה שמתמקדת בעתיד. מה הכוונה? הם פחות נוטים להתעסק באירועי העבר ומישירים מבט אל מה שעתיד לבוא בחייהם. מאפיין זה גורם להם להיות בדרך כלל סקרנים ומלאי תחושת הרפתקנות חדשה שתמיד עומדת מאוחרי הפינה. תכונה זו עלולה לגרום לילדי יום א' להיות מעט חסרי סבלנות, ככאלה שמחכים לדבר הבא ושמים את מירב האנרגיה שלהם לכיוון זה. עוד סממן נהדר שיש להם מתאפיין ביכולת ריכוז עוצמתית ומדויקת לפרקי זמן קצובים, המציגה יכולת חזקה של הברקות מחשבתיות מפתיעות.

חברי הולדת יום שני:

אלו שנולדו ביום השני לשבוע מתאפיינים בנכס הרוחני של אינטואיציה מיוחדת וחזקה. הם מהלכים בתחושה של חופש מלא וכאלה שאין בסביבתם מגבלות ומוסכמות שכובלות אותם לזמן ומקום מסויימים. הם אנשי טבע ורכות עדינה של נפש אלטרואיסטית, ולכן מאופיינים ביכולת הקשבה לזולת. חשוב שיזכרו שצריך גם להקשיב לעצמם ולא להזניח את העיצה הפנימית לחיים האישיים שלהם, ולא רק עבור אחרים. הפן הזוגי בחייהם מתאפיין בסקרנות והרצון לחידושים והפתעות, ועל כן תמיד ינסו להגיע למקומות לא שגרתיים.

חברי הולדת יום שלישי:

אלו שנולדו ביום השלישי של השבוע מאופיינים ברגישות גבוהה שגורמת להם להיות קשובים מאוד לחיי הזולת. חשוב שיזכרו להקשיב גם לעצמם על מנת לא להזניח את האנרגיה הרוחנית האישית שלהם. הם חברים נפלאים ואנשים שקשרים משפחתיים נמצאים אצלם בראש סדר העדיפויות ותחושת חום ואהבה היא אלמנט עליון אצלם. לכן ילדי שלישי מבקשים גם הרבה חיזוקים ועידוד חיובי שנותן להם בטחון עצמי גובר.

חברי הולדת יום רביעי:

ילדי יום רביעי של השבוע מאופיינים באינטיליגנציה מאוד מפותחת וביכולת להתרכז בכמה דברים באופן סימולטני. הם ניחנים באופי עצמאי ושאינו אוהב להיתקע בשיגרה חד גונית, כאשר כל הזמן מחפשים את העניין הבא. היכולת השכלית שלהם מאוד גבוהה והם מתאפיינים גם במיומנויות ורבאליות חזקות ומרשימות.

חברי הולדת יום חמישי:

חברי יום חמישי מתאפיינים באנרגטיות מתפרצת, פעלתנות וביכולות מנהיגות שמציבות אותם בראש הלהקה. הם מאוד עצמאיים ותמיד יחפשו ליזום ולהיות בעמדת מפתח. יש להם צורך בולט להשפיע להיות חופשיים למימוש יצירה אישית דומיננטית.

חברי הולדת יום שישי:

חברי יום שישי הם אנשי הנאה ו"החיים הטובים". אוהבים פינוקים ותענוגות שהחיים מביאים בדרכם, ואוהבים גם לתת מעצמם על מנת לגרום הנאה לאחר. לכן מערכות הזוגיות שלהם מאופיינות בהמון נתינה רגשית ובחברות המתמשכת לטווח ארוך. עוד מאפיינת אותם היא תחושת אחריות ורצון להשלים את המשימה על הצד הטוב ביותר.

חברי הולדת יום שבת:

שמים את חשיבות הצדק וההגינות כערך עליון, לכן קשרים מבוססי אמון ויושר הם אלו שילוו את חייהם באופן ייזום. בעלי אנרגיה פנימית המתאפיינת בחוזק ובנחישות, המביאה אותם לדבוק במטרות בצורה מלאת סבלנות והעדר פשרות. מבחינה זוגית חברי הולדת שבת מאופיינים ברצון לבניית קשר יציב ומבוסס, ולא כזה שנשען על יחסים מזדמנים רנדומליים.

 

כל יום והייחוד שלו, כל אדם והשתייכותו לייחודיות המחברת אותו למועד בו הגיע לחיי העולם הקיים.